Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hala günlük ödülleri vermiyor. Nereden baksan 8-10 bin vc alamadım şu son birkaç gündür. Görevler complete yazıyor ama VC gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PS5 için çıkmasına 40 günden az kaldı, ama next-gen'den hala görüntü ya da gameplay gelmedi.

• Bu sorun bende hala var hocam, ne diyorsun ?

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    valla ben 2k ya kötü sözler söylemekten yoruldum. susuyorum artık.

• Anlaşılan 2K yine oyunda pek bir şeyi iyileştirmeden, aynı kronik sorunlarla bu sene de çıkarmış oyunu... Kabak tadı verdi valla. Oynayasım gelmiyor oyunu. Bu seneyi pas geçeceğim sanırım.

• Jiraiya kullanıcısına yanıt

Ben oyunu kalite olarak asla yermiyorum. Neighborhood kurgusuyla bile şahane oyun. Ama saçma sapan hataları var ve çözümleri yok. Örneğin benim devamlı aldığım bir hata kodu var. 2K18'den beri alıyorum ben bu hatayı. Park'ta maça girerken özellikle zayıf rakiplerde oyundan atıyor. Tüm istatistikler 0 ve mağlubiyet sayıyor. Hatta eski sistemde Pro 2'ysen Pro 1'e falan düşürüyordu. Simdi de 97 isen 96 overalla düşürüyor gerçi. Çok araştırdım, çok yazıştım. Kesinlikle çözümü yok. Kendileri de bilmiyorlar.

VC parayla satılan bir şey ki; Türkiye'de fiyatlar malum. Günlük görev veriyor, yapıyorsun. VC Eklendi diyor, bakıyorsun bir şey yok. Bu sorun da keza çok kişide vardı. 22 GB Güncelleme geldi, düzelmedi. Support'a yazıp, sil tekrar yükle diyor 80 GB oyunu.

Yeni bir saç-sakal stili yok. Dövme yok. Ne kadar zor olabilir ki yeni dövme eklemek ?

• Oyunu aldım kaç gündür oynayacak motivasyonun yok yav. Satıp fifa mı alsam  

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Anlaşılan 2K yine oyunda pek bir şeyi iyileştirmeden, aynı kronik sorunlarla bu sene de çıkarmış oyunu... Kabak tadı verdi valla. Oynayasım gelmiyor oyunu. Bu seneyi pas geçeceğim sanırım.

rakipsiz olunca boyle oluyor iste..next-gen icin ugrasmislardir insallah

• Bu nedir ya grafikler efsane :) arkadaşlar PS4 sürümü aldığımızda ücretsiz PS5 sürümüne yükseltme olacak mı?

• Source kullanıcısına yanıt
    Hayır. Mamba Forever Edition alırsanız olacak sadece.

Yeni nesil grafikleri gerçekten böyle olacaksa inanılmaz olur. Videoyu 3 kere üst üste ağzım açık izledim. Videonun sonunda Curry'nin son saniye basketini atarken elden çıkmadan bir durdurup bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu nedir ya grafikler efsane :) arkadaşlar PS4 sürümü aldığımızda ücretsiz PS5 sürümüne yükseltme olacak mı?

Süper görünüyor 👍

Bildiğim kadarıyla mamba versiyonu aldığınız da ps5 versiyonu da almış oluyosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Hayır. Mamba Forever Edition alırsanız olacak sadece.

Yeni nesil grafikleri gerçekten böyle olacaksa inanılmaz olur. Videoyu 3 kere üst üste ağzım açık izledim. Videonun sonunda Curry'nin son saniye basketini atarken elden çıkmadan bir durdurup bakın.

O zaman Mamba alalım geleceğe yatırım yapalım, teşekkürler :)

• 2K23 kullanıcısına yanıt

Mamba edition alıyorum grafiklere bayıldım gerçekten :) bu oyun hangi grafik motorunu kullanıyor bilen varmı?

• Next-gen gerçekten muhteşem görünüyor.

• 11 gb güncelleme geldi oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

11 gb güncelleme geldi oyuna

Bu kadar büyük bir güncelleme ne gibi yenilik/sorun gideriyor?  

• next gen videosunu izlerken salyalarım aktı resmen...

• inanılmaz olmuş next gen. gerçeklik artık nirvanaya ulaşmış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu kadar büyük bir güncelleme ne gibi yenilik/sorun gideriyor?  

Alıntıları Göster

Xbox One X e 30 gb gelmiş..

• 11 GB güncelleme yaptık, hala günlük ödülü alamıyorum :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.