Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 35000 VC satın aldım. Yanlış yere harcamak istemiyorum. Overallım 68. Özelliklere mi yükleneyim ? En iyi nasıl harcayabilirim bu 35000 VC'yi ? :)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Nerden aldın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Nerden aldın?

Dün oyuna girdiğimde ekstra VC'li kampanyalı fiyatlar çıktı. Fiyatlara baktım uygun geldi. Yanlış hatırlamıyorsam 10 bin fiyatına 15000, 25000 fiyatına 35000 yazıyordu. Bilmiyorum ne kadar doğru indirimi ekstrası da; 35 bin VC 30 lira uygun geldi aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Nerden aldın?

Dün oyuna girdiğimde ekstra VC'li kampanyalı fiyatlar çıktı. Fiyatlara baktım uygun geldi. Yanlış hatırlamıyorsam 10 bin fiyatına 15000, 25000 fiyatına 35000 yazıyordu. Bilmiyorum ne kadar doğru indirimi ekstrası da; 35 bin VC 30 lira uygun geldi aldım.

geçen senede aynı indirimden sürekli satılıyordu.ne zaman baksam hep öyle gözüküyor fiyatı.
    daha da inmiyor vc ücretleri
    35000 parayla oyuncunun değeri ne kadar artar bilmiyorum.fakat myteam de paket açarak iyi oyuncu çıkarsa onu satarak daha fazla para kazanabilirsiniz,ticaret yaparak.myteam i çok oynayanlar yardımcı olursa çok iyi olur.geçen seneki gibi iyi oyuncular geliyor mu

25 tl ye inmiş en ucuz 2K17 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 4 Aralık 2017; 15:40:11 >

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Link varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Nerden aldın?

geçen senede aynı indirimden sürekli satılıyordu.ne zaman baksam hep öyle gözüküyor fiyatı.
    daha da inmiyor vc ücretleri
    35000 parayla oyuncunun değeri ne kadar artar bilmiyorum.fakat myteam de paket açarak iyi oyuncu çıkarsa onu satarak daha fazla para kazanabilirsiniz,ticaret yaparak.myteam i çok oynayanlar yardımcı olursa çok iyi olur.geçen seneki gibi iyi oyuncular geliyor mu

25 tl ye inmiş en ucuz 2K17 de

Hocam çok da pahalı değilmiş, 68 overallın online yetersizliğini geçtim; oyunu offline oynarken bile düşük özellikler keyif vermiyor. MyTeam olayı pek benlik değil, hem de vakit isteyen şeyler. Ben kısa yoldan özellikleri ilerleteyim o zaman.

• aynen pahalı değil o kadar.çok yararı oluyor
    bir de şu an 100K VC li sürüm 149 tl.45 tl ye geliyor para ve hediyeler.ilk defa böyle birşey oldu
    Normalde üst sürümlere indirim gelmezdi fazla.kendin ayrı olarak vc alman daha karlı oluyordu
  • Oyun çıkalı iki buçuk ay oldu 25gb güncelleme aldı yuh yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: truckerıs

Oyun çıkalı iki buçuk ay oldu 25gb güncelleme aldı yuh yani.

Yeni mi geldi güncelleme ? Adil kullanım kotasının 3'te 1'i bu, oha!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu online lag olayi hep boyle mi her sene oyunu almiyorum ama 2k16 almistim offline oynuyordum bikac kez online mac yapmistim ama asiri lagdan dolayi oynamadim hep offline takldim simdi 18 de tekrar bi online mac yapiyim dedim ama oynanilicak gibi degl bi cozumu var mi? Tesekkurler simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: melo7

Bu online lag olayi hep boyle mi her sene oyunu almiyorum ama 2k16 almistim offline oynuyordum bikac kez online mac yapmistim ama asiri lagdan dolayi oynamadim hep offline takldim simdi 18 de tekrar bi online mac yapiyim dedim ama oynanilicak gibi degl bi cozumu var mi? Tesekkurler simdiden

