Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.216
Cevap
28
Favori
85.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • draymond green aşırı formsuz. %18 ile üçlük atıyor. demarcus cousins'in takıma oturması lazım yoksa bu sene zor gibi. klay'de formsuz.

oklahoma city thunder iyi oynuyor ama devam ettireceklerini zannetmiyorum.
    denver ile clippers'de düşecek.

esas kötü olan şey şu anthony davis lakers'a giderse... gsw'nin hegemonyası son bulur. lebron-davis...

doğu gerçekten çok vasat. toronto ile milwaukee dışında güçlü aday yok. muhtemelen ikisi doğu finali oynayacak. kawhi farkıyla toronto doğu şampiyonu olur.
  • Kazins dönünce gswye karşı kimsenin şansı yok. Umutlar seneye artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu sene gsw şampiyon olamayacak diye düşünüyorum. Houston geçen seneki temposunu yakalarsa finali bile göstermezler finalde toronto philly hatta milwaukee çok tehlikeli. Sezon sonunu görmek lazım tabi konuşmak için erken her an azabilirler ama bu gidişle diğer takımlarında bu formuyla çok zorlanırlar.

• Tuglaci şovunu yapmış yine. Ama iyi savunma yapıyor len

NBA Genel Sohbet Konusu

• Warriors’u 3.P başında sakatlanan LeBron’suz Rondo ve Zubac müthiş oyunuyla farklı kazandık ! Warriors’un bu sezon kabusu olacağız playofflarda karşılaşırsak bize şans tanımayanlar artık fikrini değiştirmiştir .

• NBA Genel Sohbet Konusu

NBA Genel Sohbet Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 26 Aralık 2018; 6:43:51 >

• Koyduk mu ?

NBA Genel Sohbet Konusu

• L

M

F

A

O

NBA Genel Sohbet Konusu

• Bence LeBron un sakatlanması daha büyük olay En son ne zaman sakatlanmıştı hatırlamıyorum.

• Umarım bu sezon brooklyn play-offa kalir.
  • Mutlu yıllar kralım..

NBA Genel Sohbet Konusu

• Luka Doncic <3

Dallas Dennis Smith jr.'yi yollayıp doncic'e odaklanmalı. değeri varken takasta kullanılabilir.

dallas'a yakışacak tek isim var o da jimmy butler.
  • LeGM

NBA Genel Sohbet Konusu

• Harden insanlıktan çıktı şuan bildiğin goat ı oynuyor bakalım kaç maç daha gidicek böyle gerçekten inanılmaz. Green cringe i durant e sen yokken şampiyon olduk diyodu iki senedir onun sayesinde şampiyon oluyolar gelmese dönemlik şampiyon takımı olacaklardı haberi yok bu sene onsuz batıda playoffa oynarlardı giderse seneye durum öyle olur gibi zaten. Green bugün yine çirkefliğini yaptı saçma sapan hareketler neden teknik çalmıyolar anlamıyorum zaten son zamanlarda gördüğüm en saçma hatayı yaptı hakemler harden saçmalamasa maçı resmen veriyolardı warriorsa.
  • Harden reyiz golden state ile birlikte hakemleri de tokatlayıp yolladı evine. utanmasa gsw forması ile maça çıkacaklar. durant sondan bi önceki topu resmen loca tribününe çıkıp fırlattı sahaya. hakemlerin ne gördüğü ne duyduğu var harden çıkarıp vurmasa maç o rezaletle bitse hakemlerin kariyeri bile zora girerdi onları da kurtardı aslında. iyice avrupanın real madrid i kesildiler başımıza rudy-lull-reyes hepsinin karakter olarak birebir karşılığı bunlarda
  • S-AINT kullanıcısına yanıt
    dönemlik mi?

fanboyluğa gerek yok.

şampiyon oldular lebron'u eze eze.
    ertesi sene durant-westbrook tayfasının takıldığı batı konferansını tarihi rekorlar bitirdiler. 73-9
    okc'yi tokatladılar.
    cavs'da ise lebron-irving-love üçlüsünün inanılmaz oyunu , curry'nin sakatlığı , green'in ceza alması gibi faktörlerden dolayı 3-1'den verdiler.

durant şampiyon olmak için gsw'ye geldi. durant gelmese de golden state gene batı şampiyonu olurdu. ve iki sene önceki gibi gene şampiyon olurlardı belki.

durant'in varlığı takıma güç kattı sadece ama durant olmadan yaptıkları seriyi hala yapamadılar.

golden state warriors bu sene bir iyi bir kötü gidiyorlarsa sebebi curry'nin yaşadığı sakatlıktır.

