Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.217
Cevap
28
Favori
85.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NBA Genel Sohbet Konusu
  • 20 yıldır NBA izliyorum. JR'ın yaptığından daha saçma bir olay görmedim. Lebron'a çok yazık oldu.
  • maçı izleyemedim uyuya kalmışım. Sabah baktım gsw yenmiş normal karşıladım
    Sonra nette jr smithin yaptığını görünce iyi sövdüm

Lebrona harbi yazık 51 sayı atıyosun yeniliyosun
  • durantin aşırı kötü olduğu lebronunda aşırı iyi oynayıp cavsın iyi top döndürdüğü bu maçı vermeleri kötü oldu

hakem hataları 2 tarafada oldu olacaktır son pozisyonda durant-lebron pozisyonunda net fauldü geçte olsa verildi zaten ordaki spikerlerde belirtti

green de hırslı oyuncu bilendiğine bileniyor açıkcası

maçın geride kalan önemli anları

green

mcgee

green-thomspon kavgası

jr smithin efsane hatası :D hill in atışı kaçırmasıda ayrı olay

currynin 40 ft şutu

• quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

20 yıldır NBA izliyorum. JR'ın yaptığından daha saçma bir olay görmedim. Lebron'a çok yazık oldu.
    topu alıp orta alana koşmak gerçekten süper bir şey.

Ama şu var bu çöp takımı LeBron kurdu.Ceremesinide o çekiyor.Akıllılık ederse gider Cavs'tan.Normalde bu Cavs'ın buralarda olmaması lazım.Hatta playofflarda hiç olmamalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Haziran 2018; 18:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

maçı izleyemedim uyuya kalmışım. Sabah baktım gsw yenmiş normal karşıladım
    Sonra nette jr smithin yaptığını görünce iyi sövdüm

Lebrona harbi yazık 51 sayı atıyosun yeniliyosun
    NBA Genel Sohbet Konusu
  • Reyiz bence boşuna kendini yormasın antremanda jr smithi maçta da green tavuğunu pataklasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: atsız1925

Lebron fanıyım ama kendi etti kendi buldu. Bu kadroyu kendisi oluşturdu. Jr Smith denen embesili kadrodan kesmek Lebron'un bir lafına bakar. Ama hala sabrediyor.

Lebron tarafından oluşturulan bu yapı, belki de Cavs'ın gelecek 10 senesine mal olacak.
    Aynen öyle geçen sene kyrie vardı şimdi o da yok ama yine de ilk maç başa baş mücadele oldu bir de kendisinden sonra cavs tamamem çöp olacak harbiden

• Gsw houston serisinde bikaç maç formsuz oynarsa elenirler demiştim çok daha kötü oynadılar paul sakatlanmasa eleniceklerdi zaten hani bi yerden sonra toparlarlar bu kadar uzun sürmez formsuzlukları diyordumda dahada sürecek gibi. Iggy nin dönmesi çok şey değiştirebilir gsw de takımı toparlayan ve en önemlisi belkide lebronu ligde en iyi savunan oyuncu. Şuan şüpheli deniyor yetişmezse bence bu şekilde devam eder gsw ve 2. maçı cavs alabilir işte o zaman işler karışır ve dahada zevkli hale gelir yok gsw form tutarsa geçmiş olsun. Birde artık tadını çıkarın gözünüzü seviyim şöyle yorumlar yapmayın konu cavse çöp deme konusuna döndü gına geldi resmen maçların özetini bile izlediğinizden şüphe ediyorum artık hadi jr kötü oynadı filanda o ribauntı alması bile ekstra bişey zaten tüm takıma mal etmek nedir bunu. Cavs playoff başladığından beri çöp burda zaten ama ne kadar formsuz olursa olsun nba tarihinin en iyi takımlarından birisine finalde deplasmanda uzatmada hak ettikleri bi maçta yeniliyorlar ona rağmen playoffa kalmamalıydı oluyor yok artık d-league e düşürsünler bari. Futbol bölümlerine çevirmeyin şurayı enjoy and hail the King

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 2 Haziran 2018; 3:40:28 >

• Lebron ne attıysa ilk maçta girdi tebrik etmek lazım galibiyet yakısırdı nasip. Lakin Durantte bi o kadar kötü attı ve oynadı. bir daha böyle kötü oynamaz durant. İgodala da dönerse caws'in şansı yok.
  • cleveland cavaliers sezon özeti
  • Az önce oyuncular sahaya gelirken Jr Smith ayajta alkışlandı ahahahaha :D LeBron gibi adama çok yazık oluyor çok

• Hakemler kaldığı yerden devam
  • Kevin Durant şiir gibi oynuyor.

Bu arada mvp JR Smith

• HAKEMLER REZALET
  • Clarkson gitsin norveç liginde oynasın

• Şu leş takımı gördükçe Lebron’a acıyorum. Seneye gitsin bu takımdan herkes rahatlasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Curry coşuyor sayın seyirciler oturun izleyin
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.