Şimdi Ara

NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) '19 EYLÜL 2017' (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.140
Cevap
12
Favori
55.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlam bir pro am takımımız var. Güzel arkadaşlık ortamında oyun oynuyoruz. Takımımıza dahil olmak isteyen varsa özelden yazabilir. Öncelikli aradığımız pozisyon pg ' dir.
  • Arkadaşlar nba mi fifa 18 mi almak mantıklı iki oyun türünü de seviyorum ps plus düşünmüyorum hangisi oyunun fiyatına değer acaba ?
  • vc kasmanın hızlı bi yolu yok mu
  • Beyler online kısmında istedğimiz oyuncuyu kazandıgımız paralar ile alamaz mıyız illa paket açıp şansıma hangi oyuncu gelirse mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliuzm A kullanıcısına yanıt
    Alırsın, auction house'a gireceksin. Kimi oyuncular sadece açık artırmayla kimileri de hemen al fiyatıyla satılıyor
  • daha önce basket oyunu oynamadım. taktiksel açıdan basket hakkında pek bilgim de yok. ama çok ilgi duyuyorum. sizce değer mi bu oyunu almaya? becerebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

daha önce basket oyunu oynamadım. taktiksel açıdan basket hakkında pek bilgim de yok. ama çok ilgi duyuyorum. sizce değer mi bu oyunu almaya? becerebilir miyim?

Basketbolu seviyorsanız oyunu da seversiniz oyun güzel . Oyun içi taktikleri de oynayarak ve internet üzerinden videolara bakarak öğrenebilirsiniz . Ama basketbolu öyle çok sevmiyorsanız bir süre sonra sıkılabilirsiniz . Oyunda tek olumsuz taraf online’ı kötü durumda hala daha gecikmeler oluyor bundan dolayı maçlar zevk vererek oynanmıyor . Ama işin offline tarafı oldukça güzel durumda .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

daha önce basket oyunu oynamadım. taktiksel açıdan basket hakkında pek bilgim de yok. ama çok ilgi duyuyorum. sizce değer mi bu oyunu almaya? becerebilir miyim?

Basketbolu seviyorsanız oyunu da seversiniz oyun güzel . Oyun içi taktikleri de oynayarak ve internet üzerinden videolara bakarak öğrenebilirsiniz . Ama basketbolu öyle çok sevmiyorsanız bir süre sonra sıkılabilirsiniz . Oyunda tek olumsuz taraf online’ı kötü durumda hala daha gecikmeler oluyor bundan dolayı maçlar zevk vererek oynanmıyor . Ama işin offline tarafı oldukça güzel durumda .

işte aradığım yorum. kaç saattir farklı yerlerden yazmıştım sonunda dönen oldu. sağolasın hocam. aldım indirmeye

• Indirime girmis Online hala lagli mi?

Offline hic oynamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 3 Aralık 2017; 11:40:55 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

işte aradığım yorum. kaç saattir farklı yerlerden yazmıştım sonunda dönen oldu. sağolasın hocam. aldım indirmeye

Rica ederim iyi oyunlar

• Aldim bir tane bende 2k17 vardi kutulu onu sattim karli bir is oldu oynanis olarak baya fark var 2k17 ile videolardan pek anlasilmiyor oynanis daha yumusak ben begendim

• Kariyeri 10'ar dakikalık periyotlardan oynuyorum ama skor pek 100'ün üstüne çıkmıyor. Bazen Euroleague ayarında skorlar çıkıyor. Denver kötü bir seçim mi oldu, yoksa oyunda mı böyle bilmiyorum. Bomboş pozisyonlarda sayı atamıyorlar. Ben henüz şut barına alışamadım eyvallah ama bomboş pozisyonda Jokic'in, Barton'ın, Chandler'ın sayı atamaması sinirlendirmeye başladı. (Faried hariç, ondan skor beklememeyi öğrendim)

Team Chemistry %66 acaba onunla mı alakalı diyeceğim ama bomboş smacı bile vuramıyor bu adamlar. 2K17'de bir maçta 4-5 Alley-Opp yapardım, bu oyunda 25 maçta sadece 1 kez AlleyOpp pasıma yanıt alabildim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hall of Fame'de mi oynuyorsunuz ?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Hayır All Star'da. Hall of Fame'de oynasam yapay zekayı olumlu yönde etkiler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hayır, tam tersine daha da imkansız hale getiriyor işi o yüzden sormuştum Hall of fame çekilecek çile değil senin slider ayarlarını epey düşürürken rakibi yükseltiyor.

Alley oop'lar genel olarak bu oyunda öncekilere göre daha zor çoğu zaman imkansız. Denver yerine başka bir takımda da oynasan aynı olurdu bu seneki oyunda smaçları bariz bozmuşlar, çok fazla boş smaç çembere çarpıp kaçıyor
  • Bu nedir bozuldumu oyun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyuna yeni başlama fırsatı bulabildim ben de. en son 2k16 oynuyordum 17 almamıştım. 16'dan sonra oyunda oyuncu fizikleri, hareketleri bayağı gelişmiş geldi bana. şut barına ben de tam alışamadım henüz ama gayet keyifli. potaya drive edişler eğlenceli olmuş.

oyuna alışmak için new york knicks'le normal sezon açtım pro zorlukta, mygm daha sonra oynamayı düşünüyorum.pro zorluğu sizce artırmalı mıyım? 10 maçta 6 galibiyet 4 mağlubiyetim var. porzingis ve enes kanter çok etkililer, knicks ile oynamak çok keyifli geldi tepe takımlarla oynamak yerine.
  • sec hesabına talibim pm lütfen.
  • eprex123 kullanıcısına yanıt
    Psn Plus olmadan iki oyunun da tadı çıkmaz.. madem internetsiz oynsyacaksın eski seriler daha ucuz onları alabilirsin

• radko kullanıcısına yanıt
    Oyunun tamaminin inmesini bekle

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.