Şimdi Ara

NBA Live 18 [PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
7.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: console-master

yani oyundaki animasyonlar cidden kötü.2k cidden bu konuda aşmış bir firma.o yüzden 2k varken hele hele 2k18 aşmış geliyor bu oyun alınmaz dostlar

Nba 2k en iyi spor oyunu degil. EN GERCEKCI SPOR OYUNU :)

cidden nba live 18 basketbolun Pes'i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu EA'i bir alanda aci aci ezen bir rakip var ya ne seviniyorum. 2K gozunun yasina bakmiyor cok aci eziyor ve EA de bunun farkinda ve o kadar pislik doludur ki onlarin ici su an.

"Nba de ultimate team pointleri satamiyoruz yaaa pazari kaybettik damn you 2K!!!"

Icimin yaglari eridi be oh.

• quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

yani oyundaki animasyonlar cidden kötü.2k cidden bu konuda aşmış bir firma.o yüzden 2k varken hele hele 2k18 aşmış geliyor bu oyun alınmaz dostlar

Nba 2k en iyi spor oyunu degil. EN GERCEKCI SPOR OYUNU :)

cidden nba live 18 basketbolun Pes'i

Hayır NBA Live aynı Fifa , yapımcı firmalar EA Sports aynı , kullanılan oyun motoruda aynı bizzat oyunda da bu belli oluyor . Oynanış olarak PES ile nasıl bağlantı kurdun anlamak mümkün değil . Fifa'yı severek oynayan insan , Live'ı da severek oynar . Fifa'yı sevmeyen de Live'ı sevmez .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kardeşim

Fifa ile live aynı terane

• Bu forumda 2k18 konusu yok mu yav, neden Live 18 konuşuluyor İlk izlenimlere göre bu yıl da 2K18 ezecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Bu forumda 2k18 konusu yok mu yav, neden Live 18 konuşuluyor İlk izlenimlere göre bu yıl da 2K18 ezecek gibi.

Live'ın demosu çıktığı için Live konuşuluyor . 2K demo çıkarırsa herkes oraya yoğunlaşır ama oyunun demosu 8 Eylül'de çıkacakmış , zaten 19 Eylül'de oyunun kendisi çıkacak demo için bu tarih çok geç oldu .

Bence de 2K18 bu sene yine basketbol severlerin oyunu olur . Live önceki senelere göre gelişme var ama hala oynanış açısından zevkli istediklerimizi tam anlamıyla yapabileceğimiz iyi bir oyun sunmuyor . Umarım 2K bu sene baş sorunu olan online'ı da tamamen halletmiştir .

• 2k17 de neredeyse 1 ömür tüketmiş kişi olarak diyebilirim ki serinin en rezil oyunu olabilir. Bunun da farkında olarak EA çıkış noktası aradı ve The One adı altında o noktayı buldu diyebiliriz. Demoyu deneme fırsatım oldu, hala da oynuyorum günde 2-3 maç. Fifa serisinde kullanılan oyun motoru gerçekten basketbola yakışmış ve oyun güzel gözüküyor ama yapay zeka 2K ile kıyaslandığında şuan rezalet konumda. En basitinden önde olan takım maçın son topunda sanki gerideymiş gibi uzaklardan şut sallamaya filan çalışıyor. Tabi demo sürümü, geliştirmesi devam ediyordur ama yine de çok eksikle çıkacak gibi. Sokak maçları atmosferi güzel olmuş ve kendini oynatıyor. Bir maç , bir maç daha diyor insan PvP olunca. Ayrıca playlist efsane. Bir şans hakedebilir gibi gözüküyor, tabii tam sürüm incelemeleri geldikten sonra. Ayrıca PvP de tek başına oynamak kadar zevksiz bir şey yokmuş. Arkadaşın yoksa takımda maç boyu ya 2 ya 3 kere pas geliyor sana. Eğer demo oynayan varsa aranızda birbirimizi ekleyerek takım maçı yapalım dostlar. Cihaz PS4. Bu da benim şimdiye kadar edindiğim tecrübeler diyeyim almayı ya da demoyu indirmeyi düşünen varsa.

• Live da EA yine diğer spor oyunlarındaki gibi ultimate team saçmalığına ağırlık vereceği için almaya değmez. 2k18 de en azından senaryo kısmını geliştirmeli artık, bu spor oyunlarının genelinde her yıl aynı oyuna dünya kadar para bayılmak kabak tadı verdi artık. Bari önceki senenin üzerine bir dlc çıkarında 25-35tl ne ise verelim de adam gibi oynayalım.
  • NBA Live 18 Introduces Cover Athlete James Harden | PS4

• oyunun demosu çok hoşuma gitti herkes nba 2k daha iyi diyebilir ama bence bu daha güzel görünüyor şahsen bu sene alacağım iki spor oyunundan biri fifa diğreide nba live olacak..günden en az 3 yada 4 kere maç yapıyorum..
  • Demo harika oyun olmuş herşeyi ile. Benimde tercihim LİVE 18 olacak..
  • Demo PS4'te yok mu beyler, store'da bulamadım? TR PSN i kullanıyorum.
  • oyunda gelişim olması güzel ama 2k ile boy ölçüşmesi imkansız.oyunda animasyonlara sıkıntı var.
  • quote:

oyunda gelişim olması güzel ama 2k ile boy ölçüşmesi imkansız.oyunda animasyonlara sıkıntı var.

Animasyonlarda aksine sıkıntı yok ben çok begendim oyuncuların hareketleri hayran bıraktı kendine 2k ile ölçüşmesi imkansız diye bişey söz konusu olamaz.
  • Oyuna TR dil desteği gelecek mi bilgisi olan var mı?
  • NBA Live 18 , 2K18 yayınladıkları trailera bakarak yorumlarsam oyuncular , saha Live'da daha gerçekci olmuş . Yani Live grafik olarak 2K18'den bu sene önde olacak gibi duruyor . Live'da formadaki en ufak detaylar bile düşünülmüş o derece grafikte iyi iş çıkarmışlar . Live'a ilk başta ısınamamıştım sonradan oynadıkça hoşuma gitmeye başladı . Oyunu beğenmeyenler tekrar oynasınlar alışmaya başladıkça sevebilirler . Ben oyunu beğendim bu sene almayı düşünüyorum . Oyunda kötü olan şey seyirci sesi berbat durumda ve seyirci desteği oyunda zayıf durumda umarım sadece demo diye böyledir full sürümde ses olarak baskılı gürültülü gerçekci iyi bir seyirci desteği olur .

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

Oyuna TR dil desteği gelecek mi bilgisi olan var mı?

Bende bunu merak ediyorum . Araştırdım dille ilgili birşey bulamadım ama EA artık oyunlarını Türkçe çıkarmaya başladığı için Türkçe olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum .

• Oyunun ön sipariş fiyatı 60 dolardan 40 dolara düşmüş US PSN'de. İlk defa bir oyunun fiyatının ön sipariş aşamasında indirime girdiğini görüyorum. Hem de ciddi bir indirim. Satışlar pek iyi değil herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Oyunun ön sipariş fiyatı 60 dolardan 40 dolara düşmüş US PSN'de. İlk defa bir oyunun fiyatının ön sipariş aşamasında indirime girdiğini görüyorum. Hem de ciddi bir indirim. Satışlar pek iyi değil herhalde.

Direk 40 $ olarak ön siparişe açıldı diye biliyorum.

• NBA LIVE 18 BÜYÜK KAPIŞMA !

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.