Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Lakers bu sezon takip etmesi en keyifli takim olacak. Hem parkede hem parke haricinde. Kavgayi Lance Stephenson durdurmaya calisiyordu ya butun antikalar lakersda bu sezon. Rondo daha 2. mactan karistirdi ortaligi.
    Kaan Kural bu sezon lakers pembe dizi tadında olacak demişti daha 2. maçtan gündem oldular Rondo zaten ligin en gizli psikopatı sayılır. Özlemişim arada bu tarz şeyler lazım. Ben bombayı Butler dan bekliyorum takas etmezlerse büyük delilik yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeBUMMMMMM

NBA Genel Sohbet Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 23 Ekim 2018; 10:50:44 >
  • LeGOAT

NBA Genel Sohbet Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

LeGOAT

Daha balonunu görmedim.

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Kobe'ye balon demek

Not: lebronspor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joel Embiid

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Lebron kadar büyük balon değil.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    LeBronspor yazmışsın LeBrona balon diyene değil bana cevap veriyorsun. Galiba gizli kobecisin.

NBA Genel Sohbet Konusu

NBA Genel Sohbet Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 24 Ekim 2018; 12:24:36 >

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Lebrona balon diyen adam haterin teki boşuna yazmana gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lebron vücut açısını şut atarken ayarlayarak attığından serbest atışlarda zorlanıyor. Üçlüklerde özellikle vücudu hafif geri çekerek ritimle atıyor.
    Ama serbest atışlarda yapamadığından yüzdesi düşük bayaa.
  • Curry akmış.

• Curry ne itici bi tip ya saçma sapan şutlar sokuyosun yanmışsın vay be diyicem tam şutlardan sonra maymun maymun hareketler Green ayrı tip durant olayıda eklenince gsw yi kim sevsin. Birde bi ara zaza vardı bunlara ek. Thompson a üzülüyorum sadece keşke ayrılsa şunun yanından. Torontoda inanılmaz oynuyor aldıkları riskler tutacak gibi.

• TURKCELL TV+ NBA TV her maçı vermiyor mu ? Nba League Pass mı almak lazım veya başka kanallar veriyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wetout -- 25 Ekim 2018; 12:9:15 >
  • Curry özel bir sporcu.Nasıl yapıyorsun arkadaş adam kaldıra kaldıra atıyor inanılmaz gerçekten.Video oyununda hile açmış gibi aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: wetout

TURKCELL TV+ NBA TV her maçı vermiyor mu ? Nba League Pass mı almak lazım veya başka kanallar veriyor mu ?
    NBA League Pass alacaksınız Ssport 1 mac Turkcell/NBA TV de 1 mac veriyor.Hepsini izleyecekseniz almak zorundasınız.
  • Kobe'yi niye gömüyorsunuz yav.Bu arada Lakers ilk galibiyetini aldı.Rayını oturur takım.Cleve umarım küme düşer bir bu bir memphis nefret ediyorum bu takımlardan.Keşke biir şans olsada D-League gitseler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Ekim 2018; 15:43:17 >

• huso kullanıcısına yanıt
    Espn Nba veya TNT gibi kanallar vermiyor mu türkiyede ?
  • nba legue pass almak şart abi dolar yüzünden alamıyoruz eskiden ne güzel ucuzdu alıyorduk izliyorduk sagolsun cici güçler sayesinde alamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

nba legue pass almak şart abi dolar yüzünden alamıyoruz eskiden ne güzel ucuzdu alıyorduk izliyorduk sagolsun cici güçler sayesinde alamıyoruz
    Aslında 5 kişi ortak alınabilir . 5 kişi takımını seçip o takımlarının maçlarını , çakışma durumunda da ev sahibi olan izleme hakkına sahip şeklinde satın alınabilir . Diğer takımların arasındaki maçlarda kişiler konuşup kendi arasında izleyebilir . Böylece 5 kişi yıllık için kişi başı 118 TL olur . Öyle düşünenler olursa ben Lakers maçları için ortak olurum burada konuyu takip edenlere duyurulur .

• Şanlı Lakers'ımız ikinci galibiyetini aldı LeBron triple double yapmış

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.