Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri açıklarmı oyunun demo sürümünde ne oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Biri açıklarmı oyunun demo sürümünde ne oluyor?

My Career modunda bir oyuncu yaratıyorsun o oyuncuyla draft sıranı belirleyecek 5 maç yapıyorsun. Demo kısmı bundan ibaret oyun tam sürüm çıktığında o yarattığın oyuncu ile NBA kariyerine devam ediyorsun.
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Peki o oyuncuyla maç yaparken sadece o oyuncuyumu yönetiyosun maç içinde?

• quote:

Peki o oyuncuyla maç yaparken sadece o oyuncuyumu yönetiyosun maç içinde?

Evet. Fiziksel özelliklerini saha içi pozisyonunu vs. belirlediğiniz oyuncunun kariyerini yönetiyorsunuz. kariyer modunda oyuncuyu geliştirip daha sonra MyPark, ProAm modlarında oyuncunuz ile online olarak diğer oyuncular ile oynayabiliyorsunuz. Açıklamalardan anlaşılan demo da yani NBA 2K18 Prelude da takım yönetimi karşılıklı maç vs. yok sadece My Career modunun giriş kısmı oluşturulan oyuncu ile 5 veya 6 maç yapma var.
  • Geçen sene de vardı, ondan önceki sene de. Her sene basketbol oyunu çıkartıyor bu şirket.
  • TR PSN'e eklenmiş. 269 lira. Ön sipariş ile 4 gün önce 15 Eylül'de oyun oynanabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usa psn'den alın 69₺ cebinizde kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Balta Harry

Geçen sene de vardı, ondan önceki sene de. Her sene basketbol oyunu çıkartıyor bu şirket.

Fifa, Pes, AC, COD gibi yani desene.

• oyunu pre order usa psn den aldım, bekliyorum bakalım. Playstation alma sebebim olan oyundur.

her türlü online modunda center olarak ekleyebilirsiniz.

latifefe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

oyunu pre order usa psn den aldım, bekliyorum bakalım. Playstation alma sebebim olan oyundur.

her türlü online modunda center olarak ekleyebilirsiniz.

latifefe

Oyunda bölge kilidi yok değil mi ? Oyunu online Avrupa'lılarla oynamak istiyorum zaten online'ı kötü laglı oluyor , bir de uzaktakilerle oynatırsa lagdan geçilmez .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Bölge kilidi yok hocam. Oyunda lag var doğrudur ama 2017 oyun ilk çıktığı zamanlar ile bir süre sonrası arasında fark var. Özellikle myparkta ben hiç yaşamadım.

Bu oyunda da ilk 1-2 ay lag olabileceğini düşünüyorum

• Yeni Zelanda' da ayın 8 i oldu. Prelude için takip başlasın
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    2k17 performansı düzelsin diye 15 gb falan güncelleme geldiğini hatırlıyom yani ilk 2 ay çöp oyun

• Resmi twitter hesabında oyunun demosunun EST yani Avrupa Yaz Saati'nin ilk dakikasında 8 Eylül'de yayınlanacağı belirtiliyor. Yani gece 00.01'de çıkacak demo.
  • Erkka kullanıcısına yanıt
    Demo die çöp çıkarıyolar resmen😡

• quote:

Demo die çöp çıkarıyolar resmen😡

Valla benim My Park vs. hayatımda hiç girip oynamışlığım yoktur. Sadece NBA izlemeyi ve normal takımlarla maç oynamayı severim. Prelude'da sanırım My Park üzerine kurulu bir şeymiş. Demoyu çok beklememe gerek yok yani.
  • quote:

2k17 performansı düzelsin diye 15 gb falan güncelleme geldiğini hatırlıyom yani ilk 2 ay çöp oyun

Aynen öyleydi hatırladım şimdi

Sürekli 3-4 gb güncelleme yüzünden oyunu satmıştım şubat- mart gibi. Bi önceki seride yaptıkları hatayı yapmazlar sanıyorum.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Kasım indirimlerini beklicem şahsen,düzgün indirim olursa kasımda alırım

• Bu sene oyun çok değişti... Karma buildler yapabileceğiz... Siz ne yapacaksınız aklınızda birşeyler var mı ? Ben sanırım playmaking + 3 point gideceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Bu sene oyun çok değişti... Karma buildler yapabileceğiz... Siz ne yapacaksınız aklınızda birşeyler var mı ? Ben sanırım playmaking + 3 point gideceğim...

Büyük ihtimal benimde öyle olur.
    Geçen sezon buildler çok kötüydü playmaker assistten başka bir işe yaramıyordu.
    Orta mesafesi bile iyi değildi.
    3pt e hiç girmeyelim zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.