Şimdi Ara

NBA Kupon Konusu.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
3
Favori
5.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş diyorum ki şu nba oynamıyacan bu işlerde bir zurnalık oluyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

benim bugün güvendiğim maçlar

NBA Kupon Konusu..

kupon geldi sanırım
  • Oklahoma 4.Periyod ta fark atmıştı inanılmaz seri yediler bir de arkadaşları için yenceklerdi , diğer yanda SAS'a 1/1 vercektim son anda ALT 'a çevirdim yine yattık.

NBA Kupon Konusu..

NBA Kupon Konusu..
  • var mi nba kuponu bugun icin
  • tek maç ahh sacramento
     NBA Kupon Konusu..
  • Dün yaptıgım 3 tahminden 2 tanesi tutmadı..Tam play off macları oncesi bir cok takımın maçına oynamak cok riskli.Bu aralar uzak durmak ya da tek bir kupon yapmak daha sağlıklı bana göre.
  • şu an 3 maç gözüküyor ve 27 nisana kadarda maç yok mu hiç daha yeni başlamıştım oynamaya
  • Gece ki nba maçları yatırdı 2 kuponum vardı tutmadı var mı bugüne ahali?
  • Handikaplar belli olduğunda daha iyi tahminler yapılır. Ben San Antonio - Portland maçının 15 civarı bir handikap verilirse 1 olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenilmez Armada 1905

Handikaplar belli olduğunda daha iyi tahminler yapılır. Ben San Antonio - Portland maçının 15 civarı bir handikap verilirse 1 olacağını düşünüyorum.

Burdan takip ediyorum o zaman
  • Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec (2.5/5.5h) Tahmin: 2/1 4,00

Trefl Sopot - Slask (11.5h) Tahmin: 2 1,70

bu iki maç tutarsa iyi para alcam beyler yorumlarınız neler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlurÖyle -- 23 Nisan 2012; 15:05:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlurÖyle

Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec (2.5/5.5h) Tahmin: 2/1 4,00

bugünkü 3 maçta dengesiz işin içinden çıkamadım

873 te maç sonucu 2 ağır basıyor
    874 te maç sonucu 2 ağır basıyor
    875 te maç sonucu 2 ağır basıyor

hepsi 2 deyin geçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

quote:

Orijinalden alıntı: OlurÖyle

Anwil Wloclawek - Turow Zgorzelec (2.5/5.5h) Tahmin: 2/1 4,00

bugünkü 3 maçta dengesiz işin içinden çıkamadım

873 te maç sonucu 2 ağır basıyor
    874 te maç sonucu 2 ağır basıyor
    875 te maç sonucu 2 ağır basıyor

hepsi 2 deyin geçin

valla tamamen içgüdüyle oynadım bu iki maçı , kupon da burda

NBA Kupon Konusu..

• Handikaplar belli olduğunda daha iyi tahminler yapılır. Ben San Antonio - Portland maçının 15 civarı bir handikap verilirse 1 olacağını düşünüyorum.
  • bu gece 2 deki maçlara çalışın araştırın mutlaka beyler bol bol yorum okuyun ortak çıkan sonuçları oynayalım, kalem kağıt alın not alın bi yerlere

evrekas kampanyalardan çık gel buraya gece kuponu bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

bu gece 2 deki maçlara çalışın araştırın mutlaka beyler bol bol yorum okuyun ortak çıkan sonuçları oynayalım, kalem kağıt alın not alın bi yerlere

evrekas kampanyalardan çık gel buraya gece kuponu bekliyoruz

tamam murat..
    bu gece ortak kupon yapalım o zaman.
    3 maç belirleyelim..uyar mı?

• Yapın yapın hadi ben anlasam bende yardımcı olurdum da anlamıyorum nba
  • eee bugnünkü maçlr için yorumlarınız ?
  • Toronto @ Milwaukee
    +-200,5
    Tahmin: Alt
    Açıklama: Milwaukee'nin maçları genellikle üst bitse bile Toronto'nun deplasmanda 80 Sayıyı aşamayacağını düşünüyorum. Milwaukee koş koş basketbolu oynuyor fakat Toronto'ya güvenmiyorum.

