Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aaron Gordon smaç yarışması tarihinin en güzel smaçlarini vurmuştu ama haksızlık edip 2. yaptılar zamanında. Bu senekinden pek bişey beklemiyorum çünkü anca 5-6 yılda bir güzel oluyor smaç yarışması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=gzftYBJ4xSQ

bleacher report game of zones için all-star special bölümü yayınlamış. sesli güldürdü. arka planda çok güzel ayrıntılar var. kyrie'nin elveda mesajı da güzel olmuş. favorilerim kyrie'nin lebron'a mesajında dünyanın düz olduğunu keşfedersem belki bir gün yeniden bir araya geliriz demesi ve sondaki woj bomb tabi bir sürü daha şey var yazmak çok uzun sürer, hepsi de birbirinden hoş olmuş. ve hepsi 3 dakika 15 saniyeye sığdırılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 17 Şubat 2018; 0:4:39 >

• rdlsln kullanıcısına yanıt
    Woj bomb fenaymiş

Espn'de bomba takas haberlerini ilk önce veren gazetecinin adı Wojnarowski, ona gönderme yapmışlar belki anlamayan olursa diye

• Ünlüler maçı yarın mı bu gece mi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bu geceymiş

• Bu sene LeBron ve Curry diye ikiye ayrıldı takımlar eğer geçen seneki gibi yürüye yürüye sayı atacaklar bol bol serbest üçlük göreceksek izlemem biraz kıran kırana olması lazım playofflardaki gibi hiç olmassa biraz anlamı olsun yoksa zaman kaybı boşa uğraş.
  • Hepsi müthiş şutör 3 sayı yarışması çekişmeli olacak

NBA Genel Sohbet Konusu

• Embiid hile yaptı ama kazanamadı😂

• katilanlara bakinca uc sayi ve smac yarismasinin son yillarin en iyisi olacagini dusunuyorum

• Paul george naptı öyle ya herşeyi kaçırdı
  • beklentinin altinda gecti 3 sayi yarismasi ama booker acayip atti harbi

• Smaç yarışmasının özetini izledim de tam çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 18 Şubat 2018; 9:20:18 >
  • Smaç yarışması kötüydü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aaron gordon - zach lavine kapışmasından sonra çok sıradan geldi evet. sene başından beri diyordum mitchell smaçlarında vince carter estetiği var ayaklar falan çok değişik şekillere giriyor smaç basarken, adam vince formasıyla bastı kime özendiği belli oldu :) Yukarıda arkadaşında dediği gibi aaron yerinde olmak istemezdim. Her smaç yarışmasında aklıma gelecek heralde lan aaron vardı hakkını nasıl yediler diye bir de o adamın psikolojiyi düşün :)
  • 1,50'lik çocukların üstünden smaç vurup onların da yerde çömelmesini istemesi çok saçmaydı mitchell'in. Sonlarda puanları da bol keseden dağıttılar biraz.

• Gece uykumdan kesip kalkmama değermi hala karar vermiş değilim.Geçen sene pişman olmuştum,biz arkadaşlara çıkıp,mahallede 5-5 maç atsak daha ciddi oynarız.

• Pek beklentim yok hadi bakalım

Son 4dk bildiğimiz playoff maçlarına döndü, güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 19 Şubat 2018; 7:17:34 >
  • Bu sene izlemeye değdi en azından.Maç sonu mükemmeldi bir allstar için hatta.Ayrıca maçın sonundaki pozisyonda hakemlerin o kadar izleyip de yanlış karar vermesi ilginçti.Hakemler dışında bütün dünya gördü topun Durant'ın ayağına değmediğini.
  • LeMVP

NBA Genel Sohbet Konusu

• Yine james harden’ın hakkı yendi. Balon lebron yine mvp ödülünü aldı

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.