Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
30.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene ilk defa bir basketbol oyunu ön siparişi geçtim umarım pişman olmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun kapak yıldızı Giannis olmuş.31 ağustosta prelude indirebilir olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 319 lira nedir yahu? Ps Store böyleyse spotçular 400 liraya satar herhalde.

Nba 2k18, 2k14 ve 2k15'ten sonra en çok zevk aldığım 2K oyunu oldu. İlk defa önnsipariş geçecektim ama fiyatı görünce hemen vazgeçtim.

Benim oyundan iki beklentim var.

Birincisi umarım MyGm modunda 2k18'deki gibi hikaye olmaz. Takımın sahibi şehir değiştirmek istiyordu, çok saçmaydı.

İkincisi ise MyCareer modunda ara sahneleri geçebilme olur umarım. Ben Vc olayını beğenmesem de o kadar dert etmiyorum. Oyuncuyu geliştirmeyi zorlaştırdığı için oyuna gerçekçilik katıyor. Eski serilerde neydi öyle, iki sezon içinde oyuncumuz superstar olabiliyordu.

• Steam'dan sipariş geçeceğim ben de, 199 TL çok daha uygun.
  • Düzeltme: Ana kapak Antetokounmpo, Anniversary Versiyon kapağı Lebron James

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk fotoğraf geldi
    NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

İlk fotoğraf geldi
    Hala bi NBA 2k14 grafiği değil...

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Bu sene ilk defa bir basketbol oyunu ön siparişi geçtim umarım pişman olmam.
    Daha önceki oyunları oynadıysan en iyisi bu olacak...

• Bu oyuna 320 TL 450 TL verilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diGiheX

Bu oyuna 320 TL 450 TL verilirmi ?
    Fiyatlar kısa süre de 200 civarına düşer ama kâr yapacaklar şüphesiz, hiç beklemeden bir an önce yüksel overall oyuncu Ve My transfer vb. Kasmak isteyenler az değil,ilk çıktığın da alırlar ..

• Verilmez beklemek daha mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NBA 2K19 İlk Bilgiler, Yeni Şut Barı, Yeni Park Özel Crossoverlar, Yapay Zeka, TakeOver Sistemini ve daha fazlasını da anlattığım yazı ve videomu bulabilirsiniz.

Eğer videoyu beğendiyseniz, kanala abone olmayı ve daha çok kitlelere ulaşabilmesi için yardımlarınızı eksik etmeyin ki daha fazla basketbolsevere hep birlikte ulaşalım. Teşekkürler.

Link:NBA 2K19 İlk bilgiler, yeni şut barı, yeni park özel crossoverlar, yapay zeka, takeover sistemi
  • Arkadaşlar bu soru için doğru başlık değil belki ancak bu başlıktaki kişilerin cevaplayabileceğini düşünüyorum;

NBA 2K Legend Edition alınmış hesapla 2 ayrı PS4'de oynarken oyunda tanımlı gelen VC'lerin durumu nasıl oluyor. 2 PS4'de de primary olan tanımlanmış PSN hesabında olan oyun 2 farklı secondary PSN hesabı üzerinden oynanacak. Her iki hesaba da 100.000 VC tanımlanmayacağı varsayımıyla soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguinn

Arkadaşlar bu soru için doğru başlık değil belki ancak bu başlıktaki kişilerin cevaplayabileceğini düşünüyorum;

NBA 2K Legend Edition alınmış hesapla 2 ayrı PS4'de oynarken oyunda tanımlı gelen VC'lerin durumu nasıl oluyor. 2 PS4'de de primary olan tanımlanmış PSN hesabında olan oyun 2 farklı secondary PSN hesabı üzerinden oynanacak. Her iki hesaba da 100.000 VC tanımlanmayacağı varsayımıyla soruyorum.
    Yalnızca satın almayı gerçekleştiren hesaba 100.000 VC gönderilir.
  • Onine duzelmedigi surece artik NBA almayi dusunmuyorum.. Offline ve Online arasinda daglar kadar fark var ! Rezil 2K !
  • 2K18 oyununu ilk PS4’te oynamıştım . Sonra Xbox One X cihazı ve 4K TV’e geçince Xbox’ta 2K18 indirime girince buradan aldım oynamaya başladım . O kadar 4K oyun oynadım hepsinden grafik olarak oldukça tatmin memnun oldum , bir tek 2K18’den memnun kalmadım hatta bana oyun 4K değil gibi geliyor . NBA Live 18 oyunundaki 4K ile resmen oyun gerçek hayattaki görüntüyü aktarırken , 2K18 grafik olarak çok gerisinde kalarak insana kötü geliyor . 2K19 paylasılan görseller ve sızan gameplay’lerde yine sadece aynı oyun olup kadro güncellemesi ile geleceğe benziyor böyle çıktığı anda bu oyunu kesinlikle satın almayacağım . Koskoca firma olup o kadar dünyalarca gelirler elde edip grafikte çağ atlamayacaksan , online alt yapını düzeltmeyip lagdan oyun oynatmayacaksan , üstüne gerçek paralara itip insanlara zorla VC aldırarak ve böylece adaletsiz bir MyPlayer sistemi kurarak insanları oyundan soğutacaksan , sadece yatıp kadro güncellemesi ile yeni oyun çıkaracaksan bunu alacak enayi biri değilim hele ki bizim ülke şartlarında 320 TL gibi meblağlar kesinlikle verilmez . Oyunun tek iyi tarafı offline modunda gerçekci oynanışı , başka hiçbir özelliği yok . Live 19’da bu gerçekci insanları memnun edecek oynanış getirirse ileride 2K’yı duman eder umarım öyle olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 31 Temmuz 2018; 16:1:0 >
  • Geçen sene bir hevesle almıştık ama sağolsunlar o muhteşem altyapıları sayesinde 1 ay geçmeden elden çıkarmak durumunda kalmıştım.
    2017 yılında adamlar utanmadan bölge kilidi koymuşlardı oyun çıktıktan 2 hafta sonra falan düzelttiler.
    Lag sorununu zaten aşamadıkları için de bırakmıştım Park modun da bildiğin takıla takıla oynuyordum oyunu.
  • her zaman ki gibi spotçumdan alıcam. 2 senedir bi önceki senenin oyununu verip + 135 tl verirdim bu sene 200 tl civarı ister heralde

• Milli takımlarıda yapsalar keşke ama nerde...
  • 2k19'da pro-am mod için şimdiden takım oluştursak iyi olur. Oyun çıkar çıkmaz proam kasarız :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.