Myteam oynadım 1 maç laglıydı. Arkadaşla maç ettik o biraz iyiydi -myteam- Mycareer pro-am girip oynuyorum son günlerde yine lag var 2k17de de pro am oynardım onda bu kadar değildi gecikme süresi. 2K Server larının maşallahı var.
  • arkadaşlar bu online myparka nasıl giriyoruz ilk defa nba aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: 35ultrAslan

arkadaşlar bu online myparka nasıl giriyoruz ilk defa nba aldım

Mycareer gir karakter oluştur ve sonrasında zaten seni sonu olmayan maceraya sürükleyecektir.
  • cmanager kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam bende öyle tahmin ettim ama muhabbetleri geçmediği için sıkılıp çıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Hayır, tam tersine daha da imkansız hale getiriyor işi o yüzden sormuştum Hall of fame çekilecek çile değil senin slider ayarlarını epey düşürürken rakibi yükseltiyor.

Alley oop'lar genel olarak bu oyunda öncekilere göre daha zor çoğu zaman imkansız. Denver yerine başka bir takımda da oynasan aynı olurdu bu seneki oyunda smaçları bariz bozmuşlar, çok fazla boş smaç çembere çarpıp kaçıyor

hocam oyuna yeni başladım. 2017de felan da oynamadım hiç. benim hangi zorluk seviyesinde oynamamı önerirsiniz? pro oynuyorum ama defans konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. hücumda da çoğu zaman boş dönüyorum.

• Selam arkadaşlar, düzenli oynayabileceğimiz ve hedefi Elite olan bir Pro Am takımı arıyorum. 91 ovr. Slashing Rebounder ve 90 ovr. Pure Post Scorer Center karakterlerim var. Görselde MyPark ve WalkOn W/L oranlarım mevcut. Psn veya forumdan iletişime geçebiliriz.

PSN: Nbastronmony97

• En düşükte biraz elinizi alistirin, şut nasıl çekiliyor, ribaund için blok için ziplarken zamanlama falan daha sonra bir üste geçersiniz.

El ustunden sut cekmeyin, pick and roll için adam çağırın sürekli, içeri devrilen uzuna pas verebilir ya da orta mesafe atabilirsiniz.

Oyunda basketbolda çok işe yarayan dribbling hareketleri ve post oyunu (sırtı dönük oyun) için tutorial gibi bir kısım var, 2kU olması lazım adı tam hatırlayamadım ama ona da mutlaka bir göz atın derim.

Bir de savunmada left trigger'i kullanirim ben surekli. Otomatik el kaldırır oyuncu, onun gameplayde ayarı var "intense d" diye, 100'e çekin ayarı

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

En düşükte biraz elinizi alistirin, şut nasıl çekiliyor, ribaund için blok için ziplarken zamanlama falan daha sonra bir üste geçersiniz.

El ustunden sut cekmeyin, pick and roll için adam çağırın sürekli, içeri devrilen uzuna pas verebilir ya da orta mesafe atabilirsiniz.

Oyunda basketbolda çok işe yarayan dribbling hareketleri ve post oyunu (sırtı dönük oyun) için tutorial gibi bir kısım var, 2kU olması lazım adı tam hatırlayamadım ama ona da mutlaka bir göz atın derim.

Bir de savunmada left trigger'i kullanirim ben surekli. Otomatik el kaldırır oyuncu, onun gameplayde ayarı var "intense d" diye, 100'e çekin ayarı

hocam cevabın için çok sağol. bana böyle ayrıntılı bi kılavuz lazım valla var mı önerebileceğin bi video vs.? kariyere başladım çoğunu anlamıyorum ing. olduğu için ama yine de zevkli geliyor bu haliyle bile. ah bi de çözsem pes 2018'i oynamayı bırakırım sanırım

• youtube'da türkçe nba 2k videoları çeken biri vardı, denk gelmişti bana bir defa onu aratabilirsiniz. hatırlayamadım şimdi adını.

bir de dediğim o tutorial kısmını oynarsanız oyunun mekanikleriyle ilgili baya bişey öğrenirsiniz.
  • NEDEN SÜREKLİ YENİ OYUNLARINDA İNDİRİM YAPIP ESKİLERİNDE İNDİRİM YAPMIYORSUN SONY

Nba 2k16 da indirim olsaydı ya

104 TL vermek mi zorundayım ey sony
    Neyse torrent var indirem nba yı

104 tl nba para istemek sony, nah para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 6 Aralık 2017; 2:8:53 >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.