Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Buralar neden bu kadar durgun?

ülkemizde en fazla ilgi gören spor oyunu fifa ve pes. basketbolu futbol kadar sevmiyorlar. burası çoğunlukla hep durgundur.
  • Tabiki bu konu durgun olur.....Bizim insanlarımız futbol ile bozmuş kafayı başka spor dalları varmı yokmu bakmazlar pek onların her işi futbol....Maç 90 dakika sürüyor ama maç sonu programları sabaha kadar sürüyor .....Spor kültürümüz yokki insan biraz araştırır biraz bakar ne gibi spor dalları var diye ama nerde bizde ......Argo konuşmalar seviyesizlik cahillik artık adını ne koyarsanız......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu hala alamadım, maalesef çok pahalı. 2K17'de devam ediyorum. Kariyerde 2. sezon, ilk sezon bitimiyle hikaye bitiyormuş onu anladım. Ara sahne hiç yok. Sadece antrenman ve maça döndü oyun. 2K18'de de sahne geçişleri çok gibi gözüküyor, özellikle kariyer için oynuyorum bu oyunu. Çok üst düzey oyuncu değilim ama bence futbol oyunlarından daha sürükleyici ve keyifli.
  • Merhaba arkadaşlar, MyPark veya PRO AM atmak isteyenler ekleyebilir PSN ID:OtanOcan . Overall'ım 81 Slasher Shot Creator SF oynuyorum.
  • Pro am takımımıza pivot yada uzun forvet ihtiyacımız var. overal hiç farketmez. ilgilenenler ekleyebilir: avhodabasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsız1925 -- 11 Ekim 2017; 14:55:54 >
  • zorluyol Z kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, MyCareer oynuyorsanız takımımızda görmek isteriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

Saygı ve tatlı sohbet eşliğinde ProAm takımımız için yeni kardeşler/abiler aramaktayız, katılmak isteyen olursa aşağıda linki bulunan konuya yahut DM irtibat ile bana ulaşabilirlerse sevinirim,

https://forum.donanimhaber.com/republic-of-los-turcos-nba-2k18-team--129344201

• quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Merhabalar, MyCareer oynuyorsanız takımımızda görmek isteriz :)

Çok teşekkür ettim davet için ancak ben kendi halimde offline myleague takılıyorum çok da keyifli oluyor :) Zaten çok vakitte bulamıyorum oynamaya iş güç derken :(

• Oyunu arayan varsa kutulu sıfır ayarında satıyorum,PM'den ulaşabilirsiniz...
  • NBA 2K17 geçen sene ilk olarak 24.11 tarihinde indirime girmiş, 149 lira olmuş. Bu civarlara indiğinde alacağım, takipteyim.
  • Yine 5gb güncelleme gelmiş böyle giderse oyun boyutu 100gb olcak 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok mu şutuna güvenen ProAm takım düşünen?? :))

• my careerda konf. yarıfinalinde kaldım maçları yapamıyorum neden acaba?=
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

my careerda konf. yarıfinalinde kaldım maçları yapamıyorum neden acaba?=

GALİBA benim güncellemede sıkıntı oldu. yeniden güncellemeyi nasıl yapabiliriz?
  • Ltfn artık bir futbol oyunu yap 2k

• Ben söyleyim niye durgun, 2K18 kimse kabul etmese de berbat olmuş. 2K16’dan sonra bozan oyun 2K17 de gene keyifliydi. 2K18 berbat olmuş sadece kariyer modu my player oynayanlara çalışıyor 2K. Online maç sistemi ÇÖP!

• PG 87 Overall playmaking shot creator'um
    bir center
    bir sg yada sf lazım parkda oynamak isteyen yüksek overalli arkadaşlar eklesin.
    psn id: acc-nba2k18
  • Valla arkadaşlar tabiki zevkler ve renkler kişiden kişiye çok fark gösterebilir. Oyuna olumsuz eleştiri yapan çok kişi var. Ama 16 ve 17'yi çok oynamış biri olarak bence de 18 gameplay anlamında hepsinden daha keyifli olmuş. Ben genelde park oynarım ve 18 bana çok keyifli ve gerçekçi geliyor. Tek sinir olduğum konu çok fazla boş şut kaçıyor. Ama mantık olarak eğer bomboş kalıyorsan karşı savunmayı cezalandırmak adına bu şutların daha yüksek yüzde ile girmesi lazım. 3lüğüm 83 olmasına rağmen özellikle el üstü boş şuttan daha çok atıyorum ve çok mantıklı değil. Bu biraz daha dengelenebilir kanımca. Onun dışında oyun bence süper. Neighbourhood olayı zaten resmen çığır aşmış. Bence eleştirmek yerine biraz daha rasyonel bakabiliriz. Bu oyun da olmasa basketbol oynama şansımız "0" olacak. Bir de bu bakımdan düşünün lütfen.

• Merhaba,

+90 overall hesap satan var mı? Yahut VC harcanınca 90 ve üzeri olabilecek bir kasılmış karakter de olabilir. DM yoluyla dönün lütfen :)

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.