Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NBA’in en iyi oyuncuların başında geliyor balon demek saygısızlık olur . Hataları var mı var bu sene sakatlıktan sonra özellikle savunmada çok kötüydü . Ama bunda takımın ve koçun etkisi çok büyüktü LeBron bir Kobe değil o tam bir takım oyuncusu yani sadece bireysel olarak Kobe gibi bir etki sergileyemez çünkü öyle özel bir skorer oyuncu değil . Ben burada LeBron’a GOAT demedim GOAT’ta bence olamaz GOAT bence Kobe’dir , Jordan diyenlere de büyük saygı duyarım zaten birbirlerine benzer oyun ve karakterde oyuncular .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LeBron James Lakers Authentic forması aldığımdan önceden satın aldığım sarı Swingman forması boşta kaldığı için satmak istiyorum . Ürün orjinaldir 48 Large beden , sadece evde giyildi . İlgilenen olursa PM atabilir .

• Kobeciler benle muhattap olmazsa sevinirim . Bloklayabilirsiniz her halta cevap yazmak zorunda değilsiniz .

• Yıllardır goat goat denilen kralın batıdaki ilk sezonda playofa bile kalamayacak olması düşündürdü bu da doğu çöplüğünde oynamak kolay eleştirilerinin ne kadar haklı olduğunu göstertti

• Kobe yi 02 den beri canlı izlemiş biri olarak söylüyorum Lebron > Kobe bu arada Kobenin fanboyları hiç çekilmiyor be abi

• Konuyu yine baloncu ergenler basmış solucan gibi lebron kötü gidince ortaya çıkıyorlar. O kadar uğraştık sussunlar konu temiz kalsın diye bi süre sustularda siz cevap verdikçe yazacaklar artık yapacak bişey yok ben çekiliyorum

• NBA Genel Sohbet Konusu

• Seri Heat getir LeBalon abim kurudu.

• Lebron kendi üzerine kurulu sistemlerde başarılı oluyor. Kenardan şut atacak oyuncular.Ribaund alabilen ve üçlük atabilen 4 veya 5 numaralar. Topu fazla elinde istemeyen
    oyuncu grupları Lebronun başarısı için çok önemli. Pick and roll yapacak bir uzunda Lebronun oyunu için çok önemli. Screen e gelen uzun sayesinde savunmacı geçilir içerde yardım gelirse dışardaki oyuncuya pas ve 3 lük.İçersi boşsa smaç olarak biter.Bu sistemi yapan oyuncular Lebron için kusursuz. Lakersda şutuna güvenecek oyuncu yok.
    Pota altında üçlükcü oyuncu yok.Özellikle Kevin Love tipi uzun yok.Dışarda üçlükçü yok. Tabii ki başarı gelmiyor.
  • Kardeşim seri irving ve wade getir, lebram abim şampiyon olacak.
  • Az önce Lebron’un Knicks karşısında kullandığı son topu izledikten sonra, bende artık Lebron devrinin ciddi anlamda bittiğini düşünenenler arasındayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Goata bak daha playoffa bile kalamayan goat mı olurmuş

Yıllarca doğu çöplüğü derken kızıyordunuz şimdi gördünüz mü batıyı

• Krala öldü diyenlere gelsin .

NBA Genel Sohbet Konusu

LeBron da hata yok mu var ama böyle abarttığınız gibi bir durum yok . Ben her sabah maçları izliyorum Lakers takımını bu sezon durumu takımı idare edemeyen kötü bir koç , sakatlıklar ve gerçekleşmeyen Davis takası bitirdi . Gelecek sezon herşey farklı olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 21 Mart 2019; 15:25:10 >
  • Ve tabi ki baş suçlu kötü bir başkan Magic Jonhson .

NBA Genel Sohbet Konusu

Williams’ı Kupchak yollamıştı onda sorumlu değil . Randle ve Russell’ı bir hiç uğruna takımdan gönderdi .

