Şimdi Ara

NBA 2K19 [XBOX ONE ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
6.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir defaya mahsus ücretsiz değiştirilebiliyor. Tekrar değiştirmek istersen ücret istiyor.

https://support.xbox.com/tr-TR/my-account/manage-gamertag-and-profile/change-xbox-live-gamertag

Parkta oyuncu sıkıntısı olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Bir defaya mahsus ücretsiz değiştirilebiliyor. Tekrar değiştirmek istersen ücret istiyor.

https://support.xbox.com/tr-TR/my-account/manage-gamertag-and-profile/change-xbox-live-gamertag

Parkta oyuncu sıkıntısı olmuyor.
    Anladim cok tesekkurler.

• Arkadaslar serverlarda neredeyse hiç türk yok sürekli oynayan varmı aranızda ?

GT: hakomakotako ekleyin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand al Thor

Nba Live 19 un 10 saatlik denemesi sonrası kararımı verip 2k19 aldım kardeşlik yoluyla. Live başlarda güzel gelmişti ancak oyunun basketbol gerçekleriyle uzaktan yakından alakası yok, daha iyi bir deneyim olacağını düşündüğüm 2k da karar kıldım. Oynayan arkadaşlar varsa tag : BerkayTheHun beklerim beraber oynayalım.
    Ekledim sizi park oynuyorum genelde win oranım % 620 GT: hakomakotako
  • Tekrar merhaba bir sey daha sorucam 2 hesabim var nba2k19 u bir hesabimda satin aldim diger hesabim ilede giris yapip oyuncu olusturabilirmiyim? Ayni zamanda o oyuncu icin vc satin alabilirmiyim? Yani 2 hesabada vc satin alip parkda oynayabilirmiyim?

• Live 18 ve live 19 oyuncusu olarak sorularım olacak ;

Live serisinde fifa dan bileceğiniz Ultimate modu var kadroyu karışık kurabiliyorsunuz squad of the week legends gold silver bronz kartlar var oyuncuların özelliklerinin değişik olduğu ve coins points sisteminin olduğu. Buna benzer modu var midir oyunlarda lag sut bar rakip bulma oyuncu kartlarında ulaşımın çok paraya malolmasi gibi sorunlar var midir? Ben su an kayda değer bir live19 kadromla oynuyorum ama lag ve sut bar sorunları kahrediyor zevk-i yanı bu olay var Midir 2k da da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Ultimate Team karşılığı olarak bunda da MyTeam var. Para harcayarak veya oyunda vakit harcayarak gelişebilirsiniz. Oyunda şut barında lag her zaman olmasada arada denk geliyor ve gıcık ediyor gerçekten ama geçen senelere göre bu sene biraz daha iyi.

Oyuncu bulmakta şuana kadar hiç zorlanmadım.

Ben myteam arada oynayan biriyim ama şuan elimde 3 tane çok iyi oyuncu var. Şanslıydım galiba iyi oyuncular geldi. Tabiki myteamde de “pay to win” olayı mevcut.

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam çok teşekkürler şimdilik live da devam edeceğim erken erişim ea acces derken su an belki tüm Ultimate team modundaki en iyi takım bende diyebilirim. Ama online rakip bulmak çok zor abd Avustralya dan denk geliyor o zamanda lag kaçınılmaz oluyor biz de arkadaş ile ayni anda rakip bul diyerek karşılıklı atıyoruz

• Myteam ci dostlar önerilerinizi beklerim ...

• Diamon James ve geri kalanı ruby lerden oluşan Hidayet’li kadrom la takılıyorum pay to win olayına yenik düşüp harcadıysak ta bir şey çıkmadı

• Arkadaşlar NBA 2k19 veya 18 i kardeşikle paylaşmak isteyen var ise özelden bu tlf no ve fiyat bırakırsa oyun hesabına ortak olmak isterim ..
    Özel mesaj atarsanız sevinirim..
  • Bugün aldım oyunu, NBA2K18 çok daha güzel bu oyundan bence, pişman oldum açıkçası...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nba2k 19 da auction da problem var adam alıp satamıyorum öyle kaldı lütfen yardım xbox one x kullaıyorum
    NBA 2K19 [XBOX ONE ANA KONU]
    NBA 2K19 [XBOX ONE ANA KONU]

• as1ruh kullanıcısına yanıt
    Hocam bakım yaptılar güya yeni icerikte bu şekilde oluyor maalesef myteam oynuyorsan serefbey ekle maç atalım ara sıra

• Beyler mypark oynamak isteyen istek atsin nickim
    Xbox oyuncu659

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.