Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MambaVino

Bence de Warriors-Raptors finali olur . Raptors savunması iyi ama Warriors’un hücumları da bir o kadar iyi . Onun için bence Warriors 4-2 ile NBA’de son kez şampiyon olur .

Alıntıları Göster
    Bu sezon ben de Warriors'ın şampiyonluğu alacağını düşünüyorum fakat Doğu'dan gelecek takımı tahmin edemiyorum. Bucks, Celtics, Raptors ve Sixers 4'lüsünün hepsi finale çıkabilecek potansiyelde takımlar. Oladipo sakatlanmasa Pacers'ı da eklerdim. Diğer takımların playoff tecrübesi yok zaten. Onlar ilk turda elenir hatta bir iki tanesi süpürülür.

Warriors ağır favori olduğu için insanlar da takas/fa dönemini bekliyor. Bir çok yıldız yer değiştirecek gibi görünüyor. Sadece AD, Durant ve Leonard'ın yer değiştirmesi bile NBA'i baya bir değiştirir; kaldı ki bir sürü yıldız kendi takımından ayrılmayı düşünüyor.

Bu arada hayırlı olsun. Magic istifa etmiş. Yalnız 45 dakika şov yaptı konuşurken, susmadı bir türlü Walton da tam kovulmak üzereydi. Ardından o da gider umarım.

Draftleri konuşmak için erken ama Zion dışındaki oyuncuları kimse merak etmiyor. Bu seneki draft çok kötü gibi.

• Gsw şampiyon olacak. Düşmanlarımız hayal kurmasın, boş yere basketbol cahili durumuna düşmeyin. =) Durant de takımdan ayrılmadan devam eder umarım, her sene yüzükleri takıp rakipleri çıldırtmaya devam ederiz. Lebron fanları yeni bir Jordan arıyorsanız Curry'yi izleyin çünkü en iyisi o. Mvp yarışında Giannis bu sene müthiş oynasa da Harden'ın daha çok hak ettiğini düşünüyorum, efsane işler yaptı ve Gsw'yi en çok tehdit eden rakip konumunda şu an.

Milwaukee Doğu Konferansı şampiyonluk adayım, bence Celtics ve Toronto'dan daha iyiler ama Nba finalinde 4 maç kazanmanın gerektiği seride ne Houston ne Warriors'ı geçebileceklerini düşünüyorum. Indiana'nın Celtics'in şımarık gençlerine sürpriz yapacağını ve Celtics'i eleyeceğini düşünüyorum. Küçük Lebron Kyrie de ağlaya ağlaya Celtics'e de bir bahane bulup drama queenin yanına gidebilir. Anthony Davis balonunu da alsınlar sıkıntı yok seneye biz Warriors olarak gene tokatlar, basketbol dersi verir eve göndeririz topunuz gelin. =)

Phila, Brooklyn eşleşmesi de zorlu geçecek bence Brooklyn form tutunca iyi sayı bulan ve sürpriz potansiyelli bir ekip, Phila ise kağıt üstünde iyi kadro ama takım olarak Okc gibi dağınıklar. Yani Brooklyn'i eleseler bile üst turları geçemezler, Doğu şampiyonluğu mümkün değil. Kawhi, Siakam, M. Gasol gibi takviyelerle eskisinden daha güçlü Toronto, Orlando'yu rahat geçer ve Milwaukee dışında hepsini rahat yenecek güçte Doğudakilerin ama bence Giannis'e takılacaklar. Bunlar da yıllarca Lebron'dan çekti şimdi de Giannisli Milwaukee Doğu Konferansı'nın kralı olacak gibime geliyor. Griffinli Detroit için play offa kalmak bu senenin güzel yanı oldu, özellikle son maçlara kadar Miami ve Charlotte çok zorladı play off bileti için. Şimdi karşılarında normal sezonun en iyi takımı Milwaukee var ve Motor Cityliler elenseler bile play offun tadını çıkartacaklar.

