Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu | 2019 NBA CHAMPIONS TORONTO RAPTORS ! #WeTheNorth

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Akcura Daha Az
1 Kayıtlı Üye
2.429
Cevap
21
Favori
51.897
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> NBA Genel Sohbet Konusu | 2019 NBA CHAMPIONS TORONTO RAPTORS ! #WeTheNorth
Giriş
    1095 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

farkındaysan clippers bu sene bu orta seviye gözüken kadrosuyla bile şampiyon toronto yu saymazsak golden state i play offlar da en çok zorlayan ve terleten takım oldu. bu takımın kimliği budur zaten asla pes etmemek. çünkü ellerinde nba'in en iyi bench oyuncusu lou williams var bu adamın yanına bile yaklaşacak bir oyuncu yok şuan dünyada. adam sahaya girdiği an takımı çok farklı bir seviyeye uçuruyor. şimdi bu adamın yanına dünyanın en iyi oyuncusu kawhi leonard geldi ve ektsra'dan paul george gibi bir şutör. bu sene clippers önce lakers'ı sonra da tüm nba'yi darma duman edecek kendimizi kandırmayalım boşuna. lakers yine çöp gençleriyle 2 ileri 1 geri yapar sezon sonunda play off sınırında girer büyük ihtimal. ama play off ta herşey olur tabi o zaman gelince düşünülür.

ama ben herkesin beklediğinin aksine gsw yi öldü bitti olarak görmüyorum yine şampiyonluğu kovalayacaklar çünkü klay thompson'ın sakatlığı durant gibi çok ağır değil mutlaka iyileşip dönecektir sezon içinde. klay thompson sağlıklı döndüğünde nba'de dengeler tekrar değişecek. çünkü gsw böyle zor durumlarda haterları susturmak için dönmeyi çok sever göreceğiz ne olacağını. tek önemli nokta thompson'ın nasıl döneceği. tabi ben San Antonio lu olarak kawhi reis için clipperslıyız 2. takım olarak bu sezon. bakıcaz artık

Alıntıları Göster
    Lakers’ın çöp gençleri mi ? Bence sen önce Lakers kadrosuna bir göz at ondan sonra durumu tekrar değerlendir çünkü o çöp dediğin gençler takımdan gitti yerine tecrübeli iyi görev adamları geldi .

+ Avery Bradley bu takıma eklendi kendisi de çok önemli savunmacı ve dış şutördür . Cousins’da bu sezon %100 iyileşmiş eskisi gibi olmasa bile normal oynasa bile bize çok önemli güç katacak ki bence ben eskisi gibi performans gösterip çok arzuladığı maksimum kontratı bu sezon sonu alacağını düşünüyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IIExtraLifeXC

Umarım dediğin gibi olur. Özellikle Harden'ın bir yüzük takmasını çok isterim.
    2018 de 3-2 öndeyken verdikleri batı finali Harden ın saygınlığını ciddi şekilde gölgeledi. özellikle son maçta göz göre göre şampiyonluk giderken hiç bir reaksiyon göstermemesine ayar olmuştum.
    |
    |

Eee.o zaman clippers bu kadar güçlüyse kawhi neden tek başına gelmedi.yanina bir yikdiz daha istedi.poul George geçen sene NBA in en iyi oyuncularından biriydi.george olmadan olmaz niye dedi.

Hele wariors başka bir dünya.bir süper yıldızı var bir maç tempo yaptimi üç maç daha takıma ağırlığını koyamıyor.curyy nin yaptığı tempoyu LeBron 15 senedir yapıyor.bakiniz 4 2 wariorsu elendikleri play-off serileri.bu adam bu kadar superse yanında greende varken niye thomsonun da sakatlıktan çıkmasını bekliyecek.yaninda üç dört süperstar olmadan o kadarda süper değil mi acaba.

Lebronun yaşının ilerlediğini düşünürsek kawhi belkide NBA in en iyisi.lebron kawhi eşleşmesi de de lebronu belli bir yere kadar savunabilir.daha genç olması avantajdır ama ne olursa olsun lakerside kimse yok satamaz sampiyon olursa da kimse sasirmaz.sonuc olarak lebronun oynadığı takım her zaman şampiyonluk favorisidir.

Lig basladiktan sonra daha iyi gözlemlenir daha mantıklı tahminler yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanhu11 -- 14 Temmuz 2019; 15:3:14 >

• Er
    6 Mesaj

Tipik lebron fanboyu olarak taraflı bakıyorsunuz. Curry istikrarlı bir oyuncu değil. Bir maç Messi gibi oynar 3'lükleriyle top hakimiyeti asistleriyle basketbolun Messisi dersin ama diğer maç kaybolur. Curry mevcut yeteneğiyle istikrarlı olsa, karakter koysa Jordan'ı bile geçerdi. Harden da aynı durumda. Kawhi konusu: Kawhi akıllı adam, eşeği sağlam kazığa bağlıyor. Dinsizin hakkından imansız gelir deyip şımarık franchiseleri tokatladıkça oh olsun dedirtiyor. Yaşlı Lebron ve sirke dönen Lakers'dan bir cacık olmaz ayrıca. Gerçekçi şampiyon adayı takımlar belli: Bucks, Gsw, Rockets, Clippers dışına çıkmaz. Şımarık Lakers önce play off yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tanhu11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar! artık gerçekleri kabul edin. yoksa kendinizi kandırıp hep kaybedersiniz. lebron iyi bir oyuncu ama asla en iyisi değil. nbanın kalite düştüğü sezonlarda, doğuda meydanı boş bulmuştu, şov yapıyordu ama lebron devri kapandı artık. jordan'ı geçtim bir bill russell, kobe, bird, duncan, kawhi bile değil. çok yıldız var ama saydığım isimler istikrar ve winner olma konusunda en iyiler.

lebron bir daha şampiyon olamaz. lakers böyle kötü yönetildikçe şampiyon olamaz. güçlü bir oyun sistemi olan sağlam takımlar spurs, lac, gsw, boston, bucks, rockets, raptors. şampiyon, basketbol cahili ergen ruhluların taptığı diğer şaklabanlardan değil, doğru yapılanma ve takım oyunuyla bir yere gelen organizasyonlardan çıkacak. bu her zaman böyle olmuştur ve olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gswblack -- 13 Ağustos 2019; 20:1:8 >
    |
    |

Curyy işine gelince zaten delledovanin savunmasından bile çekinen bir adam.jordanla değil üç beş seviye daha düşük oyuncularla ancak konuşulur.dellodova mıdır nedir o kim.zaten finalleri seyrediyorsan 3 şampiyonluk kazanıp final MVP şu olmanın yanından bile geçememiş bir oyuncu.sorumluluk verdin mi her türlü altında eziliyor.

Bu sene şampiyonluk adayimin clippers olduğunu zaten söylemiştim yukarida ama NBA ilginç bir lig.gunluk sakatlıklar ufak tefek hakem hataları bile sampiyonlugun el değiştirmesine sebeb olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    https://youtu.be/ArLulWdOlus

|
    |

• Binbaşı
    1095 Mesaj
    Dwight Howard yeniden Lakers'a geldi . Umarım bu sefer gerçekten çok iyi bir Howard izleriz ve şampiyonluk yolunda büyük katkılarıyla kendisini iyi hatırlarız .

https://www.youtube.com/watch?v=-zER_xwMzDM
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.