Şimdi Ara

NBA Genel Sohbet Konusu (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.216
Cevap
28
Favori
85.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marksman84

Lebron prime ına 36 yaşında ulaştı. Gerçekten eskisi gibi tek tip oynamayı bıraktı. Bir Kobe gibi , MJ gibi hücumuna çok yönlülük kattı. Gelmiş geçmiş en iyi 2. oyuncu olmayı garantiledi gerçekten. Sağ görüşü , oyun kurması zaten iyiydi bide şutunu , mesafesini artırarak üstüne bide post oyunları , fade away gibi skor kabiliyetlerini yapmaya başladı. Gerçekten takdir edilmeyecek gibi değil.

Lebron prime ina falan ulasmadi lebron 2012 den beri prime inda zaten , jordan karsilastirmalarinda da lebronu en cok bu yönüyle one cikartiyorlar ama ben hic katilmiyorum buna , bu sadece lebron un + larindan biri , prime inin bu kadar uzun surmesi .

Lebronu goat yapan asil sey kusursuzluk . Lebronun saha içinde en ust seviyede yapmadigi hicbirsey yok sadece duruma ve ihtiyaca gore oyununu belirliyor bazen dinlenmek ve yipranmamak icin dis sut uzerinden oynuyor %40 la atiyor bazen duruma gore alcak posta gidip fadeaway atiyor veya potaya gidiyor bazen penetre ediyor bazen de hic potaya bakmadan deli gibi bos oyuncuyu buluyor , savunmayi okuyup hucumu ona gore yonlendirebiliyor ve bunlari en ust seviyede yapiyor . Gunumuz basketbolundan ornek vermek gerekirse lebron , chris paul gibi bi oyun kurucu ,kawahi gibi 1v1 savunmaci , duncan gibi post oyuncusu , kobe gibi fadeaway ci , acik alanda giannis gibi atlet , mutombo gibi blokcu , yikan gecen bi penetreci , istediginde durant gibi bi sutor oluyor. Sanki bunlarin birlesimi bunlarin voltrani gibi . Sadece ihtiyac oldugunda bu hale donusuyor. 2018 nba finalleri ilk macini izleyin bir basketbol oyuncusunun ciktigi en yuksek nokta orasi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linqs -- 18 Şubat 2021; 3:13:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala kıyas mı yıl olmuş 2021 . Sıkılmadan yazışıyorsunuz :)
  • NBA' i vodafone tv üzerinden takip edenler maçlar canlı olarak burada da yayınlanıyor mu?

• Doncic ve Paul elendi yav yetenek yarışmasında Sabonis aldı.

Doncic forma yerine eşofman ile çıktı, nedenini anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 8 Mart 2021; 3:20:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durant takıma uzun almayi unutmsu bu ne kardesim

LeBron team rahat alicaktir

Cp3 babam büyüksün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 8 Mart 2021; 4:32:34 >
  • Kyrie Irving

James Harden

Joe Harris

Kevin Durant

DeAndre Jordan

Blake Griffin

LaMarcus Aldridge

Yuh ulan yuh bu nasıl bi kadro?!

• Ingoshi kullanıcısına yanıt

Kd yine süper takım kurdu NBA Genel Sohbet Konusu . Ama bu takımda savunma diye bir şey yok. Her maç 140 sayı mı atacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Kd yine süper takım kurdu  . Ama bu takımda savunma diye bir şey yok. Her maç 140 sayı mı atacaklar

Düşündüm ama atamazlar diyemedim, bunlardan beklenir NBA Genel Sohbet Konusu 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Kyrie Irving

James Harden

Joe Harris

Kevin Durant

DeAndre Jordan

Blake Griffin

LaMarcus Aldridge

Yuh ulan yuh bu nasıl bi kadro?!

Bence yaptıkları şey şu. Nets yeni kurulan bir takım ve taraftarları o kadar yok. New Jersey'de NY ye geçtiler ve oradaki taraftar potansiyelinden yararlanmak istiyorlar

Bence bu yüzden bir sürü yıldız toplamaya çalışıyorlar. Bir de bu kadro ile şampiyon olurlarsa baya bir fanbase oluşturabilirler.

NY şehrinin de baskete olan ilgisini artırabilirler.

NY de baskete olan ilginin artması tüm NBA oranizasyonunun da işine gelir.

Şampiyonluğu alabilirler mi bilmiyoum biraz KD nin ne zaman nasıl döneceğine bağlı ama şampiyonluk oranlarında 1. sıradalar şu anda.

https://www.oddsshark.com/nba/championship-odds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 31 Mart 2021; 0:28:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Bence yaptıkları şey şu. Nets yeni kurulan bir takım ve taraftarları o kadar yok. New Jersey'de NY ye geçtiler ve oradaki taraftar potansiyelinden yararlanmak istiyorlar

Bence bu yüzden bir sürü yıldız toplamaya çalışıyorlar. Bir de bu kadro ile şampiyon olurlarsa baya bir fanbase oluşturabilirler.

NY şehrinin de baskete olan ilgisini artırabilirler.

NY de baskete olan ilginin artması tüm NBA oranizasyonunun da işine gelir.

