Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bende de böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online'da hala hata veriyor mu oyun?
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    peki ya gamepad titreşim konusu? bende sadece serbest atışlar sırasında.ne dribbling sırasında var,ne de smaç vs..
  • @ispara alp Online da tek sıkıntı gecikme olması. Tuşa basmanızdan yaklaşık 0,5 sn geç tepki veriyor.
    @ThreePeatLAL Şuan titreşim bende hiçbir yerde olmuyor. Çokta kurcalamadım ama bir bakıcam açıkçası. Oyun ilk çıktığı zaman vardı ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    dribling sırasında sürekli kolun titremesi rahatsız eder bence.
  • fifa şu mypark'ın 10'da 1'ini pro club'a uyarlasan 1000 lira desen gene acımam alırdım. yeni tshirt sistemi çok iyi olmuş. YOU KNOW WHO IS emotesiyle uyumlu yaratıcı shirtler yaptım bir tanesi metin2

NBA 2K18 [PC ANA KONU]

NBA 2K18 [PC ANA KONU]

• Myteamde salary cap'i aşınca ne oluyor ? Herhangi bir maça giremiyor muyuz ?
  • arkadaslar bırsorum olacak nba 2k18 optımasyonu nasıl bu sene oyunu almayı dusunuyorum ama tereddutlerım var cevap verirseniz sevinirim ekra kartım 2 gb gt650m ıslemc 2.3 ghz ı7 ram 8gb...
  • HAKANKALLA H kullanıcısına yanıt
    Bu sene geçen seneye göre çok daha iyi. İmzamdaki sistemle 1080p high-ultra arası 45-60 fps arası oynuyorum.
  • Eyvallah bilgin için...
  • Aldik bakalim...Nba 2k 17 nin bi suyunu cikarim once nba ligi bitsin rosterlar otursun baslayalim
  • Gameplay gayet guzel detayli inceleme gelecek...
  • Aktif oynayan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama youtubeta bir kaç video çeken arkadaştan görmüştüm eğer yanaşan olursa online myleague acabiliriz oyun içinden,32 kişi bulabilecegimiz sanmıyorum o sebepten ötürü şöyle bi 4-5 kişi myleague acıp,mac sayısını 14,zorlugu hall of fame,çeyrekleri 8dk yapıp 90 m $ salary cap ile mevcut takımlar ve tarihteki takımlar içinde bulunan oyuncuların en yüksek overallı hallerini içeren bir draft havuzundan fantasy draft yapıp lig oynayabiliriz,iyi bir fikir oldugunu düşünen arkadaşlar bu konuya yazarlarsa cok sevinirim.
  • Beyler bu servera bağlanmayınca kısıtlı kariyer olayı hangi 2kxx te yok ya da öyle bir yıl oldu mu?
  • ARKADAŞLAR STEAM %75 İNDİRİM KODUM VAR İLGİLENEN BANA MAİL ATSIN burakgmsdere@hotmail.com
  • Arkadaşlar ben oyunu yeni satın aldım Play Now da oyun oynarken dikkatimi çekti Boston da Kyle Irwing be gordon howard yok bunu nasıl düzelticez steam dan aldım oyunu.

• legolas4121 kullanıcısına yanıt
    Gerçekte onlar sakat olduğu için ilk beşte değillerdir. Ama kadroda olmaları lazım.
  • Hocam play now da oynuyunca hiç bir yerde yok ama sezon yapınca var normal mi sizce dün aldım oyunu.

• Arkadaşlar şimdi nba 2k18 de Play Now moduna geldiğinizde boston celtics'de Kyle Irwing ve Gordon Howard sizde var mı ?ilk 5 de olmasa bile 12 de var mı ?
  • legolas4121 kullanıcısına yanıt
    injury free roster ile oynarsan sakatlar da sakatlık yokmuş gibi kadroda olur, tek başına oynarken ama
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.