Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.216
Cevap
28
Favori
85.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Curry çılgın atıyor tutabilene aşk olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Tyron lue ne işe yarıyo anlamıyorum, jr smith bazen iyi ama genelde çöp. Lebrona acıyorum. Cleveland yüzünden kariyeri mafoldu.

LeBron artık Lakers'a gitsin. Cavs'ı şampiyon yaparak yapacağını yaptı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Tyron lue ne işe yarıyo anlamıyorum, jr smith bazen iyi ama genelde çöp. Lebrona acıyorum. Cleveland yüzünden kariyeri mafoldu.

LeBron artık Lakers'a gitsin. Cavs'ı şampiyon yaparak yapacağını yaptı zaten.

3 yüzük daha alması lazım

• :)

• Utah hiç takip ettiğim takım değil, Donovan Mitchell'in bu kadar iyi olduğundan haberim yoktu. Kuzma, simmons, tatum, mitchell vs. bu sezon çok iyi çaylaklar var

NBA Genel Sohbet Konusu

• Cedinin pası çok iyiymiş daha yeni bakabildim
  • tyronn lue 99-127 yenilmek nedir?

• New Orleans Pelicans‘ın dev ikilisinden Anthony Davis’in sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda bitiyor ve The Athletic’ten Tim Kawakami şimdiden süperyıldızın yeni durağının Warriors olabileceğini yazdı.

Davis’in oyuncu opsiyonunu kullanmaması hâlinde Warriors‘ın Davis ile anlaşmanın yollarını arayacağını belirten Kawakami’nin haberine göre Davis; Curry, Thompson, Durant ve Green gibi süperyıldızlarla aynı takımda yer alabilir.

Böyle bir durumun olması elbette şu an için hayli zor gözüküyor. Zira NBA’de maaş bütçeleri de buna izin vermeyebilir. Ancak Warriors son yıllarda net bir şekilde kartlarını doğru oynayabildiğini gösterdi ve bir kez daha o kartları doğru şekilde kullanmamaları için ortada bir sebep yok.

Özellikle de ligin en iyi birkaç uzunundan birini kadrolarına katma ihtimali söz konusuysa…

Böyle bir şey gerçekleşirse ligin oynanmasına gerek yok.Direk kupayı GSW'ye versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 9 Ocak 2018; 13:55:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

New Orleans Pelicans‘ın dev ikilisinden Anthony Davis’in sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda bitiyor ve The Athletic’ten Tim Kawakami şimdiden süperyıldızın yeni durağının Warriors olabileceğini yazdı.

Davis’in oyuncu opsiyonunu kullanmaması hâlinde Warriors‘ın Davis ile anlaşmanın yollarını arayacağını belirten Kawakami’nin haberine göre Davis; Curry, Thompson, Durant ve Green gibi süperyıldızlarla aynı takımda yer alabilir.

Böyle bir durumun olması elbette şu an için hayli zor gözüküyor. Zira NBA’de maaş bütçeleri de buna izin vermeyebilir. Ancak Warriors son yıllarda net bir şekilde kartlarını doğru oynayabildiğini gösterdi ve bir kez daha o kartları doğru şekilde kullanmamaları için ortada bir sebep yok.

Özellikle de ligin en iyi birkaç uzunundan birini kadrolarına katma ihtimali söz konusuysa…

Böyle bir şey gerçekleşirse ligin oynanmasına gerek yok.Direk kupayı GSW'ye versinler.

Durant'in gitme durumu var diye biliyorum lüks vergisi durumundan dolayı. Onun yerine düşünüyorlardır. Durant yerine PF'ye alınabilecek en iyi isim zaten Davis. Hem de geleceğe yatırım yapmış olurlar.

Seneye dengeler çok değişecek ama bu transfer gerçekleşir veya Durant'i kaybetmezse GSW. Yine ligin süper gücü olarak kalırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

New Orleans Pelicans‘ın dev ikilisinden Anthony Davis’in sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda bitiyor ve The Athletic’ten Tim Kawakami şimdiden süperyıldızın yeni durağının Warriors olabileceğini yazdı.

Durant'in gitme durumu var diye biliyorum lüks vergisi durumundan dolayı. Onun yerine düşünüyorlardır. Durant yerine PF'ye alınabilecek en iyi isim zaten Davis. Hem de geleceğe yatırım yapmış olurlar.

Seneye dengeler çok değişecek ama bu transfer gerçekleşir veya Durant'i kaybetmezse GSW. Yine ligin süper gücü olarak kalırlar.

Martı Gsw yolcusu mu ilginç

• 23:00'de Londra maçı var, Philadelphia vs Boston

NBA Genel Sohbet Konusu

• NBA Genel Sohbet Konusu

NBA Genel Sohbet Konusu

• Seyirci atmosferi falan cok sıkıcı Londra'da. Oyuncular da yerini yadirgamiş gibi, adam akıllı oynayamiyor. Şu Avrupa maçları ne gereksiz

• yalnız Global Games kapsamında seçe seçe şu iki takımı seçmişler fikstürde yani kim belirlediyse tebrik etmek lazım.O kadar sıkıcı idi ki hele o son perdeki kavgada aşırı gereksizdi.
  • Warriors - Raptors maçının ilk yarısını izledim, Golden State antrenman modunda ilk yarıda 81 sayı attı, inanılmaz bir hücum düzeni. Curry'de olagan ustu bir şutör ama muhteşem de bir oyun kurucu aynı zamanda pasörluk yeteneği her zaman iştahimi kabartiyor.
  • Gsw zaten şampiyon bu sezon yüzüğü gene o alacak.Diğer ekipler daha da zayıfladı ve boy ölçüşebilecek bir takım bile yok Gsw ile.
  • Yazan olmamış hayret bu gece 04:00'te Cleveland Vs. Gsw maçı var.
  • Sürpriz yaparsa wolwes veya houston yapar cavs bu sene iptal zaten. Thunder da aşırı istikrarsız onlardan da bir sürpriz bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchangeable -- 15 Ocak 2018; 18:35:49 >
  • Saat 21.00'da Philadelphia 76ers - Toronto Raptors maçı NBA TV'de. Saat güzel , kadrolar güzel.
  • Öğle maçları hep çok kötü oluyor ama philadephia için biraz bakıcam
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.