Şimdi Ara

NBA Live 18 [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
7.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

konuya az hareketlilik getirelim.11 agustosda demo geliyormuş

http://www.sohood.com/nba-live-18-demo-out-august-11th/

Demoyu sabırsızlıkla bekliyorum . Umarım Live bu sene güzel oyun yapmıştır . 5 gün kaldı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun demosu yarın çıkıyor , bekleyenlere duyurulur

• Demoyu deneyeceğim

2k17 var elimde

Bariz kalite farkı olursa live 18 i alırım fiyatı indirime girdiği zaman :)

• Yeni Zelandada çıktı demo

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

Yeni Zelandada çıktı demo

PES 2018 beta için açmıştım yeni zelanda hesabı. eve gider gitmez indireyim teşekkürler bilgilendirme için
  • demo 20 gb mış gece 2-8 arası indiririm artık
  • Demo oynanış videosu ;

https://youtu.be/rQPA3aRfuLQ?t=57m28s
  • Oyunun demosu bizim Türkiye PSN'inde çıktı , indirmek isteyenler şuan indirebilir . Gece 2'yi bekliyorum o zaman indirmeye başlayacağım malum ülkemizdeki akk olayı , oyun boyutu 20 GB artık oyunu yarın oynarım .

Oyunda tüm modlar mevcut hepsini deneyebileceğiz . Demoda tek beğenmediğim nokta sadece 2 takımın yer verilmesi oldu . Bence 3 takım daha ekleyerek 5 takımlı bir alternatif sunmaları iyi olurdu . Yer verilen iki takım Warriors ve Cavaliers .

• Bende gözükmüyor demo

Birkaç video izledim oyuncular çelimsiz yapılmış gibi geldi bana

Türkçe dil olur mu acaba

• Geçen seneki (afedersiniz) 2k17 saçmalığından sonra bu sene Live18'e de bi şans vermek istiyorum açıkçası. Önceki yorumlarda da belirtildiği gibi 2k zaten satacağı için kendini geliştirmemeye başladı ve bu durum gerçekten can sıkıcı bir hal almaya başladı bence. Basketbol oyunlarına live 2002 ile başlamış biri olarak EA egemenliğine girmesini isterim açıkçası bu branşın da

• oyundan umutluydum indirdim oynadım ama ne yazıkki 2k ın tırnağı olamaz.2k varken bu oyun alınmaz
  • Arkadaşlar inanın 2k fanı değilim... Bu sene de acaba diyordum EA 2k'nin tahtını sarsar mı diye... Demo'yu hiç oynamadım ancak biraz önce youtube'dan demo gameplay izledim... İnanılmaz hüsran oldum... O animasyonların kopukluğu... Animasyonlar arası geçiş yaparken sank frame atlıyor oyunda... Oyuncuların yapaylığı... Top elinde olmayan oyuncular sanki çok hareketli değil gibi gözüküyor... Seyirciler zaten 2k'nın çok gerisinde kalmış ona inanamadım... Bir de ayaklara dikkat edin süreki steps yapıyor aslında oyuncular... Sabit ayak yok sanki kayıyor sabit ayak sürekli...

Walla bilemiyorum belki de bana öyle geliyor ama bu sene de malesef 2k'in insafına kalacak bir çok oyuncu... Bu sene 2k satış arttırsa şaşırmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 11 Ağustos 2017; 9:40:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demosunu izledim fakat koşmalar, animasyonlar falan olmamış maalesef. 2K nın yanından bile geçememiş.
  • us veya tr ön sipariş fiyatı ne kadar acaba?

xbox için önsipariş fiyatı belli ps de bulamadım
  • Nba Live 18'in bu sene hikayesi güzel . Yaşamış olduğumuz diz sakatlığından sonra geri dönüş yapmaya çalışıyoruz comeback kid !!
  • Grafikler güzel, sunum güzel, müzikler, menüler ve modlar da çok güzel olmuş özellikle the one modu. Ama işte gelgelelim tüm bunlar ne kadar iyi olsa da spor oyunlarında iş animasyonlarda bitiyor ve Live bu konuda 2Knın acayip gerisinde animasyonların birbirine bağlanmasında bir sıkıntı var her şey bir eğreti duruyor. Forumlarda okumuştum bunun sebebi animasyonları motion capture kullanmadan yapmalarıymış. Motion capture ve frostbite kullanarak baştan aşağı yepyeni bir oyun yapmaları lazım yoksa bu düzen böyle gider. Yine de eski yıllara göre iyi anlamda gelişmiş oyun 2K kadar derinliği yok ama arada 2Kdan sıkılınca açılıp oynanabilecek çok kafa yormayacak daha arcade tarafı öne çıkan bir oyun olmuş. Bu arada Live azıcık bile atılım yaptığında ortaya çıkan rekabetin sonucunu görüyoruz, 2K bu sene her şeyi baştan aşağı yeniden scanlemiş ve bunu formalara ve aksesuarlara kadar yapmışlar ayrıca yeni bir sürü saç stili ve vücut tipi eklemişler oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fade26 -- 11 Ağustos 2017; 14:53:41 >

• yani oyundaki animasyonlar cidden kötü.2k cidden bu konuda aşmış bir firma.o yüzden 2k varken hele hele 2k18 aşmış geliyor bu oyun alınmaz dostlar
  • En son 2K16 oynadım o bile bu oyundan çok çok daha iyiydi.
    EA daha önce olduğu gibi bu seriye yine ara vermesi lazım arada nesil farkı var.
  • Demoyu oynadımda oyuncuların fizik modellemeleri nasıl bir rezilliktir anlatamam.İnsani fizik sınırlarını zorlayan lebron james'i öyle bir yapmışlar ki sanki adam ölümcül hastalığa yakalanmış 30 kilo vermiş gibi.Keza gsw'de draymond green'de öyle.Hepsi aynı sıskalıkta olduğu için pas atmadan önce bu green mi yoksa durant mi olduğunu zor anlıyorsunuz.

Oynanış olarakta beni tatmin etmedi.Kısacası 20 gb hiç zahmet edipte demoyu indirmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün biraz oynadım demoyu , pek beğenmedim oyunu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.