Şimdi Ara

NBA 2K19 [XBOX ONE ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
6.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ekene kullanıcısına yanıt
    Normalde Microsoft store'da öyle bir ürün yok. Çok enteresan siz nasıl buldunuz bunu. İndirimde olması da ayrı bir olay.
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    https://xbox-store-checker.com/tr/game/search?search=nba+2k19

Fiyatları genel olarak bu site üzerinden bakıyorum, burada denk geldim.
    Arasında fark yoktur diye düşünüyorum ama neden böyle olduğunuda bilmiyorum açıkçası. Bir mağazada aynı ürünün farklı fiyatları olması kafa karıştırıcı. Bilseydim açıkçası burdan alırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Arasında fark yoktur diye düşünüyorum ama neden böyle olduğunuda bilmiyorum açıkçası. Bir mağazada aynı ürünün farklı fiyatları olması kafa karıştırıcı. Bilseydim açıkçası burdan alırdım.
    2K18’e sahip kişilere açılan özel fiyat bu ondan bu fiyat var . Ben 2K18 sahibiyim , oyunda oyuna sahip kişilere özel indirim vardı bu fiyat vardı . Oranın linkine ulaşıp site üzerinden paylasılmış bunu yapanlar nasıl yapmış orasını ben de anlamadım .

Bu arada ön sipariş ile alınan oyunlar oyun çıkmadan önce iade edebilirsiniz . Yani oyunu iade edip bu link üzerinden tekrar alın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Aklıma geldi zaten öyle yapıcam. 😀

EDİT: Ne olur ne olmaz diye tekrar iade ettim. Normal mağazadan tekrar satın aldım. Sonra kupkupru standard oyun kalmasın elimde. İçime de sindiremedim açıkçası

Hocam ben bu şekilde aldım 2k18’e sahip oldum ama 20. Yıl sürününe sahip olarak görünmüyor, ön sipariş ver diyor. Bir sıkıntı olmaz di mi

NBA 2K19 [XBOX ONE ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 27 Ağustos 2018; 22:47:6 >
  • quote:

EDİT: Ne olur ne olmaz diye tekrar iade ettim. Normal mağazadan tekrar satın aldım. Sonra kupkupru standard oyun kalmasın elimde. İçime de sindiremedim açıkçası

Hocam ben bu şekilde aldım 2k18’e sahip oldum ama 20. Yıl sürününe sahip olarak görünmüyor, ön sipariş ver diyor. Bir sıkıntı olmaz di mi

Mağazadan bu linkten 350 TL’e satın aldıysanız onaylandıysa olmuştur demektir . 2K18 içinden de orada oyuna girerken hemen çıkıyor zaten oradan da aynı fiyata satın alabilirsiniz .

Hocam ilk defa Xbox’ta oynayacağım. O yüzden ne olur ne olmaz diye iade ettim sonra tekrardan store’dan satın aldım. Seneye yaparım artık bunu. :)

Ama satın alan olurda oyun çıktığında sonucunu belirtirse sevinirim.

ben alacam da sorum var bir türlü cevabını bulamadım başka hesaptan alsam p1 olarak xbox a koysam başka hesaptan vcleri kullanamıyorum değilmi?

Normal sürüm olacak yani.
    P1-p2 konularını hiç bilmiyorum nasıldır nedir hiç kullanmadım. Ama forumda bilenler vardır mutlaka.

• quote:

Oyun indirilebilir durumda mı? Bir de ücreti çektiler mi henüz?

• İndirmeye 6-7 eylül gibi açılır diye düşünüyorum. Evet ücreti oyunu aldığımda çektiler zaten.

• quote:

İndirmeye 6-7 eylül gibi açılır diye düşünüyorum. Evet ücreti oyunu aldığımda çektiler zaten.
    Genelde son 2 hafta kala çekiyorlar ücreti o yüzden sordum dostum teşekkür ederim
  • Rica ederim

• Furkan Korkmaz’ın yeni yüzü ve Embiid gibi bazı oyuncular ısınmaya kapşonu kapalı şekilde çıkıyor. (Youtube-IGN)

NBA 2K19 [XBOX ONE ANA KONU]

• NBA 2K19: The Neighborhood

aldım wallaha bu şekilde hayırlısı diyorum :)
    Hayırlı olsun :)

• Ön yüklemeye açıldı :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.