Şimdi Ara

NBA Live 18 [PS4 ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
149
Cevap
1
Favori
7.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alınmaz tabikide.2k varken bu oyun alınır mı ya?göz var nizam var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismlunal

Alınmaz mı diyorsunuz hocam o zaman? 2k ya mı yönelelim? İlk izlenimleriniz nelerdir?

Slider'lar ile baya ayar yaptıktan sonra ideal hale getirdim ve şu an inanılmaz keyifli oldu oyun. Ben kariyer ya da Ultimate Team türü modlari pek oynamadığım için o konuda yorum yapamayacağım fakat sezon açıp ilerliyorum ve her maç ayrı bir güzel gidiyor bakalım.

Yalnız online friendly yok mesela büyük eksik. Sadece play off oynamak istersrn o da yok. Başka da bir eksiğini görmedim ben oyunun.

Ps2 zamanından beri 2k dışında nba oynamayan ben artık son iki 2k oyununda oynanış anlamında düzgün değişiklikler olmaması ve yerinde sayması nedeniyle değişiklik olsun diye live'ı denedim ve bence oynanış olarak 2k'dan çok daha iyi bir oyun çıkmış ortaya.
    Başta biraz yabancılamak çok normal ama hiç bir oyunda potaya drive ederken bu denli keyif almamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 18 Eylül 2017; 11:32:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2K son yıllarda yerinde saysada bu oyun 2k" nın yanında çocuk oyunu gibi kalıyor. kendimizi kandırmayalım..

• 2K mikro ödeme çöplüğüne dönüşmüş

yenilik yok ki yeniliği geçtim grafikler sanki 2k17'den daha kötü gibi

zaten demoları oynadığımda gönlüm LIVE'dan yanaydı, 2K18'i satıp LIVE'a döneceğim sanırım
  • 2K'nın paragöz tutumuna tepki için ben de Live'a geçmeyi ciddi ciddi düşünüyorum. Bu sene oyuncuların tepkisi sert olmazsa 2K seneye daha bokunu çıkaracak bu işin. Live oyunu biraz daha çeşitlendirirse eski oyuncu kitlesine kavuşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

2K mikro ödeme çöplüğüne dönüşmüş

zaten demoları oynadığımda gönlüm LIVE'dan yanaydı, 2K18'i satıp LIVE'a döneceğim sanırım

Sende dansöz gibi önce Live dedin gittin 2K aldın.

Şimdide 2K satıp Live alacağım diyorsun.
    Kendini kandırmayı bırak önce kendi ağzından çıkanı uygula önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoyu baya bi sure oynadim. Bana gore oyun gayet eglenceli. The One modu baya akici ve zevkli. Uygun fiyata bulursam almayi dusunuyorum. 40$ lik pre-orderi kacirdigima uzuldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

quote:

ya yıllardır 2k oynuyoruz napalım bi deneyeyim dedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

quote:

ya yıllardır 2k oynuyoruz napalım bi deneyeyim dedim

Hiç alma bence bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 26 Eylül 2017; 10:16:9 >

• Oynayan arkadaşlar memnunlar mı? Ben kariyerden çok normal sezon oynayan biriyim. Böyle 2k da ki my gm gibi takaslar yapıp takıma müdahele edeceğimiz bir mod var mı?

Black friday de muhtemelen indirim görecektir. Bir alıp denemek istiyorum.

• Arkadaşlar ben de MyGm benzeri bir modun olup olmadığını merak ediyorum. 2k'deki optimizasyon sorunları oyun zevkimi baltalıyor, MyGm modu bir tuhaf olmuş. Eğer takas yapabildiğimiz, aynı zamanda sezon yapabildiğimiz menajerlik benzeri bir mod varsa küçüklüğümün oyunu Nba Live serisine geri dönüş yapacağım :)

Oynayan varsa, bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Oynayan arkadaşlar memnunlar mı? Ben kariyerden çok normal sezon oynayan biriyim. Böyle 2k da ki my gm gibi takaslar yapıp takıma müdahele edeceğimiz bir mod var mı?

Black friday de muhtemelen indirim görecektir. Bir alıp denemek istiyorum.

2Kdeki MyGm modu Live'da Franchise diye geciyor yanilmiyorsam. Maalesef sorunlar varmis bu modda reddit'ten okudugum kadari ile. Trade yapmak neredeyse imkansiz, draft class yuklenmiyor gibi elestiriler vardi. 2K'de de script bi senaryo kurmuslar bu sene MyGm'e, mecbur o senaryo oynaniyormus ilk sezonda.

• istanbulda oyunu satan spotçu bulamadım oyunu almak ıstıyorum bilfiğiniz bir spotçu varsa söylerseniz sevinirim..
  • Görüntü olarak 2K mı yoksa live 18 mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • US PSN de 30 dolar da acep nasıl olmuş merak ediyorum hele ki 2K17 oynayıp NBA 18'e geçenler ne yorum yapar?
  • 2k varken live oynamak,fifa varken pes oynamak gibi bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

2k varken live oynamak,fifa varken pes oynamak gibi bişey

hadi live oynanmaz 2k oynanır. ama fifa nedir abi. son 10 yıldır fifa oynadım son 2 senedir fifa rezalet. pes 18 efsane olmuş. tam oturaklı bir oyun. zevkler ve renkler. fanboyluğa gerek yok. fifa 18 başı başına hatalı oyun. fifa 17 v2 olmuş tam bir arcade
  • trail blazers ve damian lillard fanı olduğum için arşivde dursun diye kutulu live 15 almıştım geçen sene ama oyun kötüydü çok oynamamıştım. 2k in pota ve file fiziği bana çok dandik geliyor. eskiden evde duvara yapıştırıp basket attığımız oyuncak potalar olurdu. onun gibi geliyor bana topun fileden geçmesi 2k'da. atmosfer de içine çekmiyor bir türlü tam olarak. alternatifi olmadığı için oynuyordum ama oynanış videoları fena durmuyor live 18 in. demoyu indirip deneyeceğim haftasonu.
  • Ps4 Pro'da demoyu oynadım 2-3 takım veriyor kariyer modu bölüm 2'yi geçtikten sonra.
    Valla beğendim. Para tuzağı 2K18'den aşırı bi eksiği yok gibi.
    Kara cuma vs de gelirse güzel bi indirim almaya niyetliyim, beklediğimden iyi çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Ps4 Pro'da demoyu oynadım 2-3 takım veriyor kariyer modu bölüm 2'yi geçtikten sonra.
    Valla beğendim. Para tuzağı 2K18'den aşırı bi eksiği yok gibi.
    Kara cuma vs de gelirse güzel bi indirim almaya niyetliyim, beklediğimden iyi çıktı.

eksiği yok derken?

oynanış olarak 2k bu oyunu her anlamda gömer
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.