Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Green ne leş adamsın kazanmışsın yürü git.
  • Golden state uzatmalarda kazandı ama çok zor maç oldu gerçekten. cleveland normal sürenin son topunda maçı kafasında bitirdi zaten uzatmalara öylesine çıktılar ve dağıldılar. Gsw de çok şanslıydı bugün hill o serbest atışı atsaydı büyük ihtimalle cle kazanıp serideki bütün avantajı alacaktı ama olmadı. Neyse yinede cleveland geçen yıl ki gibi ezilmeyeceğinin mesajını verdi lebron gerçekten şampiyon olmak için oynuyor bu yıl. Büyük ihtimalle bu seri 3-3 e gelecektir son maç belirleyecek şampiyonu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemler, hakemler.

Son bölümde üst üste 3 hatalı karar ile GSW serisi yaşandı, CAVS geri döndü öne geçti, bu sefer de Durant'in LeBron'a yaptığı hücum faulü tekrar izleyip savunma faulüne çevirdiler. Bu çok kritik kararlar ne yazık ki maçı CAVS'in elinden alıp GSW'a verdi. Böyle skandal olamaz gerçekten.

JR'a da artık diyecek söz bulamıyorum açıkçası.

LeBron finallerde 50 sayı ve üstünde atan 5. ve buna rağmen kaybeden ilk oyuncu oldu.

Bu kısıtlı kadro ile yaptıkları ise çokça takdire şayan idi, ciddi bir mesaj verdiler. Hakemler saçmalamasa kazanmışlardı, kazanmayı hak ettiler. Kimse bu kadrodan bunu beklemiyordu, bırak deplasmanı evlerinde bile kazanamayacaklarını düşünüyordu çoğu insan.

Lakin hakem kararları hala canımı sıkmakta, ancak bu kadar etki edebilirlerdi maça, çok yazık oldu açıkçası. NBA gibi bir organizasyonda final serisinde böyle bir saçmalık görmek gerçekten çok üzücü.

Maç bitmiş iken Tristan'ı oyundan hiç alakası olmayan bir faul için ihraç etmeleri ise ayrı bir saçmalık idi ve ortalığı gereksiz yere gerdi.

Draymond için ise söyleyecek söz bulamıyorum artık, bu kadar çirkin olabilir ancak bir sporcu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 1 Haziran 2018; 8:4:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakemler..

Jr Smith..

NBA Genel Sohbet Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 1 Haziran 2018; 8:8:14 >
  • Hakemler,jr smith neyin kafasındaymış.Ayrıca hill serbest atışı kaçırmasa bir mucizeyi tetiklerdi belki de bu maç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 1 Haziran 2018; 8:14:57 >
  • Yazık oldu.

NBA Genel Sohbet Konusu

• LeBron'un Jr Smithle oynayacak ne günahı vardı?

• Son pozisyondan sonra LeBron yerine Jordan olsa Smith morgdaydı.Birde son saniye o kadar kritik bir durumda serbest atış kaçırmak ne abi. Şaka gibi
  • Bu seri 4.0 biter. Gsw uykudan uyandırdı bu maç ama pota altını bu kadar boş bırakırsan hücum ribandu 19 adet verdirirsen
    Gsw savunmada daha akıllı olmalı gerekirse gerçek bir 5 numara oynatmalı.Durant'ı 3 e çekmeli.İgoudala olsa hadi savunmada alternatif olur ama böyle
    pick and roll ve üç sayı devamlı gerçekten çok yıpratıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Allahım Lebron kimlerle oynuyor, hadi serbest atış kaçtı onu anladım ama Jr Smith hücum ribandunu alıp süreyi bilmeksizin sanki 24 saniye hücum süresi var gibi geriye döndü
    Futbol olsun Basketbol olsun boyle cahiller milyonlarlar kazaniyor iste

Serbest atis kacmis. RIBOUNDU Aliyorsun neden potaya gitmiyorsun gerizekaliiiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 1 Haziran 2018; 11:32:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

malesef golden state tokatlar

1 temmuz lebron serbest kalıyor

philadelphia,cleveland ve houston seçenekleri arasında
    E bi zahmet batiya Houstona gitsinde antipatik Curry ve Duranti tokatlasin yasi kac oldu artik

• Aynen potaya gidebilirdi ya da lebrona atardı bomboştu lebron.Ya hepsini geçtim tyronn lue neden mola almadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 1 Haziran 2018; 11:38:28 >
  • Lebron fanıyım ama kendi etti kendi buldu. Bu kadroyu kendisi oluşturdu. Jr Smith denen embesili kadrodan kesmek Lebron'un bir lafına bakar. Ama hala sabrediyor.

Lebron tarafından oluşturulan bu yapı, belki de Cavs'ın gelecek 10 senesine mal olacak.
  • atsız1925 kullanıcısına yanıt
    Cavs bu sene bir şekilde Demarcus Cousins'ı alsın. LeBron'un yanına superstar lazım.

• Basketbol değil üçlük yarışması mübarek Curry Thompson Durant herifler çatır çatır sallıyor. Şu takımı durdurmaları lazım artık.

• lebron-pg-capela big3ye hazırmısınız lakers halkı...

• Dün 1. çeyrekte uyuya kalmışım ya, bayada güzel maç olmuş şansıma..

• Cleveland mı tutuyorsunuz LeBron'u mu ayrıca köşede bir adet tron lue denen ne işe yaradığı belli olmayan koç adayı var.Benç koçu

Jr Smith koko reis gene kendini hava boşluğunda bulmuşAdam gerçekten efsane olmak varken maçta kestaneye çevirdi

Hakemler 2 tarafada berbatmış.Çok berbat bir yönetim olmuş.Cavs 2 günlük dinlenme ile gelmişti.Yararınıda görmüşler.

Seri tahminim 4-1 di.Halada 4-1.Ama GSW de şaşırtıyor belki 4-2'de olabilir.Belli bir standartı yok.Maç içinde topluyorda.Çok saçmalıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Aynen potaya gidebilirdi ya da lebrona atardı bomboştu lebron.Ya hepsini geçtim tyronn lue neden mola almadı
    Mola hakkı bitmiş deniyor.Ben maçı izlemedim tam olarak özete baktım eğer böyle birşey yoksa daha komik bir durum Jr Smith durumuda eklenince gerçekten gül gül ölürsün.
  • İşin komik tarafı bu jr smith, tristan thompson gibi malları takımda tutup milyoner eden lebron'un kendisiydi, bunlara ciddi ciddi nasıl güvenmiş

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.