Şampiyonluğu alabilirler mi bilmiyoum biraz KD nin ne zaman nasıl döneceğine bağlı ama şampiyonluk oranlarında 1. sıradalar şu anda.

https://www.oddsshark.com/nba/championship-odds

Alıntıları Göster

NY'de zaten Knicks var hocam, ben NYde yaşayan taraftar potansiyelini NBA'e çekmek için olduğunu sanmıyorum. Bi de, bu kadroyla şampiyon olamazlarsa çok büyük fiyasko olur bence. Takımın ilk 5inde en zayıf sayılabilecek isim Joe Harris ve o bile şahsen çok beğendiğim bi oyuncu.

Lakers şu takımdan şampiyonluğu alırsa, hele ki Lebron'un ve AD'nin böylesine sakatlıklar yaşayıp döneceği bir sezonda alırsa çok büyük olay olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 31 Mart 2021; 15:7:34 >

• Lebronu durdurmak icin curry klay durant green cousins ya da harden irving durant grifin lamarcus gibi bi kadro kurmak lazim , alemlerde sorarlarsa yuzde 50 galibiyet yuzdesini zor gecen takimlari yenip sampiyon olan jordan icin goat dersiniz .

Nets e gelirsek grifin in eski hali ile alakasi yok atletizm i ciddi erozyona ugradi oyun zekasi ve sutu hicbir zaman elit degildi o yuzden katki vermesi zor , keza lamarcus da savunma da ciddi bir kara delik hucumda da orta mesafe sut disinda silahi yok kaldi ki nets in bu tarz uzunlara ihtiyaci yok nets in pota altini kapatan yardim savunmasi yapabilen ve gerektiğinde devrilebilen bi uzuna ihtiyaci var ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

NY'de zaten Knicks var hocam, ben NYde yaşayan taraftar potansiyelini NBA'e çekmek için olduğunu sanmıyorum. Bi de, bu kadroyla şampiyon olamazlarsa çok büyük fiyasko olur bence. Takımın ilk 5inde en zayıf sayılabilecek isim Joe Harris ve o bile şahsen çok beğendiğim bi oyuncu.

Lakers şu takımdan şampiyonluğu alırsa, hele ki Lebron'un ve AD'nin böylesine sakatlıklar yaşayıp döneceği bir sezonda alırsa çok büyük olay olur bence.

Alıntıları Göster

NY LA gibi bir basketbol şehri değil. Basketbol Baseball ve futboldan sonra 3. sırada gelitor popularitesi.

https://www.statista.com/statistics/240382/facebook-fans-of-national-basketball-association-teams//

Knicks NY'de 1. takım olmasına rağmen taraftar sayısı o kadar yüksek değil.

https://www.stadium-maps.com/facts/new-york-sports-teams-popularity.html

NY'de hala ciddi bir taraftar potansiyeli var. Nets bunu değerlendirmek istiyor buna oynuyor. Nets'in sahibi de aynı zamanda Alibaba'nın sahibi bir iş adamı.

Bu ayrıca sadece Nets için değil, NBA için de çok önemli. Basketball'un NY'de populerliğinin artması sadece Nets için değil NBA için de çok büyük kazanç.

Bu arada gerçekten çok acayip takım oldular. Senin dediğin zayıf sayılabilecek Harris bile Curry(sayı değil yüzde olarak) seviyesinde 3lük atıyor.

• Ersan müthiş başladı maça :) LAL-UTAH maçı. İlk 5 başladı Ersan izlemek isteyen kaçırmasın.
  • Lebron ikinci yarı açılmış. O maç kazandıran üçlük nedir öyle ya . Lebron'un bilek endişe veriyor ama. %100'üne ulaşır umarım playoff'larda.

• Memphis-gsw maçı uzatmaya gitti. Çok iyi maç oluyor . Curry'i yıprattılar acayip savunma yapılıyor.

• Step şu ana kadar böyle sıkıştırmalar gördü elbet ama bu kadar etkili olanı ilk defa gördüm. Resmen yürütmediler adamı. Hani yine atıyordu aradan kaçıyor ger kaçıyor falan ama bu sefer etkili oldu. Etkili olmuş hali 37 sayı

Dallas La maçını izledim bu sefer Dallas alacak seriyi
    Luka geçen sene sık sık yaptığı içeri seri ve adım değiştirerek girişleri bu sene normal sezonda pek yapmadı , yapmaması doğruydu çünkü çok riskli hareketler onlar. Bıraz kendini koruması lazım. Sonra hücum seçeneklerini çoğaltmaya başladı. Dün yine içeri doğru ani girişleri yapmadı. Ama etkili oldu

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Doncic intikam istiyor NBA Genel Sohbet Konusu 

• Yahu 2 gündür bu saatlerde Nba Tv ne yayınlıyor canlı olarak anlayamadım gitti. Kolej basketbolu değil anladığım kadarı ile.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lakers felaket hücum ediyor. Lebron da potaya gitmiyor hiç. Fiziksel olarak kendini iyi hissetmiyor herhalde

• Suns güzel kazandı

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.