Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam 22:30'da memphis - clippers maçı var. marc gasol şüpheli olarak gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Bu akşam 22:30'da memphis - clippers maçı var. marc gasol şüpheli olarak gözüküyor

fantasy takımında mac saati belli olacaktan normale dondu. muhtemlen oynar.

zaten 2 mactır mac saati belli olacak diyor netice 33 dk ortalama :P
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Evet oynuyor maçta

Bu arada Memphis marc gasol ve mike conley dışında 3 tane adı sanı duyulmamış adamla oynuyor ilk beşinde ve iyi de oynuyorlar. Hatta birinin adı James Ennis III, dededen beri aynı ismi kullanıyor demek ki herifler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memphis'e helal olsun, tyreke evans yerine onun yeteneginde ama basketbol zekasi da kuvvetli bir oyuncu bulurlarsa çok daha iyi olacaklar 👌

• quote:

Evet oynuyor maçta

Bu arada Memphis marc gasol ve mike conley dışında 3 tane adı sanı duyulmamış adamla oynuyor ilk beşinde ve iyi de oynuyorlar. Hatta birinin adı James Ennis III, dededen beri aynı ismi kullanıyor demek ki herifler

Oda fantasy de var hemde gasolşa aynı takımda :p

Hattta makiratren de var. Bi yazamadım su adamı dogru duzgun :) bulls daki :p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssporta bak sen hawks-cavs maçı var adamlar gidip heat-clippers macı yayınlıyor ya

• clippers'ta hiç basketbol kültürü yok gerçekten aptal saptal oynuyorlar

Go Heat Go
  • Hawks - cavs maçında son çeyreğe bakıyorum, bakalım geri gelebilecekler mi, yoksa ciddi ciddi bu maçı da kaybedecekler mi, hawks 1-8

• Ucuna kadar getir ama uzatama oda ilginç.
  • Ben hayatımdalebron kadar şişirilmiş balon görmedim. Sen daha doğunun sonuncusu Atlanta’yı kendi sahanda tek başına yenemiyorsan hiç kendini tarihin en iyi 10 kısa forvetinden biri saymayacaksın..

Larry Bird

Julius Erving

Elgin Baylor

John Havlicek

Rick Barry

Dominique Wilkins

Ve daha niceleri..lebron onların zamanında oynsaydı veya onlar bu zamanlarda oynasaydı, lebron nba’in pazarlama stratejisi sayesinde şimdiki gibi hormonlu istatistiklere ulaşamazdı ve ne yüzük ne de bireysel ödüller kazanabilirdi.

• Bu West harbi boş adam kendi istatistik kasacak diye takımı mahvetti dün Carmelo ve Paul maçı almak için çabaladı bu ise mahvedip maçı portlanda verdi balonun teki istatistik balonu.
  • Nba'de gecenin adamı

NBA Genel Sohbet Konusu

James Harden, Utah karşısında gösterdiği performansla kariyerinin sayı rekorunu kırdı.

19/25 şut isabeti
    56 sayı
    13 asist
  • Nikola Jokic çılgın oynuyor yahu.. 23 bile olmadı daha çocuk, hala 22 yaşında!! Kontratı da sadece 1.5m usd, seneye de yaklaşık aynı miktarda takım opsiyonu var.

18 sayı, 11.5 ribaund, 4.5 asist ortalamaları var 30 dakikada

Serbest atış yüzdesi %90, 2 sayı yüzdesi %58, 3 sayı %44

Gsw, Hou, Sas, Cle, Bos.. hangi şampiyonluk adayına gitse fark yaratır.

• Porzingis'i sivil kıyafetlerle görünce insan öyle atletik ve bu boyuyla rahat top sürebilen bir oyuncu olduğunu düşünmüyor hiç

NBA Genel Sohbet Konusu
  • Bu oklahoma cidden bomboş takım.

Bakıyorum istatistiklere West gene kastırmış ama oda ne seri yapmış loser saca baya iyi yenilmiş valla hayret bunlardan bir şey bekleyen var mı merak ediyorum.Özellikle bu West varken.Takımı katlediyor istatistiklerde önde ama takım hep kaybediyor böylelikle bu rahat oynasın kendi çapında şov yapsın diye izin verilerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 8 Kasım 2017; 14:47:54 >
  • westbrook benim gördüğüm oyun zekası en düşük mvp. etrafındaki adamları da törpülüyor, oladipoyla sabonis indiana'ya takanslanınca çok daha iyi oynamaya başladılar. ribaund istatistiği kasmak için steven adams'ın eline gelen toplara atlıyor. curry herkesin oyunu alarak unanimous mvp olduğunda eleştirilmişti ama westbrook'un mvp olmasından 10 kat daha iyidir.
  • Bledsoe Milwaukee'ye Greg Monroe Phoenix'e gitti. Phoenix 3 yılda 3 tane point guard harcadı valla

NBA Genel Sohbet Konusu
  • Uzun bir aradan sonra NBA maçlarını izlemeye başladım. Maalesef normal sezon maçları, All Star maçlarındaki yapılan savunmadan hallice olmuş. Hiçbir serttlik kalmamış, bildiğin sen at biraz da ben atayım olayına dönmüş. Şayet yıldızlar korunmaya devam edilirse, oyuncular takım performansından ziyade daha yüksek kontrat almak için bireysel istatistiklere oynamaya devam ederse Sirkten pek farkı kalmayacak.

Ah nerede geceleri uykusuz kaldığım kemik sesleri gelen NBA maçları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_v_p -- 9 Kasım 2017; 8:42:31 >
  • quote:

Bledsoe Milwaukee'ye Greg Monroe Phoenix'e gitti. Phoenix 3 yılda 3 tane point guard harcadı valla

NBA Genel Sohbet Konusu

Zamanında kimler kimler vardı bu takımda, korkardı herkes

NBA Genel Sohbet Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

quote:

Bledsoe Milwaukee'ye Greg Monroe Phoenix'e gitti. Phoenix 3 yılda 3 tane point guard harcadı valla

NBA Genel Sohbet Konusu

Zamanında kimler kimler vardı bu takımda, korkardı herkes

NBA Genel Sohbet Konusu

nesh den sonra bozdular :P

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.