Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
30.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

PM yazmıştım, aynısını yazayım.

Bunda My Career oynarken 1 tane uzaktan üçlük at demiş. Epey uzaktan sallaman lazım ama :D Hatırlarsan Limitless Range badge antrenmanı yaparken uzaktan üçlük çalıştırıyor. O antrenmana gir bir bak, o mesafelerden maç içinde şansını dene. Yarı sahanın yarısı diyebilirim mesafe için.

Alıntıları Göster
    3'lük çizgisinin 1-2 adım gerisinden atman yeterli olur... Zaten badge'in var ise onun çalışmasından da anlarsın doğru yer olup olmadığını...

• Teşekkürler arkadaşlar oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rec center oynayacak var mı forumda arkadaşlar ? Kendine güvenen arkadaşlar yazın -buradan veya pm- sıkıldık çerçöplerle oynamaktan.
  • +92 OVR, PS4 // 2K19 karakteri satan arkadaşlar öze mesajla ulaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su oyuncuyu geliştirmek için kazanılan altının daha fazla artırmak için maç dısında neler yapmak gerekir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Youtube videolarına VC Glitch yazıp herhangi birini denesen sürüyle VC yaparsın. Hatta orda en sonraki attend olayına gitmeyip öyle bırakırsan da ertesi gün yine girip alabilirsin 15 bin VC'yi. Ben de VC yapıyordum bu yöntemle, gidip myteam'de paket açıyorum. Son haftalardaki tüm throwback serileri tamamladım eksiksiz. Oyuncuyu da 85'e kadar geliştirebiliyorsun sonrasında oynaman gerekli. Eğer ki videoları anlamadıysan özelden yaz anlatırım.
  • cmanager kullanıcısına yanıt
    Hocam o videoları ben de izledim ama sanırım yirmi dört saatte bir 15k vc alınıyor değil mi? Yani oyunu üç kere kapatıp açma işini 24 saatte bir tekrarlıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cmanager

Youtube videolarına VC Glitch yazıp herhangi birini denesen sürüyle VC yaparsın. Hatta orda en sonraki attend olayına gitmeyip öyle bırakırsan da ertesi gün yine girip alabilirsin 15 bin VC'yi. Ben de VC yapıyordum bu yöntemle, gidip myteam'de paket açıyorum. Son haftalardaki tüm throwback serileri tamamladım eksiksiz. Oyuncuyu da 85'e kadar geliştirebiliyorsun sonrasında oynaman gerekli. Eğer ki videoları anlamadıysan özelden yaz anlatırım.
    eyvallah hocam ama cok video var birini söylersen daha iyi our sanki.

bir de bulmusken bi şey sorayım, bu yukarda gatorede expired diyor. training ee girip enerji içeceği falan almak gerekiyor mu? ne işe yarıyor o ben hiç kullanmadım. oyuncum maca giriyor asırı yorgun da değil.
    Çok eski NBA oyunlarında enerji içeceğini içmek gerekiyordu diye hatırlıyorum. Ama şimdiki oyunlarda otomatik içiyor gibi hesaplıyormuş. Gatorade full olduğunda enerjiye ekliyor diye okudum geçen.

Ben de günlük çarktan gelen boostları nerede görüyoruz, ne yapıyoruz bilemedim. Dün Under Armour geldi, baktım ayakkabılara bir tane otomatik eklenmiş. Bir dövme kazandım, o da bedava İ harfi. Ne yapacaksam İ harfini... Ama boostları nerede görüyoruz bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Badgelerine baktığın ekranda en altta görebilirsin
    Badgeplug tavsiye ederim. Adam o kadar çok paylaştı ki kendi hesabını banlamışlar, yazık. Gatorade olunca enerji içeceği değil, gym gidip 3 tane egzersiz yapman gerekli. Ben kapının karşısındaki mavi kutuya atlamayı yapıyorum, bazısı koşu yapar bazısı yürümü bandında koşar. 92 level olana kadar çıkıyor o. Enerji içeceği fln almana gerek yok.
  • Dream Machine kullanıcısına yanıt
    Evet bahsettiğim o 3 kere kapamalı olay. Ama tek oyuncu için 24 saatte bir 15bin VC alıyorsun. Yeni bir karakter açıp 15bin daha alabilirsin. 24 saat beklemene gerek yok.
  • cmanager kullanıcısına yanıt
    Foot Locker etkinliğine katıldım ama bir talihsizlik oldu. Oyuncumun eli yukarıda fotoğrafı çıktı ama oyun orada dondu.
    Bir kariyer daha açtım, onda da ilk beş maçın hiçbirinde süre alamadım.

• Dream Machine kullanıcısına yanıt
    Yeni karakteri açınca adı veya soyadını değiştireceksin. Ve bazen olmuyor evet.
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Baktım aslında ama göremedim, akşam tekrar bir göz atarım. Ne işe yaradığını da pek anlamadım zaten.

Bu sene Park'ta pek oynayan olmuyor, bunun sebebi nedir ? 2K18'de Park'ta boş yer bulmak zor oluyordu. Hele ki oyun hala yeniyken parklar neden boş anlamıyorum. Dün 5 tane 3v3 oynayana 3500 vc veriyordu, hiç oynamaya adam bulamadım.
    valla ben de bulamıyorum keske haber etseydin atardık :) my park dediğin neighbourhooddaki o bos sahalar dimi.

ben bir de su trivia ve bazı oyun ekranında vc veren görev gibi şeyleri anlamıyorum. bi türlü yapacak yeri bulamıyorum.
    Esasında oynayan az değil yine çok ama bu sene 2K server konusunda sınıfta kaldı. Çok fazla server var ve sistem park oynayacaklar ile sadece kariyer oynayacakları aynı server'a koyuyor. Böylece etrafta çok insan olmasına rağmen oynayacak adam bulamıyorsun. Çoğu dikkat edersen parkın etrafındaki yolda bekliyor. Sıkıntı bu. Bence sürekli metroya git çık. Mutlaka uygun park bulursun. Ben öyle yapıyorum.
    Trivia bize denk gelmiyor. Gece 3-4 gibi oluyor. ABD'ye uygun o yarışma. VC görevleri ise kolay aslında. Genelde parkta oynayarak direkt alıyorsun.
    Aynen o boş gözüken sahalar. Zaten overall düşük olunca oynayacak adam bulmak zor oluyor, bir de sahalar boş olunca hiç çekilmiyor. Şu metro olayını deneriz artık, ben onu sadece arkadaşla aynı servera geçmek için kullanıyoruz diye biliyordum.
  • yeni karakter acınca eski karakterimin ismi yeni karakterle değişti. bu sorunu yasyan var mı ? o
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.