Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

OneLastDance

Aklıma Lance Vance geldi
    This is the last dance for Lance Vance!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelTownley -- 10 Aralık 2018; 19:36:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #OneLastDance

NBA Genel Sohbet Konusu

• HÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

NBA Genel Sohbet Konusu

• Lonzo Ball lenn puhahahahahahahha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 11 Aralık 2018; 12:50:58 >
  • NBA'da Gecenin Sonuçları:

NBA Genel Sohbet Konusu

Küme düşme hattındaki Houston Rockets, evinde konuk ettiği Portland Trail Blazers'ı yenerek rahat bir nefes aldı.
  • Warriors - Raptors

• Yılın çaylağı Atlanta'ya karşı 24 sayı 10 ribaund 6 sayı ile oynadı ve galibiyetin baş mimarı oldu.
  • Sene sonu durant in ayrılma ihtimali sürekli artıyor bakalım bu sene kim şampiyon olursa durant orda

• Kevin Durant bu sezon şampiyon olacak olan Lakersimiza hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: S-AINT

Sene sonu durant in ayrılma ihtimali sürekli artıyor bakalım bu sene kim şampiyon olursa durant orda
    Durant bence de ayrılacak gibi duruyor zaten bu sefer kesin 4 yıllık max kontrata imza atacak . Warriors Thompson’dan vazgeçip Durant’e max kontrat sağlayabilir ki bence bunu Warriors deneyecektir çünkü Durant ligin LeBron’dan sonra en iyi ikinci oyuncu konumunda . Durant uzun zaman önce LeBron gibi bir gün Lakers’ta forma giyebileceğini söylemişti Lakers sevdiği takım ve Kobe’yi de örnek alan çok seven bir oyuncu . Onun için Lakers da iyi yetenekli genç oyuncular ve ligin en iyi oyuncusu LeBron James ile birlikte oynayarak şampiyonluklarını katlamak için Lakers gibi NBA’in en büyük değerli organizasyonda formasını emekli etmek için gelebilir . Magic Jonhson yazın bir superstar daha Lakers’a getirerceğim diye kendinden emin kesin bir açıklama yaptı bakalım belkide o isim Durant olur .

Bu arada eğer ki Durant Lakers’a gelirse , Lakers Ingram’lı bir paket oluşturup seneye sadece 1 yıllık kontratı kalan eli zayıflayan Pelicans’dan Anthony Davis’i alır . İngram’ı kimse küçümsemesin izleyenler biliyordur çok değerli bir oyuncu ve bence 3 seneye kadar superstar seviyesine çıkacaktır Pelicans’ta bunu bilerek hareket edecektir . Ball-Durant-James-Kuzma-Davis / Rondo-Hart-Stephenson-Wagner-Chandler-x-x-x bu kadro ile müthiş bir takım olarak lige 3 sene ambargo koyarız :)

McGee kadroya yazmama sebebim bu seneki iyi performansıyla seneye kesin iyi bir kontrata imza atar bu kadroda salary de para kalmayacağı için başka takıma gidecektir .

• Ben şahsi olarak durant i bucksta kawhi ı lakersta görmek isterim. Durant şuanki bucks stilinde durdurulamaz bi oyuncuya dönüşür giannis ile mal ederler rakibi kimi tutacaklarını şaşırtırlar. Lebron kawhi ise ligin en iyi iki yönlü iki oyuncusu aynı takımda demek. Ama bucks küçük pazar takımı capleri olsada zor bi yıldız almaları.

Davis olabilir o paket mantıklı gayet ama kendisinin istemesi lazım en başta. Mcgee de bu saatten sonra 15 20 m lik kontrat istemez bence fedakarlık yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: S-AINT

Ben şahsi olarak durant i bucksta kawhi ı lakersta görmek isterim. Durant şuanki bucks stilinde durdurulamaz bi oyuncuya dönüşür giannis ile mal ederler rakibi kimi tutacaklarını şaşırtırlar. Lebron kawhi ise ligin en iyi iki yönlü iki oyuncusu aynı takımda demek. Ama bucks küçük pazar takımı capleri olsada zor bi yıldız almaları.

