Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
28
Favori
85.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Felurian

Bu ne kardeşim, bi çekişmeli maç izleyemeyecekmiyiz ya, kim yenerse yensin uçup gidiyor bir anda, 0 rekabet..
    Şuanki maç ile ilgili:bknz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lebron kawhi pg birleşsin ve bu gsw çetesini indirsin seneye

• Houston kendine geldi

• Harden'ın Draymond'ı posteriyle Houston'ın geri kalanı kendine gelmiş anlaşılan
  • Harden'ın bomboş kalıp üçlük atmadığı pozisyonu gördüm, adamlar kafada bitirmiş ki seriyi....
  • İnanılmaz bi maçtı son 2 yıldaki en sağlam maç olabilir.Son 5 dakkada ki gerginlik felan aynı 2016 7.maç gibiydi izleyen tarihi bi maça tanıklık etmiş oldu

• Gsw cok iyi takim hatta tarihin en iyi takimi kagit uzerinde ama sampiyon karakterine ve yuregine sahip degiller. Cp3 tek basina her seferinde geri dondu ve aldi maci helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warriros yine chokera bağlamış maç sonu. Sürekli diyorum bu adamlarda yetenek tavan ama ciddiyetsizler ve takımda lider ruhlu topçu yok.

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Biz en iyisiyiz, bizden iyisi yok diye o kadar rahat oynuyorlar ki maçı veriyorlar. Seri 7. maça kalsa bile alırlar bence turu o ayrı konu.

• Bir maç üzerinden yorum yapılıyor lafımı yeniliyorum artık 6 dk da seriyi bitiyorlar
  • Finalde iki jamesi izlemeyi nasip et ya rab

• Ah LeThanosa sadece Klay Thompson bile yeterdi . Dursnakein yanında curry green gibi topçular da var ekstra....

• Ronaldo ve Messi, King'in önünde diz çöker tövbe isterler.

Yeryüzündeki en iyi sporcu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DFD8C17B -- 23 Mayıs 2018; 14:36:8 >
  • Federer>diğerleri şuan durum. 36 yaşında bunu da hatırlatayım.
  • Ronnie o'sullivan> diğerleri 42 yaşında adam

• Böyle bakacaksak Tom Brady > all olurdu beyler.

LeBron'un saha içi ve dışı profesyonelliği yanında kendi branşında olması gereken tüm özelliklere sahip. Ve çoğu alanda da tam bir GOAT. Emekli olmadan 2 yüzük daha alırsa MJ'i de geçip tarihin en iyi basketbolcusu olacaktır.

• Goat mıdır bilmemde yaş bakımından bu seviyede başka sporcu bilmiyorum. LeBron ne zaman yaşlanıcak yavaşlayınca ne tarz bi rolü olacak cidden merak ediyorum.

Pippen açıklama yapmış istatistik olarak Jordan dan iyi olmasının sebebi rolleri farklı diye. Haklı tabi rol kadar oyunun gelişimide var ama yinede karşılaştırmak amaçsız bence. Oyun olarak kıyaslanmazsa Jordan her türlü Goat orası ayrı.

Şu durante bişey olsa keşke adam çok ekstra kaçıyor yada bostonda olaydı tüm takımlar eşit seviyede olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 23 Mayıs 2018; 20:23:23 >
  • İzleyici zevki açısından da en iyi final

Cavs vs Rockets olacaktır

Warriors inşallah elenir

• Heyecan olsun diye yapmayacaklari nane yok bunlar hep ameriga oyunları.

GSW bilerek yenildi.Maçı izledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gece boston-cavs macinin da baya cekismeli gecmesini bekliyorum cavs evindeki maclar ile hem ritm buldu hem ozguven kazandi ozellikle jr smith. Sacma sapan jr smith 3'luklerinde atti son macta. Bu gece onlari devam ettirebilirse kazanir cavs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.