Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bi hata aldım. Maile girip gönderdikleri bi link varmış ona tıkladım şimdi açıldı ama bu sefer de eski bi noktadan başlattı. Kafayı yiycem ya. Saatlerce konuşma bekledim hepsi boşa gitti

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) "19 EYLÜL 2017"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi sorum olacak. Nba 2k18 aldım oyunu çok beğendim az çok da oynayabiliyorum. Kariyere başladığımızda sadece kendi oyuncumuzu mu oyunuyoruz yoksa tüm takımı kontrol edebiliyor muyuz ve bu şekilde online maçlar yapabiliyor muyuz. Bilen arkadaşlar cevaplarsa ona göre kariyere başlacam

• Muratmurat71 kullanıcısına yanıt
    Sadece kendi oyuncunu yönetiyorsun. Başka oyuncularla birleşip online pro am takımı oluşturabiliyorsun. Parka geçip sokakta 3e 3 maçlar yapabiliyorsun. Kariyer çok keyiflidir. Şu zamana kadar kariyer başlamadıysan oyunun %50'sini oynamıyorsun demektir.
  • ben online de kariyer yapmak istiyorum ama takım olmak lazım sanırım bende bu sene almadım yeni başlayacağım takım olmak isteyen benım gibi kişiler var mı

bide online nasıl fifa da net hızım düşük olmasına rağmen hiç kopma yaşamadım nba da öyle bir sıkıntı varmı bi yerde okumuştumda

• caglayan13 kullanıcısına yanıt
    kablolu bağlantı yaparsan çok sıkıntı yaşamazsın.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    ne tarz bi oyuncu açtın ? o oyuncunun tarzının özellikleri neyse onu yükselt gerisini zamanla yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglayan13

ben online de kariyer yapmak istiyorum ama takım olmak lazım sanırım bende bu sene almadım yeni başlayacağım takım olmak isteyen benım gibi kişiler var mı

bide online nasıl fifa da net hızım düşük olmasına rağmen hiç kopma yaşamadım nba da öyle bir sıkıntı varmı bi yerde okumuştumda

Geçen hafta başladım ben de kariyere. Level atlaması biraz zaman alıyor eğer sıkılmaz ve oyuna alışırsan çok zevkli. Ben her yıl mycareer oynarım uzunca süre. Bu yıl sokak konsepti çok şahane olmuş. Pro-am da kendi oyuncunla oynayabiliyorsun, takımlı olanı da var ama kendin de girip oynayabilirsin tek başına. Ordaki tek handikap pas vermeyebiliyor bazı tipler ve hata üstüne hata yapıp çileden çıkmana neden oluyor. Bildiğin adamlarla iletişim halinde olarak oynarsan çok zevkli. Bu tür sokak maçlarına belli bir seviyeye gelmeden katılmayın. Ayrıca myteam de ayrı keyiflidir.

• Arkadaşlar oyunu sadece kardeşimle maç yapmak için oynuyorum. Seri şeklinde sürekli her akşam maç yaparız. Ama 2k17 de ikili mücadelelerde , temaslarda , serbest atışlarda kol titrerken bu oyunda titremiyor. Sadece maça girerken cok ufak titriyor o kadar. Ayarlarda vibration acık ama neden titremiyor aynı sorunu yasayan var mı?

• 2k17 araında çok fark var mı?
  • Arkadaslar oyunda tus ayarlarını değiştiremiyorum.17 de olan sekme gözükmüyor optionsun altındaki.nereden düzeltebilirim ? Acil yardım lazım .

• Maç sonlarında “player of the game” çıkmamaya başladı(kariyer modu)

Oyunda mı sorun var, başka neden olabilir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 8 Aralık 2017; 2:0:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Arkadaslar oyunda tus ayarlarını değiştiremiyorum.17 de olan sekme gözükmüyor optionsun altındaki.nereden düzeltebilirim ? Acil yardım lazım .

Ben de ayni soruyu sormaya gelmistim. Settings sekmesinde 4 alt sekme var, configuration controller yok dolayisiyla oyunun atadigi tuslar neyse onlarla oynamak zorundayim. Google'da da bulamadim cok garip.

• buraktiti14 B kullanıcısına yanıt
    sanırım bi garip bug bulastı bizim oyuna :) güncelleme ile çözülür mü bilemedim? siz diğer arkadaslarda settings altında kac sekme gözüküyor ss atabilecek var mı ?
  • Geçmiş oyunların mygm modunda, sezon öncesi başlangıç seçeneği vardı. Sezon öncesi draft/trade/scout yapabiliyorduk. 2k18'de sezon öncesi başlangıç seçeneğini göremedim.

Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Maç sonlarında “player of the game” çıkmamaya başladı(kariyer modu)

Oyunda mı sorun var, başka neden olabilir??

Dün gece ve bugün bir sürü maç oynadım ve hepsinde maç sonuna doğru maçın adamı çıkıyor. Ama daha önceleri her maç çıkmıyordu. Son maçlarda hep maçın adamı olduğumdan maç sonuna 2-3dk kala geliyor.
  • 2k15'ten sonra MyCareer oynamayı bırakmıştım. Dün MyCareer dünyasına giriş yaptım, gayet güzeldi.

Fakat merak ettiğim bazı şeyler var.

1-) Sinematikleri geçmenin bir yolu yok mu? Başlangıç bile 1 saate yakın sürüyor.

2-) Aynı oyunda birden fazla kariyer açabiliyor muyuz? Oyunu ilk kez açtığımda profil oluşturmuştum. MyCareer'de bu adamı kullanmak zorunda kalıyoruz. Ben siyahi bir oyuncu da oluşturmak istiyorum, bunun için ayrı bir profil açmam mı gerek?

• Astronmony kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim kariyer dışında istatistiklerim sokakta 60 lı adamlarla oynamamdan ötürü kötü bir de şut konusunda pek iyi değilim pg yim 84 overall var yeni bir takım oluşturuyorum Alper Bicen dışında sağlam bir Türk takımı oluşturan olmadı beklerim ama tamamen istatistik devam edeceğim diyorsan sen bilirsin psn: defiantman10

• 2K18'de Sinematikleri geçemiyoruz maalesef. İğrenç muhabbetlere katlanmak zorundayız.

MyCareer'a girerken manage files var. Anladığım kadarıyla iki kariyer yapılabiliyor ama hiç denemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilk defa kariyer oynuyorum antremnlara nasıl giriş yapabiliyoruz birde takımımı değiştirme şansım oluyor mu acaba

• 88 sf shaarpshooterim catch shoot gold limitless hof park yapacak arkadaş arıyorum

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.