Şimdi Ara

NBA Jam by EA SPORTS 29 kuruş/Birkaç oyunda daha indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hitman'i kaçırmayın
  • Ben NBA JAM by EA SPORTS'u aldım 27 kuruştu oyunu yükledim ekstradan 261 mb daha download yaptı fakat oyuna giremiyorum NBA JAM durduruldu hatası alıyorum oyun hiç açılmıyor sebebi nedir acaba?
  • BigButtChan kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Uygulamalar/Nba Jam/Verileri temizle'ye tıklayın sonra tekrar girmeyi deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BonzArt kullanıcısına yanıt
    Onu denedim fakat olmadı önbelleği temizledim fakat veriyi sil dersem sanıyorum ki 261 mb'lik download da gider yine de deneyeyim mi?
    Evet yükledikleriniz silinir ama başka bir çözüm yolu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BonzArt

Evet yükledikleriniz silinir ama başka bir çözüm yolu bilmiyorum

Dediğiniz gibi yaptım fakat sonuç hala aynı sorunum devam ediyor. Google Play Store'da da baktım oyunun yorumlarında bir kaç kişi daha aynı hatayı aldıklarını söylemiş fakat çözüm gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Yine de ilginiz için teşekkür ederim :)
    Oyunu tekrar yüklemek sizin için sorun değilse oyunu tamamen kaldırın ve google play store'un verilerini temizledikten sonra yükleyin. İlgim size vakit ve internet kaybettiriyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BonzArt

Oyunu tekrar yüklemek sizin için sorun değilse oyunu tamamen kaldırın ve google play store'un verilerini temizledikten sonra yükleyin. İlgim size vakit ve internet kaybettiriyor :)

Estağfurullah ne vakit kaybettirmesi :) Bu son dediğiniz de olmadı yalnız, sanırım oyuna gelicek bir sonraki güncellemeye kadar bekleyeceğim başka çözüm yolu yok heralde :)
    Bende NBA jam almıştım bir yüklemiştim tekrar patch indiriyor diye geri silmistim sonra yuklerim demiştim ama şimdi farkettim googleplay hesabında ödeme iptal edilmiş gözüküyor oyuna sahip değilim yani yanlışlıkla iptal ettiğimi sanmıyorum ödeme iptaline tıklandığında başka bisey istemeden direk iptal etmiyordur herhalde yanlışlıkla yolladım desek. Neyse mail atsam bu fiyattan almami sağlarlar mi yada düzeltirler mi acaba

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    İlk 2 saat içinde silerseniz otomatik iade ediliyor. Benim de başıma gelmişti.

Böyle olduğunu bilmiyordum başka yer olsa iptal için uğraştırırlar adamlar otomatik yapmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Gereksiz bi özellik. Böyle durumlara sebebiyet veriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.