Batı'da Utah en sevdiğim 2. takım Gobert'i Kaan Kural gibi ben de çok tutuyorum ama Houston'ı (Harden +50 sayıyı) geçmeleri çok zor. Denver iyi çıkış yakaladı Jokic beyefendiyle ve Spurs'u elerler bence. Spurs, istikrarlı şekilde play offa kalıyor olabilir ama yeniden şampiyonluk için iddialı olmak için yeni nesil bir Parker, Ginobili, Duncan triosuna ihtiyaçları var. Okc, Portland eşleşmesinde Westbrook tipi istatistik takıntılı bencil yıldızlara gıcık olduğumdan Rip City forever diyorum, bu eşleşmede her attığın 3'lük girsin Lillard. Portland'da play offlara girerken Yusuf Nurkic abimiz sakatlandı büyük şanssızlık, yazık oldu ama yine de bu takımı seviyorum ve nefret ettiğim Okc'yi eleyeceklerine inanıyorum.

Clippers müthiş takım oyunuyla Los Angeles'ın yeni büyüğü ve gururu bence. Lakers out! Yeni moda Clippers...

İyi bir sezonun ardından play offta kısa çöpü çekip Warriors'umla eşleştiklerinden macera buraya kadarmış diyoruz. Şampiyona elenmeseydi Clippers, mesela bir Spurs, Denver falan gelseydi daha üst turları görebilirlerdi. Sonuç olarak güzel bir play off bizi bekliyor bence finalin adı Milwaukee - Golden State olacak ve sonunda Curry bebeğim bir yüzük daha takacak. #gowarriors ♥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fresheyes -- 13 Nisan 2019; 7:35:53 >

• Playoff heyecanı bugün başlıyor. İlk maç Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets maçı Türkiye saatiyle 21.30'da.
  • Doğu cephesinde değişen çok şey var

Orlando ve brooklyn beklediğim gibi phi ve torontoya çok ters gelip ilk maçları aldılar. Brooklyn maçtan öncede bu seriyi napıp edip kazanacaklarını düşünüyordum ve eze eze aldılar şimdilik ilk maçı. Orlando-toronto eşleşmesi daha farklı tabi ortada kawhi leonard gerçeği var ama bu müthiş takım oyunuyla direnen orlandoyu yenmek çok zor bunu en iyi torontolular bilir zaten normal sezonda ki maçlardan. Neyse hayırlısı diyelim golden maçına geçelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Bu sezon ben de Warriors'ın şampiyonluğu alacağını düşünüyorum fakat Doğu'dan gelecek takımı tahmin edemiyorum. Bucks, Celtics, Raptors ve Sixers 4'lüsünün hepsi finale çıkabilecek potansiyelde takımlar. Oladipo sakatlanmasa Pacers'ı da eklerdim. Diğer takımların playoff tecrübesi yok zaten. Onlar ilk turda elenir hatta bir iki tanesi süpürülür.

Warriors ağır favori olduğu için insanlar da takas/fa dönemini bekliyor. Bir çok yıldız yer değiştirecek gibi görünüyor. Sadece AD, Durant ve Leonard'ın yer değiştirmesi bile NBA'i baya bir değiştirir; kaldı ki bir sürü yıldız kendi takımından ayrılmayı düşünüyor.

Bu arada hayırlı olsun. Magic istifa etmiş. Yalnız 45 dakika şov yaptı konuşurken, susmadı bir türlü Walton da tam kovulmak üzereydi. Ardından o da gider umarım.

Draftleri konuşmak için erken ama Zion dışındaki oyuncuları kimse merak etmiyor. Bu seneki draft çok kötü gibi.

Alıntıları Göster
    Bence Bucks ve Raptors dışında doğudan diğer takımların final şansı yok . Celtics Irving sırtında geziyor Celtics gençleri geçen sezonki başarısını bu sezon üstüne koyamadılar tam tersi gerilediler Oladipo olsa Pacers’a elenirlerdi . Sixers iyi oyunculara sahip ama tam takım olamadılar Nets karşısında da o yüzden zorlanıyorlar çünkü Nets tam takım oyunu oynuyorlar ve oyuncular ilk kez playoff atmosferi yaşamasına rağmen iyi oynayarak mücadele ederek 1-1 ile evlerine geldiler . Yine 76ers seriyi alacaktır ama karşısında gelecek Raptors onları eleyecektir .