Randle salary kaplar süperstar alamayacam diye düşündü KCP’e 12 MD 1 yıllık verene kadar bu sezon bu adam 1 yıllık 13 MD verseydi takımda tutardı Pelicans ile 7 MD +1 Player options’a anlaşmıştı .

Russell zaten kontratı seneye alacak onda hiçbir sorun yoktu takıma garantiymiş gibi superstar ekleyecem diye salary boşaltmak için gönderildi . Mozgov kontratı 1 yılı kalmış olacaktı onu zaten her türlü gönderilirdi .

Paul George takası en mühim takımın kaderi takas hikayesi oldu . Magic Pacers’a Randle+Clarkson teklif etmiş Pacers üstüne İngram veya İngram+Clarkson+Draft hakkına bu iş bitebiliyordu . Daha da iyi konuşarak üstüne Mozgov+Nance’i ekleyerek hem Mozgov yükünden de kurtulmuş olurduk Pacers zaten Mozgovu bu şekilde kabul ederdi . Magic İngram’ı göndermeyerek en büyük hatayı yaptı George takasını yapmadı George da kızarak yazın OKC ile anlaştı .

Magic düzgünce akıllı takımı yönetseydi Russell-George-LeBron-Randle- Lopez / Kuzma-Ball-Hart-x-x-x oynayıp şuanda bambaşka bir konumda olurdu .

Ayrıca Anthony Davis takasını da şuana kadar yapmış olurduk . Russell+Randle+Hart+Ball’a bu iş biterdi ve Kuzma da elimizde tutmuş olurduk . Rondo-George-LeBron-Kuzma-Davis 5’iyle bu sezon sahada olurduk . Bu sezonu en az batı finali , gelecek sezon ve ondan sonraki sezonlarda da şampiyonluklar görürdük . Lakers’ın bu durumda olmasının baş sorumlusu Magic’tir eğer ki bu yaz Klay+Davis veya İrving+Davis getiremezse Lakers başarısız olursa onun da gönderilmesi lazım evet bizim için büyük efsane unutulmaz bir oyuncuydu ama GM’liği iyi değilse zarar veriyorsa gitmek bu işleri bırakmak zorundadır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 21 Mart 2019; 15:24:43 >

• Harden reis ne oynamış be bu gece. Özeti izledim de adam tarih yazmış tek başına ama yine de yenilgiyi önleyememiş.
    Bu memphis çok sayko takım içerdeyken god mode açıp oynadığı zaman yenmek çok zor. Hele sene başında zaten tam yenilmez galyalıydı sonradan dağıldı bunlar.

• Konuya ilgi neden bu kadar az? 10 sene önce bile tek playoff eşleşmesine sayfalarca yazı yazılırdı. Koskoca 2 sezon için 94 sayfa mı yazılıyor şimdi
  • 2019 sezonu Lakers takımı özeti ;

https://twitter.com/meteaktas76/status/1108403365426462720?s=12

• NBA Draft 2019 takımların kura şans oranları ;

NBA Genel Sohbet Konusu

• NBA Draft 2019 takımların kura şans oranları ;

NBA Genel Sohbet Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

2019 sezonu Lakers takımı özeti ;

https://twitter.com/meteaktas76/status/1108403365426462720?s=12
    Lakers'ın gerçek yıldızlara ihtiyacı var. Kuzma, Ball fena oyuncular değil de bunlar seviye atlatmaz takıma. Şuan gelebilecek en iyi isim Anthony Davis. Ne yapıp ne edip alınmalı. Kobe'nin de görüşü bu yönde.
    https://www.slamonline.com/nba/kobe-bryant-if-you-can-trade-for-anthony-davis-you-do-it/

Bunun yanında Cousins'ı ucuza kapatabilirler. Sakatlıktan döndü ve eski performansında oynamıyor. Irving de gelirse şampiyonluk takımı olur Lakers. Warriors'ın dağılışı gerçekleşirse en büyük favori olurlar.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.