Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar için almaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaanowicz

Keşke ps4 demosu yerine next gen demosu da koysalardı ya merak ettim iyice 😁

valla next gen gerçek olmuş resmen. aç otur izle maçı grafikler falan uçmuş

• console-master kullanıcısına yanıt
    Umarım sezon başlarken indirime girer de 300 küsür bandlarında alırım oyunu. Videolar kesmiyor beni hocam kolla, oyunun içinde yaşamam lazım benim onu 😂
  • quote:

Umarım sezon başlarken indirime girer de 300 küsür bandlarında alırım oyunu. Videolar kesmiyor beni hocam kolla, oyunun içinde yaşamam lazım benim onu 😂

bu haptic feddback bir astro boy kalitesinde değil ama oynadıkça alıştım. İlk başta hoşuma gitmemişti. Sanırım seneye daha iyi yaparlar bunu. onun duşında grafikler oynanış falan çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 4 Aralık 2020; 14:5:18 >
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Kolla derken feedback kastım değildi. Benim yönlendirmem lazım oyuncuları, izlemekten ziyade 😁. Ama dediğiniz gibi seneye daha bir çözerler haptic feedback olaylarını falan 👍🏻
  • quote:

Kolla derken feedback kastım değildi. Benim yönlendirmem lazım oyuncuları, izlemekten ziyade 😁. Ama dediğiniz gibi seneye daha bir çözerler haptic feedback olaylarını falan 👍🏻

aynen. valla dostum benim kardeşim kanada da öle bir şansım var oyunları ona aldırıyorum. şahsen bu kadar para vermem bende çok pahalı oyunlar

• kimse park oynamıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

kimse park oynamıyor mu?

Next Gen diyorsan herkeste PS5 yok hocam malum.

PS4 diyorsan ben eskisi kadar yoğun olmasa da oynuyorum. 98 Overall, SF, Perimeter Lockdown. Yüzde 65 civarı galibiyet oranım var, şut konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum. Çok ciddi rakiplere karşı oynamamaya özen gösteriyorum.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Belirtmeyi unutmuşum hocam ps5'te oynuyorum. Ps4'te bir Türk, bir Macar, bir Litvanyalı güzel bi squadımız vardı %70in üzerinde win rateteydik ama bir tek ben geçtim next gene burada randomlarla oynamaktan %30 win ratelerde geziyoruz, keyfi olmuyor randomlarla. Hayır yani adamlarda 499 euro cihaz next gene geçmediler enteresan  

• Frank Slade kullanıcısına yanıt

Next Gen'de şut atmak daha kolay diyorlar, umarım öyledir. Ben de yakın zamanda geçmeyi planlıyorum bakalım.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

O biraz değişen build sistemiyle de alakalı bence çünkü herkes 95 3lük atan oyuncu açabiliyor. Biraz da şut stiline hakimsen boşken kaçırman imkansız gibi bir şey. Nba'i live 2000'den beri hep oynarım da son 2-3 yıldır online, park vs oynuyorum ama kendi adıma en iyi nba oyunu olmuş diyebilirim. Tabi bir kaç eksik/hata var; hele oyunun ilk zamanlarında daha çoktu ama geliştiriciler oyuncuların şikayetlere erken tepki verip güncellemelerle çoğunu düzelttiler. Saçmalayan heriflerle değil de bilen adamlarla oynayınca ciddi keyif veriyor oyun.

• Yeni güncelleme ile Current-Gen versiyonu bayağı iyi oldu oyun 2k20.2 gibiydi şimdi tam 2k21 oldu nextgendeki oyuncu yüzleri animasyonları vs şut zorluğuda düzeltilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 5 Aralık 2020; 11:41:11 >
  • Hot Zone'lardaki mavi bölgeler ne anlama geliyor? Kırmızıdan farkı nedir?

• C-TRanger kullanıcısına yanıt

Kırmızı bölgeler yüksek yüzdeli, mavi olanlar normalden düşük yüzdeli şutlar için. Renk yoksa ortalamada sayılıyor.

• PS4 için 2K hesap/karakter hesap satan var mı?

• Bir türlü indirime girmedi ya. Next-Gen olanı alacağım, 548 lira vermek istemiyorum. Bakalım ne zaman indirime girecek.

• Aynı hocam bende yılbaşını bekliyorum bakalım umarım girer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Bir türlü indirime girmedi ya. Next-Gen olanı alacağım, 548 lira vermek istemiyorum. Bakalım ne zaman indirime girecek.

Bende ayni sekilde bekliyorum aslinda sec icin ortak bulsam alacagimda kimse ortak bile olmuyor.

hem oyun oynayacak, hem ps5 i olacak, hem nba sevecek derken filtre cok daraliyor alici bulmak zorlasiyor haliyle soyle bi 300 kusur e dusse direk alacagim

• Arkadaslar next gen rec park oynayan varsa oynamak isterim onlarla takim oyununa yakınım pg ve 77 overall xbox series platform

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.