Evet FA dönemi çok kritik Durant Knicks olayı kesin gibi artık gitmesi de onun kariyeri için iyi olacaktır . İrving Lakers’a gelmeyi ciddi ciddi düşünüyor takıma liderliğin zor geldiğini arkada kalıp rahatça işini yapmak istiyor . LeBron’la araları gayet iyi hiç bozukluk olmadı kendi liderlik istedi Celtics’te yaşadı gördü artık istemiyor . İrving Celtics’te kalmayacağı kesin ya Lakers ile anlaşacak ya Knicks ile bence iki aday var . Klay için şuan Warriors öncelik olmazsa arkasından Lakers geliyor orası da karışık durumda . Davis takası için Lakers geçen sezonki teklifin aynısını sunması bekleniyor büyük ihtimal sezon biter bitmez draft haklarının açıklanmasıyla ya draft gecesi ya ondan önce bu iş biter . Lakers Davis için bu seneki draft hakkını da verebilir .

Magic batırıp kaçtı bu ona hiç yakışmadı şahsen benim gözümden düştü benim gibi düşünen de birçok Lakers’lı var . Bütün yaptığı işler yanlıştı sadece LeBron’u getirmek doğruydu . Russell’ı ve Randle’ı bedava gönderdi , George’u İngram için almadı . Bunlar Lakers’ın kaderini etkileyen olaylar oldu . Takıma hiç karışmasa hiç ellemese Ball-Russell-LeBron-Kuzma-Randle /İngram-Hart-Zubac-Rondo ile bu takım kesin playoff yapardı . Kendisi 5 şampiyonluk kazandıran Lakers efsanesi olmasa çok ağır konuşurdum kısaca takımımızı batırdı ve gitti umarım bir daha kariyerinde yöneticilik düşünmez .

Walton beklenildiği üzere kovuldu Kings ile anlaştı Kings tam aptallk yaptı kendi koçları Joeger zaten başarılı iyi bir koçtu bu sene de takımın yapacağı maximum yere getirmesine rağmen kovdular . Lakers Anthony Davis’in eski koçu Morty Williams ile ciddi ciddi görüşüyor en büyük aday o ve LeBron’un eski koçu Tyronn Lue adları geçiyor . Lue benim gözümde koç değil o gelirse takımın koçluğunu LeBron yapacak demektir . Her türlü Walton’dan iyi bir koçluk yapılacağı kesindir .

Draftta tabi en büyük potansiyel Zion Williamson . Bir diğeri de JJ Bennett ikisi ilk iki kesin olarak bakılıyor . Ah bir kura şansı olsa Lakers’a düşse bu hak ama tabi şans oldukça düşük durumda . Draft kötü mü olur iyi mi olur onu sezon başladıktan 3 sene içinde oyuncu durumlarından anlayabiliriz . Lakers gözlemci ekibi NBA’in en iyisi durumunda son senelerki draftlarımız hepsi sırasına göre en iyi seçimlerdi . Eğer hakkı takaslamazsak bizde kalır kullanırsak ben ekibimize güveniyorum .

• Denver tam bir hayal kırıklığisin
    Bucks-Warriors finali bekliyorum
    Warriors three peat yapar ve takım dağılır

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    2000-2002 Lakers’dan beri three peat görmemiştik. Güzel bir dönem oldu. Yalnız Warriors’ın Curry ve Green’i tuttuğu sürece hala şampiyonluk yarışında olan bir takım olacağını düşünüyorum.

Durant için Knicks banko deniyor fakat 2016’da Warriors son tercihlerinden biriydi. Öyle bir sürpriz olmaz ise Knicks’e gidecek. Irving de giderse büyük işler yapabilirler. Durant orada alacağı başarı ile tarihe geçer zaten.

Nuggets’ın Jokic dışında yıldız oyuncusu yok. Gerçi Spurs’de de Aldridge ve DeRozan dışındaki oyuncular Euroleague’de bile oynayamaz. Bu kadroya playoff yaptırmak tamamen Popovich’in başarısı. Keşke Kawhi kalsaydı da hocam emekli olmadan 1 şampiyonluk daha görebilseydi.

