Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bi aradan sonra nba maci izliyorum ve taraftari olduğum BOSTON maci! Orkunco ve Inan ile daha da keyifli oluyor bu, iyi geceler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Embiid patates olmuş ilk maçtan

• 76ers ile Celtics arasında oynanan maç, NBA 2018/19 sezonunun açılış maçı gibi değildi, maalesef. Çünkü iki takım da, maça, acayip kötü bir şekilde başladı. Özellikle Celtics, maçın başında çok sayı kaçırdı ve ikinci yarıya kadar toparlayamadı, sönük kaldı. Irving ile Hayward’ın performansı yerlerdeyken, Tatum resmen parladı: 23 sayı, 9 ribaunt. Ek olarak, 76ers’ten dikkat çeken iki isim vardı: Embiid ile Simmons. Embiid 23 sayı, 10 ribaunt; Simmons 19 sayı, 5 ribaunt, 8 asist ile maçı tamamladı.

Thunder ile Warriors arasındaki maç ise muhteşemdi! Warriors, bana kalırsa, hype’ını hiç bozmamış şampiyon olduğu tarihten bu yana, çünkü oldukça dinamik ve oldukça bol sayılı oynadılar. Curry 32 sayı, 8 ribaunt, 9 asist yaptı; Durant ise 27 sayı, 8 ribaunt, 6 asist. Bu maçı Warriors’un kazanmasının belki de maç bazındaki parametreler üzerinden sebebi; Thunder’ın şutlarının kötü olması, özellikle son kısımlarda -- yoksa bir ara farkı kapatıp, öne geçebilmişti, Thunder.

• 17 Ekim gününün maçları:
    1. [02:00] Bucks - Hornets : 113 - 112
    2. [02:00] Nets - Pistons : 100 - 103
    3. [02:00] Grizzlies - Pacers : 83 - 111
    4. [02:00] Heat - Magic : 101 - 104
    5. [02:30] Hawks - Knicks : 107 - 126
    6. [02:30] Cavaliers - Raptors : 104 - 116
    7. [03:00] Pelicans - Rockets : 131 - 112
    8. [03:30] Timberwolves - Spurs : 108 - 112
    9. [05:00] Jazz - Kings : 123 - 117
    10. [05:30] Nuggets - Clippers : 107 - 98
    11. [05:30] Mavericks - Suns : 100 - 121

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sphenis -- 18 Ekim 2018; 16:33:16 >
  • 18 Ekim gününün maçları:
    1. [03:00] 76ers - Bulls
    2. [03:00] Wizards - Heat
    3. [05:30] Trail Blazers - Lakers
  • güncel kadroları göz önüne alırsak, nba de şu anda en güçlü görünen takımlar hangileri? yaklaşık 4 senedir takip edemiyorum malesef. bebeklerim maşallah yardırıyorlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Pulse_ kullanıcısına yanıt
    GSW, Houston, Boston.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslen bir Lakers takipçisiyim bakalım LeBron'la ne olacak eski günlerine dönebilecek mi.Son zamanlarda 4 yıldır GSW'yi takip ediyordum bakalım.
  • Sadece LeBron ile dönemez, fakat bir ivmelenme yakalayacağı ortada. LeBron’un yanına birisi daha gerekiyor; zaten 4 yıllık sözleşmesi yapıldı, bir proje olacağı belli.
  • Power Ranking sıralaması şöyle:

Top 3 Tier oyuncuları göz önüne alacak olursak:
    1. Warriors
    2. Rockets
    3. Thunder
    4. Celtics
    5. 76ers

Top 5 Tier oyuncuları göz önüne alacak olursak:
    1. Warriors
    2. Celtics
    3. 76ers
    4. Jazz
    5. Rockets

Top 10 Tier oyuncuları göz önüne alacak olursak:
    1. Warriors
    2. Raptors
    3. Celtics
    4. Jazz
    5. Pacers
  • Butler reis ne olacak acaba adam saf deli ya Bu gece Lakers maçı var ben çok zevkli bi kadro olduğunu düşünüyorum. Özellikle Rondo Mcgee ikilisi çok tutar. Keşke Butler gelse. Birde şutör alırlarsa çok daha iddialı olurlar.

• Arkadaşlar nba maçlarını şu siteden izleyebilirsiniz lazım olursa bırakıyım buraya
    https://yaziyorumbakalim.blogspot.com
  • Reddit’in “nbastreams” sub.’ına girip, ilgili maçları takip edebilirsiniz. Zaten sitede de dediğim kısma yani Reddit’e yönlendirme var; boşuna girip de, reklama maruz kalmayın.
  • Sphenis kullanıcısına yanıt
    18 Ekim günü yapılan maçların sonuçları:
    1. [03:00] 76ers - Bulls : 127 - 108
    2. [03:00] Wizards - Heat : 112 - 113
    3. [05:30] Trail Blazers - Lakers : 128 - 119

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sphenis -- 19 Ekim 2018; 11:43:53 >
  • 19 Ekim gününün maçları:
    1. [02:00] Magic - Hornets
    2. [02:30] Nets - Knicks
    3. [03:00] Timberwolves - Cavaliers
    4. [03:00] Raptors - Celtics
    5. [03:00] Grizzlies - Hawks
    6. [03:00] Pelicans - Kings
    7. [03:30] Bucks - Pacers
    8. [05:30] Jazz - Warriors
    9. [05:30] Clippers - Thunder
  • Puan durumu:
    (https://eksiup.com/5d48adb24845)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sphenis -- 19 Ekim 2018; 11:42:43 >
  • Lakers mağlubiyet ile başlamış.

Çakma kral Lebron seneye hangi takıma kaçar? Şimdiden tartışmaya başlayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Lakers mağlubiyet ile başlamış.

Çakma kral Lebron seneye hangi takıma kaçar? Şimdiden tartışmaya başlayalım.
    Anti lebroncular pusudaymis ilk maglubiyette cikmislar yuvalarindan Lakers sezona buyuk cap boslugu ile basladi bu sezon playoff yapsalar kâr onlar icin. Ne olmus maglubiyetle basladilarsa? Portland deplasmani ustelik. Lebron hayatinda yapmadigi pas hatalari yapti macta daha kimse birbirini tanimiyor, roller, pozisyonlar bile netlesmis degil. Lebron takim degistirdi diye cakma kralsa Durant ne oluyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir şeyler söyleyebilmek için en aşağı 20 maç oynanması lâzım. İşgüzarlığın lüzumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Anti lebroncular pusudaymis ilk maglubiyette cikmislar yuvalarindan Lakers sezona buyuk cap boslugu ile basladi bu sezon playoff yapsalar kâr onlar icin. Ne olmus maglubiyetle basladilarsa? Portland deplasmani ustelik. Lebron hayatinda yapmadigi pas hatalari yapti macta daha kimse birbirini tanimiyor, roller, pozisyonlar bile netlesmis degil. Lebron takim degistirdi diye cakma kralsa Durant ne oluyor acaba

Alıntıları Göster
    Durantci değilim ama lebron kadar gezeceğini sanmıyorum. Onun için çakma kral lebron.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.