Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2K serisinin en çok hayal kırıklığı yaratan oyunu olabilir! Bunu oyunun kötü olduğu anlamında söylemiyorum, 2k20'nin neredeyse birebir aynısı! çok küçük dokunuşlar var, keşke Konami'nin bu yıl pes serisinde yaptığını 2K 'da yapma cesaretini gösterseydi saygı duyardım!! kendi alanların da rakipsiz olunca bu sonuçta kaçınılmaz oluyor maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 6'5 play shot pg açtım. Top çalma, lateral quickness ve perimeter 75-80 civarı. 3 lük, mid 91-94, top kontrolü ve pas 85-88 civarı. Hız hızlanma 87-90. Görüşlerinizi merak ediyorum. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: no8name

Beyler 6'5 play shot pg açtım. Top çalma, lateral quickness ve perimeter 75-80 civarı. 3 lük, mid 91-94, top kontrolü ve pas 85-88 civarı. Hız hızlanma 87-90. Görüşlerinizi merak ediyorum. Saygılar.
    driving layup ve close shot değerleriniz nasıl,güzel duruyor karakter
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Close 55, düşük biraz ama boşta kaçırmaz bence, driving layup 74. Boy 6'5 kısa rakiplere karşı biraz ağır kalabilir ama defansif özellikler ile açığı kapatır diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Beyler 6'5 play shot pg açtım. Top çalma, lateral quickness ve perimeter 75-80 civarı. 3 lük, mid 91-94, top kontrolü ve pas 85-88 civarı. Hız hızlanma 87-90. Görüşlerinizi merak ediyorum. Saygılar.
    Layup up ve closing shot 80'nin altında ise içeride çok zorlanırsın. Oyuncu animasyonu alamayacağını da unutma. Bir sezonu 2k20 de neredeyse aynı özellikte pg ile tamamladım, tüm rekorları kırdım ama yine de pek keyifli olmuyor, içeriye girmeye korkuyorsun çünkü ve tek düze Layup ile smaçlar ile idare etmek zorundasın.

• Bunu park için açtım. Potaya anca fast break te girerim. Kalan kısım asist ve şut olacak.

• bu sene herkes pf/c falan açmış galiba ya birlikte oynayabileceğim bir tane adam akıllı pg bulamadım daha
  • NBA 2K21 - MyTEAM Season 1: One Will Rise Trailer | PS4

• Selam herkese. Error code: 727e66ac hatasını alan var mı? Ana menüden parka bağlırken yüzde doluyo. Ancak sonra bu hata veriyo ve ana menüye geri atıyo.

Sorunu çözdüm. Dns ile ilgili. 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptım. Çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no8name -- 11 Eylül 2020; 23:38:29 >
  • quote:

Selam herkese. Error code: 727e66ac hatasını alan var mı? Ana menüden parka bağlırken yüzde doluyo. Ancak sonra bu hata veriyo ve ana menüye geri atıyo.

Sorunu çözdüm. Dns ile ilgili. 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptım. Çözüldü
    Dun sikinti vardi hocam dns ile cozum denk gelmistir,sonradan hata duzeldi,server gecislerinde bugta kaliniyor girilmiyor bazen

• MyPark ta günlük görevi yapıp, vc yi alamayan var mı? 5 flashy asist yaptım, complete yazdı, sol altta verdi gibi gösterdi ancak hesaba eklemedi vc🤨

• no8name kullanıcısına yanıt
    daily bonus kimse alamıyor hocam şu an.

• arkadaslar selamlar bu sene erkenden aldim 2k21 i. Pg playmaking shot creator 6.3 Allstar 1 im yakinda allstar 2 olacam. Genelde aksamlari giriyorum ozellikle uzun buildi olan arkadaslari beklerim beraber oynariz. Ozelden isteyen ulasabilir.Ben geceleri hep online oluyorum

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    hocam selam ben varim:)

• Arkadaslarim icin paylastigim videolar var sizin icin de ekleyeyim isteyenler izlesin:)
    https://www.youtube.com/watch?v=SeMHOekcueM&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=5kD6ggs-LUY&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=MErx9Clu_e8&feature=youtu.be

• uzunlara bir sorum olacak. 2k20'de yakın mesafeden hook shot nerdeyse hiç kaçmıyordu 2k21'de de aynı olay devam ediyor mu?
  • ben uzun degilim ama mavi pie charti olan arkadaslar atiyorlar ben denk geldim serbest atis cizgisinin gerisinden falan bile atan gordum inanilmazdi

• 4.7 gb güncelleme gelmiş oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

uzunlara bir sorum olacak. 2k20'de yakın mesafeden hook shot nerdeyse hiç kaçmıyordu 2k21'de de aynı olay devam ediyor mu?
    karşıma pek hook shot deneyen gelmedi,bu sene yeşil atmak biraz daha zor oldugu için hof rim protector hof intimitador ve hof post move lockdown kombosu varsa rakipte işi cok cok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

4.7 gb güncelleme gelmiş oyuna
    ve başladık:) her hafta gelir bundan sonra
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.