Davis olabilir o paket mantıklı gayet ama kendisinin istemesi lazım en başta. Mcgee de bu saatten sonra 15 20 m lik kontrat istemez bence fedakarlık yapar.
    Aslında burada ince bir noktaya değinmek lazım. Malesef oyuncular gençken kendine denk veya daha büyük yıldız adaylarının yanında olmak istemiyorlar. Örnek Vince carter ve T-mac. Ama bugün T-mac keşke ayrılmasaydım diyor. Tabi bunun başka sebepleride var. Evet çok ses getirdi Orlandoda ama oda Birçok iyi oyuncu gibi şampiyonluğa hasret gitti. Jordan, Pippen ve Rodman, Acayip bir 3 lü hücumları varda bir dillere destan idi. Jordan gelmiş geçmiş en iyi basketbolcu evet ama pippen ve Rodman destek oldu takım oyununu en iyi bilen adamdı. Dolayısıyla ben kawhi gibi mütevazi birinin Lakerse gitmesi taraftarı idim. Yani onların bu şekilde davranışları Dünya basketbol piyasasını değiştirmiyor. Eskidendi o Takımında ölene kadar gitmek. Evet gitmeli diyorum bende ama takımda sana sahip çıkar ve elinden geleni yaparsa.Bugün Duranta kim kızabilir. Labron James miami ye gitti ama geri tekrar döndü zira yapabileceğine inandı. E tekrar gitti diye yuhalandı. Hatta Clevland ile özdeşleşen dev resmi bile kaldırdılar. Takım şehirde vefalı olmalı. Ayrıca Kawhi hala gelebilir eğer geçmişten ders alırsa.

Evet bazı takımlarla Özdeşleşen isimler vardır. Karl Malone bile Utah tan ayrıldı. ama olmadı işte. Yani Şampiyonluk önemli bir konu ve her oyuncunun görmek istediği birşey.

Düşünsenize Sen senelerce bir takıma emek veriyorsun olmuyor. Ama örnek vermek gerekirse Cedi Osman geldiği sene Clevland Şampiyon olsaydı. O çömez olarak geliyor ve şampiyonluk tadıyor. Cediyi çok severim küçümsediğimden değil. Ama olmuyorsa tekrar düşünmek lazım. Özellikle yıldız dediğimiz oyuncular için

• TORONTO!!!

• Green gibi budala değilse hiçbir GSW taraftarı Durant'i kaybetmek istemez. OKC'den GSW'ye gelmesi gibi tercihlerini, karakterini sevmeyebilirsiniz ama sadece basketbol açısından bakarsak saf yetenek bu adam. Fan olarak söylemiyorum, Lebron'un fanboyları beğenmez bu düşüncemi ama tamamen objektif bakarak formda olduklarında ligin en iyi 2 oyuncusunun Curry ve Durant olduğunu düşünüyorum. Curry ve Durant'in etkisi inanılmaz oluyor maçlarda. Lebron kritik anlarda bazen maç sonunu getiremediği için eleştirilir ama Durant'in gelişiyle GSW kırılma anlarında üst üste rakiplerini dağıtarak aldı bu şampiyonlukları...

Klay başta olmak üzere takımdaki diğer parçalar da bu ikiliye destek verince Golden durdurulamaz bir takıma dönüşüyor. Bu sene kendi kendilerini batırmaya çok uğraşıyorlar rahat battı heralde ama play offlara kadar biraz akıllanırlarsa yeniden herkesi ezip geçip şampiyonluğu alacaklardır. İyi bir GSW'nin rakibi yok aktif basketbolda. Bu arada Kawhi, Siakam gibi parçalarla Toronto'nun oyununu beğeniyorum, bu sene baya iyi bir uyum yakaladılar. Bucks'ı da Antetokounmpo canavarı için ayrıca beğeniyor insan, Boston da havaya girdiğinde gerçekten korkutucu bir takım potansiyelinde bence. Batı'da iyi bir Utah, OKC her zaman tehdittir ama sonunu getirmek açısından yine içlerinde en güçlü GSW.

Durant eğer illa ayrılacaksa Lakers gibi bir takıma daha gidip Curry'den sonra Lebron'un yancısı olursa bir anlamı olmaz. Bu yüzden New York gibi bir takımla sıfırdan kendi krallığını kurup (yanına iyi oyuncular alınabilir) şampiyonluk alırsa büyük olay olur. Ben GSW taraftarı olarak KD'yi uzun yıllar daha takımda görmek istiyorum şampiyonlukları toplamak zevkli oluyor böyle...

Son maçta da kendi sahamızda Toronto'ya kötü yenildik. Zaten Warriors sezon başı itibariyle henüz istediği seviyede basketbol oynamıyor. Pek havaya giremedi yani bu yüzden normal sezon mağlubiyetleri ölçü olmamalı. Play offlar belirleyici olacak.

• James Harden overratedi yine olmayan faullerden sayıları bulmuş. Şu faulleri LeBrona çalsalar her maç 50 serbest atış atar

• Beyler bugün banko kazanır farklı yener gibisinden dediginiz takımlar var mı?
  • Brooklyne yenildik ya hadi abi ya

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.