şuanda tarihe tanıklık ediyoruz. bundan yıllarca sonra golden state warriors en iyi takım olarak anılacak.
    ve yıldızı da curry. ;)

neyse şu all star oylamalarının taraftarlar yapılması rezalet bence. demarcus maç oynamadı , derrick rose :D vince carter :D dwayne wade :D romantiklikten seçilmiş isimler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

dönemlik mi?

fanboyluğa gerek yok.

şampiyon oldular lebron'u eze eze.
    ertesi sene durant-westbrook tayfasının takıldığı batı konferansını tarihi rekorlar bitirdiler. 73-9
    okc'yi tokatladılar.
    cavs'da ise lebron-irving-love üçlüsünün inanılmaz oyunu , curry'nin sakatlığı , green'in ceza alması gibi faktörlerden dolayı 3-1'den verdiler.

durant şampiyon olmak için gsw'ye geldi. durant gelmese de golden state gene batı şampiyonu olurdu. ve iki sene önceki gibi gene şampiyon olurlardı belki.

durant'in varlığı takıma güç kattı sadece ama durant olmadan yaptıkları seriyi hala yapamadılar.

golden state warriors bu sene bir iyi bir kötü gidiyorlarsa sebebi curry'nin yaşadığı sakatlıktır.

şuanda tarihe tanıklık ediyoruz. bundan yıllarca sonra golden state warriors en iyi takım olarak anılacak.
    ve yıldızı da curry. ;)

neyse şu all star oylamalarının taraftarlar yapılması rezalet bence. demarcus maç oynamadı , derrick rose :D vince carter :D dwayne wade :D romantiklikten seçilmiş isimler.
    Yanlış düşündüğümü söyleyebilirsin ama fanboyluk lafını şu konuda söyleyebileceğin son kişi benim diğer mesajlarıma bakabilirsin sevmesem bile curry ve duranti överim hep gsw yi sevmememin sebebi green ve artık beni sıkan oyunu. Dönemlikten kastım durant gelmeseydi o efsane çizgiyi 4 sene boyunca devam ettiremeyeceklerdi anlamında. Geçen sene lebronun karşısına batıdan kim çıksa büyük ihtimal şampiyon olurdu olay lebron değildi asıl durant olmasaydı houston çok rahat bi şekilde elerdi bi önceki sene finallerin mvp si ve şampiyonluğun en büyük mimarı yine durant ti. Belki bi önceki sene şampiyon olabilirlerdi ama geçen sene imkanı yoktu. Geçen seneyi net olarak bi önceki seneyi büyük oranda durant e borçlular yoksa dediğim gibi kısa süreli patlama yapmış dönem şampiyonu olurlardı bu kadar süre nba i domine eden bir takım değil. Ha her ne kadar tv anlaşmasının yardımı olsada maaş boşluğuyla durant i almaları düşük sıra draftlardan böyle oyuncular çıkarmaları 73 galibiyet tarihe geçicek büyük başarı bu sayede domine ettiler zaten.

Bu seneki durumun en büyük sebebi thompson ve green in kariyerlerinin en kötü dönemlerini geçirmesi. Yoksa Curry sakatlıktan dönmesine rağmen çok iyi oynuyor ve ona rağmen son 10 maçta yüzde 50 yi zor yakaladılar. Kulağa tuhaf geliyo ama bu sene batıda eğer durant olmasaydı şuan için playoff resminin dışındalardı ki arada sadece 3 maç var. En basitinden şu maçta bile durant oyunda tuttu takımı son çeyrekte kopup gidicekti. Bundan çok değil 3 4 yıl sonra bile bi boston milwaukee hatta clippers filan çıkar gsw yi dönemin en iyi takımı diye andırır belki. Gsw bu şekilde formsuz playofflara girerse ve durant ayrılırsa dönemleri kapanır diyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 4 Ocak 2019; 12:42:10 >

• Hakemler normalde Hardenı kollarlar ama rakip warriors oldugu icin durumun tersine dönmesi normal.

• S-AINT kullanıcısına yanıt
    bi önceki sezon durant'in katkısı hepsinden fazlaydı doğru ama geçen sezon için aynısını diyemezsin. houston maçını tek başına curry aldı resmen. keza cavs maçındaki üstünlüğü de cabası. mvp ödülü durant'a gitti ama hak eden curry idi.

durant'in gsw'ye gitmesinden dolayı insanlar gsw'yi (futboldaki city-psg) gibi zannetmeye başladı.

lebron-wade-bosh-allen 4'lüsüne kimse ses çıkarmıyordu nedense

ayrıca durant'in ayrılacağını zannetmiyorum. green ile yollar ayrılır. ya da klay-green karşılığında anthony davis alınır.

bu sene değil ama önümüzdeki sezon eğer durant ayrılmazsa iş devam eder veya anthony davis gelirse. zaten her halükarda dönemleri bitecek.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.