Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bende amerikan hesabı var.2k15 ve diger oyunlarda kendi arkadasımla sorunsuzca oynuyodum. fakat bu sene, 2k18'de oyunu paylastıgım arkadasımla ve diger amerikan hesabı alan arkadasım haricinde baska hickimseyle oynayamıoyuruz. bu sorun sizin basınıza geldi mi?
  • NBA 2K17'de de aynı problem vardı malesef NBA 2K18'de aynı problemle karşı karşıyayız, yayın yaparken ya da video kaydında oyun içi sesleri kaydetmemize 2K izin vermiyor lisanslı sesler sebebiyle bunu çözmek için kısa bir rehber hazırladım ve buradaki linkten okuyabilirsiniz.

Faydalı bulduysanız desteklerinizi esirgemeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

1 dakikada 800VC alabilirsiniz bu yöntemle şu an.

https://streamable.com/v3udu

Evet her seferinde yeniden ligi kurup çıkıp baştan açıp sadece ilk maçlar yaparak 800 VC kazanılıyor . Normal olarak aynı sezonda devam edilince bu yöntemle maç başına 185 VC veriyor .

Bunu öğrenmek iyi oldu. Ama benim şahsi görüşğm save dosya silip yeniden league açmak olayın dan gelen 800 civarı VC daha cezbedici :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 180000 oldu 250 bin hedef 190 bin upgrade geri kalanı dövme ıvır zıvır yaparım artık

• Hocam şuan feci imreniyorum sana

Vakit yok dünden beri bakamıyorum. Azime hayran kaldım. Buarada başka glitchler de var mesela interneti sıfırlayarak yapılan. Yapan oldu mu bilmiyorum o da iyi gibi

• Arkadaşlar daha önce soran oldu mu görmedim. Soran olduysa link atabilirsiniz fakat bende bir problem oluyor.

Telefondaki App ten facescan özelliğini kullanmak istiyorum ama sürekli "No Valid Nba2k18 Save Found" diye bir hata alıyorum. My career da save dosyam var halbuki.

Var mı çözüm bilen acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezzoi

Hocam şuan feci imreniyorum sana

Vakit yok dünden beri bakamıyorum. Azime hayran kaldım. Buarada başka glitchler de var mesela interneti sıfırlayarak yapılan. Yapan oldu mu bilmiyorum o da iyi gibi

hocsm bugün ders yoktu saldırıyım dedim bende

edit: internet sıfırlama şeyi ne hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 20 Eylül 2017; 16:7:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixalis Pavlis

Hocam ben Ps4'te 2k17 oynarken kendi sahamdan rakip sahaya geçerken ve bazen üçlük atarken oyun kasıyordu. Hiç 60 fps izlenimi vermiyordu.

2k18 akıcı mı peki?

2K18 iyi şekilde akıcı ama bazen ufakta olsa fps düşmesi olup donma olabiliyor ama bu dediğim olay çok kısa süreli birşey oluyor sizi oyunu oynarken rahatsız etmiyor belki bir daha ki gelecek güncellemede bunu da düzeltirler . Oyun 2K17'e göre kıyaslarsak çok iyi durumda 2K17 benim gözümde en kötü 2K oyunudur bu öyle değil bu oyunu beğendim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 20 Eylül 2017; 17:16:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

quote:

Evet her seferinde yeniden ligi kurup çıkıp baştan açıp sadece ilk maçlar yaparak 800 VC kazanılıyor . Normal olarak aynı sezonda devam edilince bu yöntemle maç başına 185 VC veriyor .

Bunu öğrenmek iyi oldu. Ama benim şahsi görüşğm save dosya silip yeniden league açmak olayın dan gelen 800 civarı VC daha cezbedici :)

Kesinlikle yeni lig açıp ilk maçı yapıp 800 VC kazanmak daha mantıklı bu yöntemle 2 dk'nızı ayırıp 800 VC kazanıyorsunuz . Ben ilk olayı anlamadım bütün maçlar 800 VC sandım ligden devam ettim 3 saatte 12.000 VC kazanabildim . My Player'da VC bakınca şok oldum sonradan deneyerek öğrendim öyle olduğunu ve 1 saatte lig açıp ilk maç yaparak 22.000 VC kazandım . 250.000 VC yapana kadar müsait oldukça bu yönetimi uygulayacağım . Çünkü oyun resmen saçmalamış ben kaç dk normal maç yapıyorum sadece 185 VC veriyor , sokak maçlarında da verdiği VC çok düşük durumda resmen oyunu oynayan insanların haklarını yiyorlar . Bunun sebebi de herkesi oyuna bağlayıp bıktırıp paralı VC satmak yani tamamen ticari iş yapmışlar . Çok uygulayan olursa 2K buna uyanırsa gelecek güncelleme de bu olayı düzeltirler . My Player oynayan herkese tavsiyem o zamana kadar kazanabildikleri kadar bu yöntemle VC kazansınlar en fazla 1 hafta sürer sonra 1 sene boyunca oyunda rahat rahat kariyerinizin tadını çıkarırsınız .

