Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok fazla hile var, serverlar sorunlu, konsollara göre daha az güncelleme alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır park oynuyorum daha ilk defa gördüm hocam belki görmüşümdür ama hatırlamıyorumdur o derece yani

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    :) belki de gormemissindir. Sonucta gercek nba'de bile olay 3lük atayim smaç basayime döndü. Eski pota altı kavgaları, sürtüşmeleri kalmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle görmemişimdir, maalesef öyle oldu hocam oyunda da aynı şekilde işliyor... yalnız açtığım build gerçekten çok fena oldu beklediğimden fazlasını yapan bir karaktere doğru gidiyorum pazar akşamı başladım günde 2 hof rozet kasıp kapatıyorum akıyor resmen

fakat genel olarak sinir eden bir şey var pota altında bazen çok saçma layuplar bırakıyorum ve kesinlikle hiçbiri girmiyor çoğu temaslı olmasına rağmen boş layup da bırakıyorum yine girmiyor standing dunk yapabileceğim çoğu pozisyonu yapamıyorum soracak olursanız 92 close shot 95 standing dunk var tüm dunk ve contact dunk paketlerini satın aldım contact finisher rozetim de full ama hala verim alamıyorum standing dunk yapmadığı gibi bıraktığı layupların hepsi kaçıyor o yüzden şöyle bir finishing rozet kasmayı planlıyorum

contact finisher - hof
    lob city finisher - hof
    relentless finisher - hof
    slithery finisher - hof
    consistent finisher - gold
    backdown punisher - silver
    putback boss - silver

rozetleri böyle kasınca pota altında istediğim verimi alır mıyım merak ediyorum genel olarak burayı okuyan herkese sormuş olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 8 Eylül 2020; 21:50:19 >

• Oyun olarak çok keyifli

• Nba 2017 vardı en son 21 i alabilirim

• Şef curry ile 3 lük yağmuru

• quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

kesinlikle görmemişimdir, maalesef öyle oldu hocam oyunda da aynı şekilde işliyor... yalnız açtığım build gerçekten çok fena oldu beklediğimden fazlasını yapan bir karaktere doğru gidiyorum pazar akşamı başladım günde 2 hof rozet kasıp kapatıyorum akıyor resmen

fakat genel olarak sinir eden bir şey var pota altında bazen çok saçma layuplar bırakıyorum ve kesinlikle hiçbiri girmiyor çoğu temaslı olmasına rağmen boş layup da bırakıyorum yine girmiyor standing dunk yapabileceğim çoğu pozisyonu yapamıyorum soracak olursanız 92 close shot 95 standing dunk var tüm dunk ve contact dunk paketlerini satın aldım contact finisher rozetim de full ama hala verim alamıyorum standing dunk yapmadığı gibi bıraktığı layupların hepsi kaçıyor o yüzden şöyle bir finishing rozet kasmayı planlıyorum

contact finisher - hof
    lob city finisher - hof
    relentless finisher - hof
    slithery finisher - hof
    consistent finisher - gold
    backdown punisher - silver
    putback boss - silver

rozetleri böyle kasınca pota altında istediğim verimi alır mıyım merak ediyorum genel olarak burayı okuyan herkese sormuş olayım
    glass/lock oynuyorum bende. oyuna bir an önce patch gerekli bence. özellikle pota altında bende en basit turnikeleri bile bitiremiyorum geçen sene böyle değildi. temas olmadığı halde falan boş turnikeyi kaçırıyor. birde aşırı derecede input lag var.

• sanırım bana özel bir problem değil bu herkes bu durumdan şikayetçi pota altı en basit pozisyonları bile bitirememek bir yana o kadar vc bayılıp bir ton animasyon alıyoruz standing dunk bile basmıyor karakter (özellikle rec maçlarında)
  • Nbanın efsane ol olayı çok saçma beni 5 dakika üzerinden hesaplıyor diyer adamları gerçek maçtaki süre gibi ghesaplıyor kafayı yemek üzereyim
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    mycareer modundan mı bahsediyorsunuz? eğer öyleyse settings ayarlarından çeyrek süresini uzatabilirsiniz
  • Arkadaslar park icin yanima guard ariyorum oynayan varsa oceanic_baronet6 ekleyebilirsiniz

• Arkadaşlar konudan bağımsız ps4 te en iyi hikayeli nba 2k oyunu hangisiydi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

mycareer modundan mı bahsediyorsunuz? eğer öyleyse settings ayarlarından çeyrek süresini uzatabilirsiniz
    gerçekten mi? çok teşekkür ediyorum
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    aynen hocam oyun zorluğunu da ayarlayabilirsiniz hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokra.tetus

gerçekten mi? çok teşekkür ediyorum

Alıntıları Göster
    Hocam ayarlanabiliyoda yinede saçma çünkü her maçi 40 dakika oynayamazsin sıkar bir süre sonra yillardir boyle bu

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    ramazan aylarında iftara bir saat kala 1 ssatlik maç yaptığımı bilirim çok zevkli oluyor :))
  • pf glass/finisher 89 ovr as1

parka gelecek mümkünse +20 yaş ve +80 ovr pg varsa birlikte girebiliriz
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    2k20'de hook shotlar da çok işe yarıyordu. tavsiye ederim. hatta benim hücumda 1 no.lu silahımdır kendileri. abdul-jabbar.gif
  • valla hocam tek sevmediğim şey ya hook shotlar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.