Portland @ San Antonio
    +-207,5
    Tahmin: Üst
    Açıklama: San Antonio'nun son 6 Maçı üst bitmiş ve kendi evinde 115 Civarı sayı atan bir takım. Portland'ın cevap vermekte zorlanmayacağını düşünüyorum tahminim üst.

Philadelphia @ New Jersey(9,5h)
    Tahmin: MS2 (New Jersey)
    Açıklama: New Jersey deplasmanda Philadelphia'yı yenerek büyük özgüven kazandı. Bu gazla kendi evinde maçı kafa kafaya götüreceğini düşünüyorum kendi evlerinde kendilerine güvenli çıkacaklardır.

Charlotte @ Washington
    +-191,5
    Açıklama: Washington Miami, Chicago ve Orlando gibi takımları 85 Sayıda tutmuş. Washington Charlotte'ye karşı her ne kadar sayı bulabilsede Charlotte açısından kısır bir maç bekliyorum.

Detroit @ Indiana
    +-191,5
    Açıklama: Indiana kendi evinde sıkı savunma yapıyor, Detroit sadece zayıf takımlara sayı atabilen hemen hemen yaşlı bir takım. Kendi evinde Indiana işi sıkı tutar ve iyi formunu devam ettirir.

Cleveland(12,5h) @ Memphis
    Tahmin: MS1 (Cleveland)
    Açıklama: Öncelikle bu maça oynamanızı tavsiye etmiyorum tehlikeli. Ama tahmin yapacak olsam bu şekilde yapardım. Kağıt üstünde Memphis'e baktığımız zaman deplasman ev fark etmiyor. Cleveland ne yapacağı belli olmayan bir takım. Memphis'in maçları genellikle alt ve az farklarla bitiyor. Karşılarındaki her ne kadar Cleveland olsa bile 12,5 Handikapını aşabileceklerini düşünmüyorum.

Bu geceki analizlerim bu şekilde yanlış analiz ettiğim maçlar olabilir düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dancing Bear -- 23 Nisan 2012; 22:17:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

Toronto @ Milwaukee
    +-200,5
    Açıklama: Milwaukee'nin maçları genellikle üst bitse bile Toronto'nun deplasmanda 80 Sayıyı aşamayacağını düşünüyorum. Milwaukee koş koş basketbolu oynuyor fakat Toronto'ya güvenmiyorum.

Portland @ San Antonio
    +-207,5
    Tahmin: Üst
    Açıklama: San Antonio'nun son 6 Maçı üst bitmiş ve kendi evinde 115 Civarı sayı atan bir takım. Portland'ın cevap vermekte zorlanmayacağını düşünüyorum tahminim üst.

Philadelphia @ New Jersey(9,5h)
    Tahmin: MS2 (New Jersey)
    Açıklama: New Jersey deplasmanda Philadelphia'yı yenerek büyük özgüven kazandı. Bu gazla kendi evinde maçı kafa kafaya götüreceğini düşünüyorum kendi evlerinde kendilerine güvenli çıkacaklardır.

Charlotte @ Washington
    +-191,5
    Açıklama: Washington Miami, Chicago ve Orlando gibi takımları 85 Sayıda tutmuş. Washington Charlotte'ye karşı her ne kadar sayı bulabilsede Charlotte açısından kısır bir maç bekliyorum.

Detroit @ Indiana
    +-191,5
    Açıklama: Indiana kendi evinde sıkı savunma yapıyor, Detroit sadece zayıf takımlara sayı atabilen hemen hemen yaşlı bir takım. Deplasmanda Indiana işi sıkı tutar ve iyi formunu devam ettirir.

Cleveland(12,5h) @ Memphis
    Tahmin: MS1 (Cleveland)
    Açıklama: Öncelikle bu maça oynamanızı tavsiye etmiyorum tehlikeli. Ama tahmin yapacak olsam bu şekilde yapardım. Kağıt üstünde Memphis'e baktığımız zaman deplasman ev fark etmiyor. Cleveland ne yapacağı belli olmayan bir takım. Memphis'in maçları genellikle alt ve az farklarla bitiyor. Karşılarındaki her ne kadar Cleveland olsa bile 12,5 Handikapını aşabileceklerini düşünmüyorum.

Bu geceki analizlerim bu şekilde yanlış analiz ettiğim maçlar olabilir düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim.

bugnünün maçları bunlar değilki ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.