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: console-master

oyun çok iyide 2k17 de hall of fame zorluğunda maç alıyordum burda şu ana kadar hep yenildim

Daha iyi işte , Half Of Fame zorluğunda kimse maç alamaması lazım .

kıçı kırık takımlar golden state gibi oynuyor ama

Half Of Fame'in amacı zaten o olmalı çok zor değil çok çok zor olmalı bunu 2K böyle yaparak doğrusunu yapmış . Half Of Fame oynayamayınca egon mu zedeleniyor ? Alakası yok bu kafadan artık çıkın ve al Superstar veya All-Star zorluk seviyesine oyunun tadını çıkar . Bende basketbolu çok iyi bilen biriyim , Lakers ile sezon yapıyorum All-Star zorluk seviyesinde oynuyorum bir yeniyorum bir yeniliyorum ama keyif alıyorum .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

quote:

Kesinlikle yeni lig açıp ilk maçı yapıp 800 VC kazanmak daha mantıklı bu yöntemle 2 dk'nızı ayırıp 800 VC kazanıyorsunuz . Ben ilk olayı anlamadım bütün maçlar 800 VC sandım ligden devam ettim 3 saatte 12.000 VC kazanabildim . My Player'da VC bakınca şok oldum sonradan deneyerek öğrendim öyle olduğunu ve 1 saatte lig açıp ilk maç yaparak 22.000 VC kazandım . 250.000 VC yapana kadar müsait oldukça bu yönetimi uygulayacağım . Çünkü oyun resmen saçmalamış ben kaç dk normal maç yapıyorum sadece 185 VC veriyor , sokak maçlarında da verdiği VC çok düşük durumda resmen oyunu oynayan insanların haklarını yiyorlar . Bunun sebebi de herkesi oyuna bağlayıp bıktırıp paralı VC satmak yani tamamen ticari iş yapmışlar . Çok uygulayan olursa 2K buna uyanırsa gelecek güncelleme de bu olayı düzeltirler . My Player oynayan herkese tavsiyem o zamana kadar kazanabildikleri kadar bu yöntemle VC kazansınlar en fazla 1 hafta sürer sonra 1 sene boyunca oyunda rahat rahat kariyerinizin tadını çıkarırsınız .

210bindi 190ı oyuncuma harcadım 20k kaldı 100 yapıp bırakırım yeter heraldd

• https://youtu.be/MkQN4ZCfPXw

Şu yöntem bu yöntemde vc alıyormuş gibi yapıyorsunuz o sırada storedan vc ekranına aynı anda x ve yuvarlağa basarak alınacak vc yi iptal ediyoruz ps tuşuna basip interneti kapatıp tekrar açıyoruz ayarlarda sonra oyun kısmına geçiyoruz oyunu kapatıp başlattığınızda tekrar girdiğinizde almak istediğiniz vc hesapta oluyor. Ama bunun ban riski de varmış o yüzden düşük tutarlar deneyin diyor ama bence sabir isteyen myleague yöntemi daha sağlıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezzoi -- 20 Eylül 2017; 18:2:23 >
  • sezzoi kullanıcısına yanıt
    Bu kadar basit olmamalı.. bence işe yaramayacaktır. Denendi mi peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezzoi

https://youtu.be/MkQN4ZCfPXw

Şu yöntem bu yöntemde vc alıyormuş gibi yapıyorsunuz o sırada storedan vc ekranına aynı anda x ve yuvarlağa basarak alınacak vc yi iptal ediyoruz ps tuşuna basip interneti kapatıp tekrar açıyoruz ayarlarda sonra oyun kısmına geçiyoruz oyunu kapatıp başlattığınızda tekrar girdiğinizde almak istediğiniz vc hesapta oluyor. Ama bunun ban riski de varmış o yüzden düşük tutarlar deneyin diyor ama bence sabir isteyen myleague yöntemi daha sağlıklı

hocam bu ban sebebi bence kimse yapmasın

• PSN:olcysvrr mypark pro am için isteyen ekleyebilir 85 c yim

• Arkadaşlar ps pro'da oynayan var mı oyunu ? 2k17'de çok fazla ses çıkarıyordu 18 prelude'da aynı şekilde. Sadece 2k'da oluyor inşallah çok rahatsız etmez bu sene.

• 87 ovr Center oyuncum var. Parkta oynamak için ekleyebilirsiniz. Psn: Nbastronmony97

• Online yine efsane herhalde. Maç bulamıyor bulsa takılıyo..

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Yabancı forumlarda yine insanlar çok ses yaptığından bahsediyor.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.