Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Ekim 2017; 16:30:44 >

• NBA Genel Sohbet Konusu
  • Bogdanovice yazik. Neden fazla sure alamiyor. Ozetlerde izledigim kadariyla cok verimli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OKC Thunder'ın Chicago'ya giden uçağına 9,000 metre yukarıda kuş çarpmış . O kadar yüksekte kuşun ne işi var başka bişey olmasın

NBA Genel Sohbet Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 29 Ekim 2017; 0:40:28 >
  • Cavs - Pelicans maçının ilk yarısını izledim bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim, etawn moore çılgın atıyor şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulduğum bütün linkler düşük kaliteli, daha düzgün bir şey var mı ?
  • Neutral Good kullanıcısına yanıt
    Ben hep vipboxtv.me den izliyorum genelde 3. Yada 4.stream mutlaka çok kaliteli oluyor.

Goatdee de diğer iyi alternatif

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

OKC Thunder'ın Chicago'ya giden uçağına 9,000 metre yukarıda kuş çarpmış . O kadar yüksekte kuşun ne işi var başka bişey olmasın

NBA Genel Sohbet Konusu

It was KD yazmış biri yorumlarda

• DeMarcus çok iyi. Rajon Rondo iyileşsin NOP coşacak bence. Clippers,Memphis ve Orlando şaşırttı herkesi. Gerçi özellikle Orlando'nun istikrarlı olacağını düşünmüyorum.

Miami'den çok ümitliydim ama şaşırttılar beni. İyi başlamadılar. Oklahoma ise beklediğim gibi. Benchi yetersiz ve top paylaşmada sıkıntı var. Paul George için özellikle.
  • cavs'in şu halini görünce lebron seneye lakers'ta diyebiliriz
  • 23:30 da San Antonio - Indiana maci var kawhi'siz spurs 4-1 gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

23:30 da San Antonio - Indiana maci var kawhi'siz spurs 4-1 gidiyor

Dönseydi artık bir an önce Kawhi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 29 Ekim 2017; 22:30:28 >
  • Indiana'da myles turner yok, san antonio'nun çok zorlanmadan kazanması lazım

NBA Genel Sohbet Konusu
  • Gasol de hala iş var ama spurs'e bir kawhi lazim

• Oladipo westbrook'un yanından kaçınca başka bir oyuncuya dönüşmüş valla, Lamarcus'un üstünden 3'lüğü gömdü galibiyeti getirdi
  • Bogdan Bogdanovic 15 sayıyla Kings'in en skoreri olmuş ama yenilmişler. Fena başlamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bogdan Bogdanovic 15 sayıyla Kings'in en skoreri olmuş ama yenilmişler. Fena başlamadı.

70 sayı zor attılar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bogdan Bogdanovic 15 sayıyla Kings'in en skoreri olmuş ama yenilmişler. Fena başlamadı.

70 sayı zor attılar heralde

83 atmışlar. Chicago geçen gün 69'da kalmıştı, tam Euroleague skoru
  • Cavs ve Gsw'ye noldu ya?

• CLevede ya sorun var yada dalga geçiyorlar anlamadım.Seri yaptılar ve ciddi savunma zafiyeti var ben satıyorlar diyordumda saçmalıklar acayip top kayıpları yapıyorlar GSW kaale almadı yenildi pek sorun değil normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Ekim 2017; 13:3:52 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.