• quote:

2000-2002 Lakers’dan beri three peat görmemiştik. Güzel bir dönem oldu. Yalnız Warriors’ın Curry ve Green’i tuttuğu sürece hala şampiyonluk yarışında olan bir takım olacağını düşünüyorum.

Durant için Knicks banko deniyor fakat 2016’da Warriors son tercihlerinden biriydi. Öyle bir sürpriz olmaz ise Knicks’e gidecek. Irving de giderse büyük işler yapabilirler. Durant orada alacağı başarı ile tarihe geçer zaten.

Nuggets’ın Jokic dışında yıldız oyuncusu yok. Gerçi Spurs’de de Aldridge ve DeRozan dışındaki oyuncular Euroleague’de bile oynayamaz. Bu kadroya playoff yaptırmak tamamen Popovich’in başarısı. Keşke Kawhi kalsaydı da hocam emekli olmadan 1 şampiyonluk daha görebilseydi.
    Curry müthiş şutör ancak Durant onu rahatlatıyor. Curry ve Thompsonun baskı altında iyi oynamadığını düşünüyorum. Durant giderse bu kadar rahat oynayamayacaklar.

Durantin kazandigi(bu sezon da kazandı sayiyorum) 3 şampiyonluk sadece kağıt üzerinde. Insanlar Durante saygi duyuyor ancak şampiyonluk kazanmak için 3-1den seri verdiği takıma gitmesi gerçekten büyük saçmalıktı. Kendisini dünyanın en iyisi gören biri diğer sene takımıyla tekrar meydana çıkıp mücadelesini verirdi. O seriyi 4-0 kaybetsen hadi yine anlarım..

Kendisini kanitlamak için başka bir takıma geçeceğini düşünüyorum. Bu sefer warriorsdaki gibi rookie mod NBA 2K beklemesin. O zaman göreceğiz kendisini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 20 Nisan 2019; 20:0:29 >

• Goat

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Embiidsiz 76ers’ın Fenerbahçe’yi yenemeyeceği gerçeği desem hocam?

• quote:

Embiidsiz 76ers’ın Fenerbahçe’yi yenemeyeceği gerçeği desem hocam?
    Haklısın. Kağıt üstündeki kadroyla oyunun alakası yok . Bir sonraki tur elenecekler tahminimce,koç da kovulur

• Bu hakemler GSW'yi neden sürekli doğruyor? Curry'e saçma sapan fauller çalınıyor. Sakal reise kimse laf etmiyor :d
  • NBA Genel Sohbet Konusu

• houston elerse şaşırmam.

dmc yok ki tüm plan ona göreydi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

houston elerse şaşırmam.

dmc yok ki tüm plan ona göreydi..
    Green yer cig cig :p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Green yer cig cig :p

Alıntıları Göster
    Dün gece 16 sayı 14 ribaund 10 asist ile triple double yaptı. Sezon içi performansı kötü olmasına rağmen playofflarda yargı dağıtır oldu. Zaten GSW de sezon içi maçları pek takmıyor.

Cousins'ın takıma kattığı fazla bir şey yoktu. Bogut da Green de 5 numarada çok iyi işler çıkarıyor.
  • quote:

Dün gece 16 sayı 14 ribaund 10 asist ile triple double yaptı. Sezon içi performansı kötü olmasına rağmen playofflarda yargı dağıtır oldu. Zaten GSW de sezon içi maçları pek takmıyor.

Cousins'ın takıma kattığı fazla bir şey yoktu. Bogut da Green de 5 numarada çok iyi işler çıkarıyor.

Alıntıları Göster
    4blk u unutma. Po da fena oynuyor green. Boggide olmayınca yardırıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20.00 boston-milwaukee
    22.30 golden state-houston

kaçmaz.
  • GSW alır Durantın LAC maçındaki oyunu belli ediyor süprize yer yok
  • Hardenın büyüyüp büyümediğini gösterecek seridir.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.