Şimdi Ara

NBA'da 'ırkçılık' skandalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LA Clippers'ın sahibi Donald Sterling'in ırkçı sözleri Amerika'da büyük yankı uyandırdı.

Kız arkadaşı V.Stiviano'nun NBA'in efsane oyuncularından Magic Johnson ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşması üzerine çılgına dönen Sterling'in yaptığı konuşmalar, başta ABD Başkanı Barack Obama olmak üzere herkesi ayağa kaldırdı.

Sterling'in konuşmalarını kaydeden ve TMZ adlı yayın organına satan kız arkadaşı Stiviano, bu skandalı ortaya çıkarmış oldu.Kasette yer alan "Bu beni çok rahatsız ediyor. Onlarla yatabilir, istediğini yapabilirsin. Senden rica ediyorum siyahları maçlarımıza getirme" ifadelerin ortaya çıkmasının ardından NBA'in yıldız oyuncuları da yaptıkları açıklamalarla Sterling'e tepki gösterdi.

Magic Johson ve Lebron James, Sterling'e tepki gösterirken, ünlü rapçi Snoop Dog ise "o bir bok parçası" ifadelerini kullandı. NBA yönetiminin, Donald Sterling'in ırkçı sözleri ile ilgili yaptırım uygulayıp uygulamayacağı ise yapılacak toplantının ardından netleşecek.

ABD Devlet Başkanı Barack Obama da, "NBA komisyoneri Adam Silver'ı tanırım, iyi adamdır. Gerekeni yapacaktır" sözleriyle olaydan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Kaynak:Hürriyet

İnsanlar geçmişte yaşadığı olaylardan'dan hiç ders çıkarmıyor Siyahi insanları yıllarca köle olarak kullandılar, şimdide hala aşağılıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grafik Tasarımcı -- 27 Nisan 2014; 13:35:53 >

• nba in %80i siyahken böyle laf söylemek intihar etmek demek
  • O bir bok parçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obama aziz başkan gibi konuşmuş.
    yalnız adamdaki rahatlık süpermiş, onlarla yat istediğini yap ama maçlara getirme

snoop dogg
    http://instagram.com/p/nQn7sxv9Cr/

deandre jordan

http://instagram.com/p/nQr9tqPs3I/

bu da tape, pensilvanyadaki zat çalışıyor

lil wayne tepkisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 27 Nisan 2014; 14:04:29 >

• Kendi takımındaki siyahları göndersin maç kazanamaz
  • Piece of shit de birebir cevrilmez ki arkadas

• Kendi takim oyuncuları chris paul, granger, crawford filane ne tepki vericek acaba nu terbiyesizlige

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

nba in %80i siyahken böyle laf söylemek intihar etmek demek

+ yan yatmış sekiz
    ayrıca geçmişte ve günümüzde dünyaca tanınmış basketçilerin %90'nından fazlası siyahi iken böyle sözler söylemek olsa olsa ahmaklıktır.
  • Kobe Bryant' da "Ben olsam o herif için oynamazdım." gibi bir şey dedi galiba tam çevirememiş olabilirim. LA Clippers'ın oyuncularına hitaben dedi sanırım. İki Los Angeles rakibi sonuçta.

edit :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 27 Nisan 2014; 13:41:11 >
  • Snoop dogg'a bak sen

• videonun yarısı fak
  • o bir bok parçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MONTAJ BUNLAAARRRR !!!
  • tapeyi mesajıma ekledim
  • amerikayı 2 ye bölsünler sorun çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapoTR

O bir bok parçası

• Snoop Dogg yardırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapoTR

O bir bok parçası

• bok parçası ne la
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.