Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.216
Cevap
28
Favori
85.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transferleri ana sayfaya yerleştirdim bilgi geldikçe güncelleyeceğim transferleri görmek isteyenler ana sayfaya bakabilirler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fetöcü Celtics’e gitmiş bundan böyle Celtics’i tutan destekleyen fetöcüdür

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Al işte, bu herif yüzünden bu sene Celtics maçlarını izleyemeyeceğiz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Al işte, bu herif yüzünden bu sene Celtics maçlarını izleyemeyeceğiz...
    Maalesef öyle . League Pass alın o şekilde izleyebilirsiniz taraftar paket ayda 50 TL , tüm maçlar 75 TL veya illegal olarak Reddit nba izleme şuan patladı ama belki önümüzdeki sene düzeltilir .

• bu yıl ki draft sanırım çöp çıkacak...şu ayıboğan bence acayip fis çıkacak.. (adam 2. giannis olursa acayip zortlarız bu mesaj burada dursun)
  • Kawhi okadar bekletti sonunda LAC'a gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Kawhi okadar bekletti sonunda LAC'a gitti.
    Bu adam şizofren, ulan hiç yoksa toronto'da kal neden yeni bir kaosun içine gidiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Kawhi clippersa gitmez çünkü clippersin cap spacei yok. Sadece kawhiyi alabilirler ki,kawhi o durumda clippersa gitmez.
    Kawhi için iki ihtimal var ,ya Raptors ya Lakers .
    Igoudala da Memphis tarafından buy out yapılacak. O da lakersa gider öyle bir durum olursa.
    Kawhi lakersa gittiği an herkes sıraya girer gelmek için.
    HÜÜÜÜÜÜÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bu adam şizofren, ulan hiç yoksa toronto'da kal neden yeni bir kaosun içine gidiyorsun

Alıntıları Göster
    şehir değiştirmek istemiş
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Paul George'u da kadroya kattıkları söyleniyor.
    LAC çıldırdı resmen.

• Kawhi için kontrat boşluğu açmakta lakersin içinde patladı, piyasada iyi free oyuncu da kalmadı lakersın elinde takaslık oyuncu da yok.Kawhi tek hamle ile hem kendinin hem lal'ın şampiyonluk şansını bitirdi
  • PG takasında Gallinari olmasaymış daha iyi olurdu sanki.

• Lakersin hatası, ilk görüşmede olumlu sonuç (imza) çıkmadıysa direk yan parçalara yönelmeliydi. Zaten elinde iki yıldız var, şampiyonluk için doğru yan parçalarla direk en büyük adaydı...
  • Vay be kawhi ve paul george clippersta bu lakers yönetimi be kadar akılsız be hem beklediler hemde hiç önlem almadılar bari o olmazsa başka hamle yapalım diye tam trolleme oldu birde gelmemekle birlikte direk rakibine geçti olacak iş mi ne desen boş bende tam eski ruh geri dönecek diye heveslenmiştim tam yılıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 6 Temmuz 2019; 11:39:44 >
  • O değilde olan gene Westbrook’a oldu...

• Ligin en iyi pivotu Lakers’ta , Ligin genel anlamda en iyisi Kral Lakers’ta , topunuz gelin şampiyon bu sene Lakers olacak bunu kimse engelleyemeyecek .

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

Lakersin hatası, ilk görüşmede olumlu sonuç (imza) çıkmadıysa direk yan parçalara yönelmeliydi. Zaten elinde iki yıldız var, şampiyonluk için doğru yan parçalarla direk en büyük adaydı...
    Sonuna kadar katılıyorum . Russell , Horford , Jimmy bunlardan birini Lakers alabilirdi özellikle Russell gelse bize zaten yeterdi . Lakers GM’i Pelinka çok çok büyük risk aldı kawhi gelse büyük işti ama gelmeyince aynı derece büyük kayıp hata olacaktı ve maalesef ikincisi oldun. Lakers gerçekten çok kötü yönetiliyor Davis takasında da yönetim başarısı yok o takası ben de yapardım hatta takas olmadan önce burada aynı takası durmadan yazdım . Zaten verilen parçalar hepsi drafttan gelen insanlardı . Lakers yönetimde berbat , oyuncu izleme Scout ekibi de bir o kadar çok iyi durumda onların sayesinde iyi oyuncuları draft etmiştik .

• 2020 şampiyonu sixers
  • Kawhi George’la Clippers konusunda takas olmadan önce görüşmüşler ve George Clippers’a takasını istemiş . Bu da demek oluyor ki Kawhi Lakers’ı zaten tercih etmeyecekti transfer yapamasın güçlenmesin diye engellemiş . Kawhi’nin ne kadar karaktersiz biri olduğunu da tüm herkes görmüş oldu 1 aya kadar en sempatik oyunculardan biriyken 1 haftada en antipatik oyunculardan biri oldu . Raptors konusuna girmiyorum çünkü Raptors’a verebilecek maksimum sezonunu verdi tarihlerindeki şampiyonluğu kazandırdı ve Raptors’un kadrosu yine duruyor yıldız oyuncu alma şansını kaçırdılar ama zaten takassız serbest piyasadan NBA yıldızları Kanada’yı tercih etmezdi . Buradan tek ve çok büyük zarar gören Lakers’tır .

Ama önceki mesaj da dediğim gibi Lakers yönetimi görüşmede imzalamadığı an diğer oyunculara hemen yönelmeliydi . Lakers’ın bir yıldız daha alıp şampiyonluğa gidecek bir sezon şimdi kötü bir hale geldi . Bu sezonu şu an kestiremiyorum Lakers açısından Playoff garanti , batı yarı finali de garanti diyebilirim . Batı yarı finalinden sonra durumları kestiremiyorum .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Kawhi böyle bir şey yapacak karakterde bir oyuncu değil. PG takasının kesinleşmesini bekledi büyük ihtimal. Ayrıca lakersın kaçırdı dendiği oyuncular da verilmeyecek paralara gitti zaten. Al horforda falan o kadar para verilir mi ya . Lakers benche yönelmeliydi en başından beri. Bu takımın kawhi a ihtiyacı yoktu ki. Lebron + davis demek zaten şampiyonluk adayı kadro demek. Kawhi lakersa gitmeyerek de doğru tercih yaptı aslında. Gsw'nin yaptığı gibi haksız rekabet oluşacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 6 Temmuz 2019; 14:57:34 >
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.