Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dandik oyun.Belki patchlerle yılbaşına kadar düzelir.
  • arkadaş millet key alamadı ben küreklisini oynuyorum şuan.. klavyeyle oynamak çok sıkıntı yalnız uyarıyım alacak olanları.
  • bende 2 gündür ön sipariş early tip off olarak oynadım ve çok fazla maç ve antrenman blacktop gibi modlar ve diğer modlara girdim
    2k sports bu güne kadarki en güzel basketbol oyununu yapmış bana kalırsa
    oynanış size gerçekten NBA oyunu oynadığınızı her açıdan hissettiriyor
    grafikler ultra seviyede 60 fps ile oynadım ve hiç bir takılma yok optimizasyon çok iyi
    yeni layup paketleri çok hoş ve toplamda smaç paketi olarak oyuncuya özel smaç paketleriyle birlikte 70 smaç paketi var
    oyunu 2k17 ye göre bir tık daha zorlaştırmışlar
    run the neighbourhoud da ilerlemek çok zaman alır gibime geliyor
    onun için fazladan para harcayıp harcamamak oyuncuların kararıdır
    tek eksi söyleyeceğim şey bu kadar güzel oyun yapıyorlar hala şu rosterların smaç paketlerini gerçek olarak yansıtamıyorlar yine custom roster yükleyecez yakın zamanda internetten anlaşılan

• Oyunun acil yamalanmaya ihtiyacı var, şu anki haliyle kesinlikle alınıp oynanmaz. Her zamanki bildiğimiz 2k kamerasında oynuyorum, oyuncular üçlük çizgisinin kenarına geldiğinde nerdeyse görülmüyor, kamera açısının dışına çıkıyor, şut barı zaten kesinlikle ortadan kayboluyor. Çok ham şekilde çıkarmışlar oyunu, şimdilik para verip almayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc kol ayarlarını değiştiremedim hocam birde iso nasıl veriliyor onuda bulamadım baya karışık olmuş bu sene
  • En ucuz nerede şu anda?
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Controller settings'ten yapılıyor her zamanki yerinde. Sol yer-yön tuşuyla hücüm setleri ayarlanıyor. F310 kullanıyorum hiç sorun yok
  • Dostum kinguin ve durmaplye bakar mısın. En son en ucuz buralardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 18 Eylül 2017; 1:53:43 >
  • an itibariyle satın aldım,steam id : crucialion ekleyin arkadaşlar
  • C ve PF siz parkda adam gıbı oyun atmak cok zor ya :(
  • ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    Oyuncu sayısı ne durumda hocam, bu sene park modunda park sayısı teke mi düşürüldü ?
  • 120tl'den 1 adet mevcut
  • Beyler parkda squad a adam davet ettıgımde onusma yaptıgım sıra oyun donuyor nedenını bılen yada aynı sorunu yasayan varmı _?
  • Bir türlü iso veremiyorum geçen sene kolaydı bu sene yapamadım ya lütfen biri tuşlarla açıklayabilirmi kol f 710 geçen sene direk basınca çıkıyordu bu sene yok

• Buz Mavi Surat kullanıcısına yanıt
    pm attım bi bakarsanız
  • arkadaşlar oyunda klavye tuş kombinasyonlarında a s d ayarlanmıyor neden acep
  • bu sene oyunu pc ye almayı dusunuyorum da , mypark da oyuncu sayısı nasıldır acaba , birde hile durumu nasıldır ki , ps4 de oynamak çok keyifli de her ay ps plusa para bayılmak hoş olmuyor , bir fikri olan varmı
  • Gameplay olarak gecen sene ile karsilastirma yapabilecek olan var mi acaba?
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    Oynanış biraz daha yavaş. Hareketler animasyonlar daha gerçekçi. Adam geçmek biraz daha zor.

• Oyuncu fotoğrafları eksik. Bildiğin oyun için modellemesini adam gitmiş oraya koymuş. Oyunda hatalar say say bitmez, yılbaşına kadar patchler ile düzelir belki. En çok gördüğüm adamların birbirinin içinden geçmesi oldu. Topla adamın üstüne yürüdüğümde lök diye içinden geçiyorsunuz

Onun haricinde myplayer modundaki asyalı kız bir sus yeter bi sus.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.