Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.214
Cevap
28
Favori
85.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jr. Smith son macta ritm buldu bunu devam ettirebilirlerse depte 1 mac calip elerler boston'i. Lebron her macta boston'i biraz daha cözüyor cok zeki ve farkindaligi yuksek bir adam saha icinde. Ve cok fazla silaha sahip boston onu ben simmonsa yaptigi gibi kitleyemez asla kimse yapamaz bunu ligde daha dogrusu. Love, Korver, Jr Smith'den ikisi eslik ederse lebrona deplasmandaki macta yenerler boston'i. 7. maca kalir da lebron 3. mactaki gibi savunma yaparsa hele, ki yapacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Warriors rocketsin içinden geçmiş. Adamlar haksız rekabet resmen
    Harbi parça pinçik etmiş.Boston Cavs daha hararetli geçecek o kesin mesela bu gece Cleve maçı izlenir miki değer miki acaba izlemeye.Kırılma maçı çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Harbi parça pinçik etmiş.Boston Cavs daha hararetli geçecek o kesin mesela bu gece Cleve maçı izlenir miki değer miki acaba izlemeye.Kırılma maçı çünkü.

Alıntıları Göster
    Değer,cle bu maçı alamazsa elenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 22 Mayıs 2018; 1:1:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warriors karşısında ne boston ne cavs durabilir. adamlar farklı bir seviyede. çok dominant bir takım. houston'a 40 küsür sayı fark atmak nedir abi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 22 Mayıs 2018; 1:22:6 >
  • 2. maçtan sonra acaba Houston bir şeyler yapar mı Golden ı eler mi diye düşündüm.

Dün gece maçı izledim.Houston ı hiç maça sokmadı.Bir de Vodoo büyüsü mü yapılmış potaya ne anlamadım.Houston lu oyuncular boş turnikeyi bile atamadılar.Harden bile girmeyen bu atışları sonrası oyundan düştü.Golden çok akıcı oynamadı işin aslı.İyi savunma yapıp kitledler Houston u.

3.periyot Curry çıktı sahneye fişi net çekti.Farkın bu kadar büyük olmasına aldanmamak gerek.Houston ın 2. maçtaki oyunu Golden ın 3. maçtaki oyunundan net daha iyidir.

Golden sert savunmayla Houston a dış atışlarda bir daha bu kadar boş bırakmaz ve iyi oynamasına izin vermez.Houston u uyutup iyi oynamasa bile seriyi 4-2 alır en kötü.Curry dönmüşken hele hiç şansı yok.Adam öyle yerde basket ediyor ki hem seyirci çıldırıyor hem rakip takım oyundan tamamen düşüyor.

Golden ın karşısında Boston-Cleveland hiç duramaz.

Bu gece maçı izlerim herhalde.Cavs alır.Boston 3. maçtaki kadar kötü oynamasa da bari güzel maç izlesek.Bu seri umarım 7. maça taşınır.

Golden zaten Doğudan gelecek takımı ezip geçecek.Bir takım ağır favori olunca zevk almıyorum pek.Bu yüzden umarım Doğu serisi 7. maça uzarda keyif alırız biraz.
  • yine farklı bir lebron galibiyeti görmek üzere onlaynım

• Kyle Korver ikidir Jaylen Brown'a blok vuruyor. Brown baya oyundan düştü.
  • Cleveland maçı rahat alır.Maçtan hiç zevk almadım.Bir taraf diğer takımı ezince ve kazanamayacağı belli olunca izlemenin tadı olmuyor.Dün Golden maçının da son periyotunu izlemedim.
    Özeti izlemek yeterli olur.
  • Bu ne kardeşim, bi çekişmeli maç izleyemeyecekmiyiz ya, kim yenerse yensin uçup gidiyor bir anda, 0 rekabet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 22 Mayıs 2018; 4:27:41 >
  • nba öyle bi hal aldı ki her serinin galibi belli boşuna oynanıyor 0 rekabet

• İlk turda Cavs açık ara favoriydi zar zor geçtiler, yarı finalde bu sene Toronto geçebilir deniyordu süpürüldüler,Toronto serisinden sonra Boston'a şans verilmiyordu ilk 2 maçı ezerek geçtiler zaten Boston deplasmanda 1 maç kazanmış play-off boyunca evinde 0 mağlubiyet bundan sonra ne olacağı hiç belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanatos_1905

İlk turda Cavs açık ara favoriydi zar zor geçtiler, yarı finalde bu sene Toronto geçebilir deniyordu süpürüldüler,Toronto serisinden sonra Boston'a şans verilmiyordu ilk 2 maçı ezerek geçtiler zaten Boston deplasmanda 1 maç kazanmış play-off boyunca evinde 0 mağlubiyet bundan sonra ne olacağı hiç belli değil.
    sene başından beri gsw-cleveland finali olacağını ve gswnin şampiyon olacağı çok açıktı. serilerin her zaman mutlak favori oluyor. eskiden böyle değildi

• Houston serisi rekabetsiz maçlarla geçecek gibiydi zaten ama aradaki fark takımların yapısıyla alakalı 40 sayı bile dağıttı anlamında değil. Yarın houston 20 sayı fark atabilir. Nop değil houston. 2. Maçta gördük en ufak tıkanmalarını affetmezler.

Cavs da iyiden iyiye oturdu neyseki. Eski hallerine dönmezler umarım. LeBronun vizyonuna hayranım cidden çok zeki bir oyuncu her maç oyununu değiştiriyor inanılmaz gerçekten. Ama yinede diğer parçaların bu seviyede devam etmesi lazım tabi.

Bayılıyorum bir maç üzerinden yorum yapılmasına bi gün cle çöp ikinci gün bostonı eler yarın houston maç alırsada uzay takımı gsw kötü olur.

• LeThanos James yargı dağıtmış yine

• NBA Genel Sohbet Konusu

• GSW için heyecanı kaçırıyor şampiyon belli diyoruz ama adamlar da hayran olunmayacak gibi değil ki. Hem hücum hem de muazzam bir savunma takımı. İstersen 40 dakika iyi oyna adamlar ritmini bulduğunda 3 dakikada tır gibi geçiyor karşı tarafın üzerinden.
  • harden fena dağılmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus -- 22 Mayıs 2018; 22:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus

harden fena dağılmış..

Gswyi hiç sevmem ama şu flopcu hardenı daha çok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezonun en iyi maçına son 4 saat

• Houston bitmiş

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.