Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firmaların yeni satın alım için başvurduğu yöntemlerden birisi de bu maalesef. Örnekleri FIFA FUT, PES MY CLUP da fazlasıyla mevcut. İşin ticari kısmı tamam eyvallah ama oynanış etkilemesi cidden mide bulandırıcı bir durum. Benim de çok kaçırdığım oldu wide open şutları. Dediğin gibi oyuncu da şutör namına neredeyse tüm badgeler açık ama girmiyor maalesef. Yani futbol oyunu olsa idi momentum devrede derdim ama. Umarım attığın bundan sonra girer dostum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rakipler mi zayıf ben mi güçlendim bilmiyorum, sadece 1 yenilgiyle galaxy opal ligine yükseldim orda da 2. denememde 12-0 giderek 52 win 4 lose ile Larry Johnson 'u kazandım

NBA 2K21 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coobain kullanıcısına yanıt

Savunma ayarların neler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 11 Mayıs 2021; 7:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Savunma ayarların neler ?

Belirli bi savunma ayarım yok, maça ve rakibe göre değişiyor. Genel olarak Screen help ve drive help rules: Off, On ball: smother, off ball: denny, On ball screen: Go over

Kadrom şu an bu şekilde. Sadece ödül oyuncularıyla oynuyorum henüz para harcamadım, Eddy Curry hariç. Adam tam bir canavar NBA 2K21 [ANA KONU]  Millsap 6. adam olarak dehşet katkı veriyor savunma ve hücumda. Benchten Pg ve Sg değişecek, Vince Carter için kasıyorum şimdi

NBA 2K21 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 11 Mayıs 2021; 11:57:34 >
  • coobain kullanıcısına yanıt

Ayarlarımız hemen hemen aynı,kadro olarak senden üstün olmama ragmen galibiyet yüzdem çok düşük,sanırım yaşlandım reflekslerim zayıflamiş.rakip oyuncuların yaptığı bir séy var bana hucum ederken bire birken,olduğu yerde birden hızlanıp gecip potaya rahatcana ulaşıyor bunu engelleme yok sanırım değil mi ?

• yıllarca park oynadıktan sonra myteam'e geçip 5v5'e alışmak inanılmaz zor, 3-4 aydır myteam oynuyorum ve sadece 3v3 giriyorum o yüzden sadece 3 tane adam alıyorum kadro falan kurmuyorum parkta tecrübeli olunca triple threat online'da adam tokatlamak çok kolay oluyor pek mağlubiyetim yok neredeyse NBA 2K21 [ANA KONU] sadece myteam oynayanların çok çok büyük bir kısmı speedboost, half-spin, curry slide, deck gibi olaylardan bir haberler maalesef ama iş 5v5'e yani unlimited'a gelince acayip değişiyor saha bana o kadar kalabalık geliyor ki ne hücum yapabiliyorum ne savunma en lose kadro bile yenebiliyor beni trip threatten devam o yüzden NBA 2K21 [ANA KONU] bir de galaxy opal luka'ya geri döndüm 8 tane HoF rozet taktım canavar oldu, dm luka gelene kadar oyunun hala en pg'si bana göre lukadır kobe, hill, curry, lonzo denedim ama hiçbiri luka gibi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Ayarlarımız hemen hemen aynı,kadro olarak senden üstün olmama ragmen galibiyet yüzdem çok düşük,sanırım yaşlandım reflekslerim zayıflamiş.rakip oyuncuların yaptığı bir séy var bana hucum ederken bire birken,olduğu yerde birden hızlanıp gecip potaya rahatcana ulaşıyor bunu engelleme yok sanırım değil mi ?

Speedboostu soyluyorsun galiba hocam, oynadıkca zamanla onu da savunmayı öğreniyorsun. Youtubedan videolar da izleyebilirsin puf noktaları ogrenmek icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 12 Mayıs 2021; 15:58:39 >
  • currentgen için mt satan varsa bana ulaşabilir

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Currentgen ps4 icin dogru mu ?

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt

evet hocam

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Nba 2k 18 de dünya 80. siydim hocam. 5 out diye bir şey vardı sanırım şu taktik defterini al internetten araştır onla oyna hücüm yaparken 1v1 kalıyorsun diğer 4 kişi kenara geliyor o şekilde rahat galibiyet alırsın park mantığı

• Mericuls kullanıcısına yanıt

yok yok öyle değil hocam zaten tüm hücum ve defans taktiklerini yapıyorum 5 out oynatıyorum heat playbook kullanıyorum defansta smother gibi taktikleri kullanıyorum sadece alışamamakla alakalı benim problemim NBA 2K21 [ANA KONU] 

• Arkadaşlar iyi günler. Hayırlı bayramlar. Oyunun yeni nesil sürümüne 2-3 hafta önce başladım. Daha önce sadece kariyer modunu tek kişilik olarak oynuyordum. Çok iyi olduğum söylenemez. My Team için sizden genel olarak savunma ve hücum için taktiklerinizi öğrenmek istiyorum. 1-2 sefer online oynadım. Rakipler sanki benim adamlara japon ile tutturulmuş gibi adam adama savunma yapıyor. Tavsiyelerinizi alabilirsem çok iyi olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun beni sinir hastası etti maalesef.

Yıllardır PS4’te aldığım 56d85bb8 hatasını PS5’te de almaya devam ediyorum. İnternet hız ve bağlantı sorunu yok. Her şeyi yapabiliyorum Park’ta. MyTeam’de de sorun yok. Ama Park’ta maça girerken birkaç saniye donuyor ve bu hatayı veriyor. Tekrar oyuna girip kenardan kendimi izliyorum. Maçları kazansak da istatistiklerim 0 sayılıyor. 2K18’den beri aynı dert.

Modem değiştirdim,
    Cihaz değiştirdim,
    2K ile yazıştım. Yok maalesef çözümü. 1000 lira üzerinde para verdim bu oyuna. Önceden 10-15 maçta 1 kez bu hatayı alırdım. Şimdi 6 maçta 4 kez aldığım da oldu. İşin kötüsü kenardan izledim, her maçı kazandık. 52-58 istatistikleri aslında şu an çok rahat yüzde 60 üzeri win oranım olacaktı. Galiba bu oyuna olan sevgimi bir kenara bırakacağım seneye.
  • Yeni nesilde xbox düşünüyordum ama,oynadığım tek oyun nba2k mart ayı gibi geliyormuş gamepassa,o yüzden tekrar ps5 e döndüm.

• Mt almak isteyen yazabilir

• Ne zaman 3$ düşer ps4'de

https://twitter.com/dhsicak/status/1395394653776715780?s=21

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PC tarafında Epic Games ücretsiz veriyor, kaçırmayın!

https://www.epicgames.com/store/tr/free-games

NBA 2K21 [ANA KONU]
  • indirelim hemen beleş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pcde bu dakikadan sonra myteam kasılır mı keyif verir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.