Şimdi Ara

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
5
Favori
30.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN

Oyun bu sene Playstation 4, Playstation 4 PRO, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıktı. PS3 desteği ise sona erdi.
    Standart Versiyonu Kapak Yıldızı Giannis Antetokounmpo

NBA 2K19 PLAYSTATION ANA KONU |GIANNIS ANTETOKOUNMPO & LEBRON JAMES| 7 EYLÜL 2018 | HOW COULD THEY HAVE KNOWN

Anniversary Versiyonu Kapak yıldızı LeBron James

İlk video geldi.

İlk oyuniçi fotoğraf geldi 16.07.2018

IGN GAMEPLAY

ALPER BİÇEN - EN İYİ PG'Yİ OLUŞTURMA VİDEOSU

PLAYSTATION TÜRKİYE - Alper Biçen ile NBA2K19 ''MyCareer'' Rehberi

GÜNCEL FİYATLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barni Moloztaş -- 22 Eylül 2018; 13:38:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zorluk seviyelerine göre insanların oyunu oynarken konumlandığı egolarını hiç bir zaman anlayamayacağım malesef, zor geliyorsa seviyeyi düşürmemiz gerekiyor; demek ki daha öğrenmemiz gereken şeyler var, diye düşünerek başlarsak oyunu oynama amacımızı geçirdiğimiz zamanda basketbol oyunu oynayarak keyif almaya başlayabiliriz (ve evet basketbol kompleks bir spordur futbola benzemez.) Keyfini çıkartmaya bakın, negatif düşünceye sahip olmayan insanları buralarda bir şeyler yazmak için görmeyiz ve çoğunluktadırlar bu yüzden bu negatiflikle zehirlemeyelim kendimizi, hayatın her yönünde bu böyledir. Sevgiler selamlar forum.

Her zaman söylediğim gibi oyun değil basketbol oynayın.
  • Eğer doğruysa Lebronun yeni takımı konusunda tahmin anketi başlatayım. Malum kapak olan yıldız aynı yıl takım değiştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangk -- 5 Haziran 2018; 9:49:19 >
  • Lebron aynı takımda kalıcaktır artık yalama oldu.
  • Lebron... Çocukluğum onun 3lüklerini izlemekle geçti. Ama artık yalama oldu yaşlandı arrakdaşın dediği gibi. Tercihim Live olacaktır.

• Umarım 300+ liradan on siparise açılmaz. Uçtu gitti fiyatlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatmehit kullanıcısına yanıt
    320 liraya açıldı zaten.

• Bilgilendirme | 2K16 hariç son 4 oyundur kapak yıldızı olan oyuncular takım değiştiriyor.
    2K14 lebron clevelanda
    2k15 kevin durant golden state e
    2k17 paul george okc ye
    2k18 kyrie bostona

Lebron?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdığımda kontrol etmiştim henüz açılmamıştı. Zaten hayaldi benimkisi.

• Bakalım bu oyunda VC'nin bokunu daha ne kadar çıkaracaklar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Bakalım bu oyunda VC'nin bokunu daha ne kadar çıkaracaklar?

Maç başı 200 vc verirler artık overal artırmak 999999.99999.999999 vc

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Bilgilendirme | 2K16 hariç son 4 oyundur kapak yıldızı olan oyuncular takım değiştiriyor.
    2K14 lebron clevelanda
    2k15 kevin durant golden state e
    2k17 paul george okc ye
    2k18 kyrie bostona

Lebron?
    Houston diyorum ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Bakalım bu oyunda VC'nin bokunu daha ne kadar çıkaracaklar?

Maç başı 200 vc verirler artık overal artırmak 999999.99999.999999 vc

Alıntıları Göster
    Bende çok merak ediyorum. Her yıl gittikçe maç başları duşuyor kaldırsınlar artık şu saçmalıgı Live serisinde yok ki EA daha para gözdür bu konularda.
  • Oyun ps3e çıkacak mı acaba

• LeBron bu sene Lakers'a gelecek

Oyuna gelince oyun yine öncekilerinin kopyası şeklinde devam ederse yine bir anlamı yok . 2K15'ten beri 2K15,2K16,2K17,2K18 durmadan aynı oyunları hem oynanış hem de grafik olarakta az farklarla oynadık . İnternet bağlantısı hepsinde serinin başında olduğu gibi kötüydü bu 2K18'de de bu değişmedi normal online maç resmen oynanmayacak şekilde donuyordu . My Player'da online bağlantıya normal maç moduna göre çok daha önemsemişlerdi orada da gecikmeler olsa da normal maç gibi berbat değildi ama yine de salisenin önemli olduğu basketbol oyunlarında böyle gecikmeler olmaması gerekiyor maçların içine ediyor zevki kalmıyor . Umarım artık 2K19'da oynanış olarak , grafik olarak ve en önemlisi artık internet serverlarının çok iyi olmasını diliyoruz her sene aynı şeyleri yazıyoruz ama maalesef değişen birşey olmuyor umarım bu sene değişir . My Player'da da bu VC düzenine bir adalet sağlamaları gerekiyor ama maalesef sağlayacaklarını düşünmüyorum çünkü iyi para kaldırıyorlar işlerine geliyor .

Bu sene sonradan Xbox One X ile NBA Live 18 oynama fırsatım oldu . Normal sezon maç yapıyorum şuanda 80 maç yaptım sezon neredeyse bitmek üzere , 4K ile oynuyorum grafik olarak 2K18'den üstündü resmen kendinizi gerçek maçta hissettiriyor . Oyun ilk başta oynanış olarak 2K18'e göre ağır geliyor ama zamanla alıştıkça gerçekten oyunun aslında oynanışın da güzel olduğunu görüyorsunuz . İnsanlar sırf 2K serisi alışkanlığından Live 18'i hor gördü oynamadı , onun için oyun satışları düşük oldu yoksa oyun kötü değil güzeldi . Online'da henüz maç yapmadım ama muhtemelen böyle 2K gibi kötü değildir EA oyunlarının online serverlarında daha önce hiç kötü sorunlarla karşılaşmadım . Eğer ki 2K19 da yine kendini tekrar eden oyun olursa basketbolseverlere yeni çıkacak Live 19'a da bakmalarını tavsiye ederim .
  • Yeni basketbol yılımız şimdiden hayırlı olsun bakalım..
  • 18 gibi saçma sapan bir kariyer modu olmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Oyun ps3e çıkacak mı acaba
    Bu sene eski nesil desteği kesildi. PS3 ve Xbox 360'a çıkmayacak. PC, PS4, Xbox One ve Switch'e çıkacak.
  • Lebron'un forma değişecek sanıyorum.

LeBron James, 4 yıl 154 milyon dolar karşılığında LA Lakers ile anlaşma sağladı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.