Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Valla arkadaşlar herkesin kendi yorumudur saygı duyarım, duyuyorum da zaten ama bu bence bu oyun bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmiyor. Ben pek myTeam oynayan biri değilim daha çok Kariyer oynuyorum belki hatalar online kısmında daha fazla oluyor olabilir. Ama benim şu ana kadar oynadığım en iyi kariyer diyebilirim. Ayrıca optimizasyon sıkıtısı da ben pek yaşamıyorum. Yansımalar, animasyonlar, grafikler falan bence çok gerçekçi. Ayrıca yapay zeka bu sene çok akıllı oynuyor. Oyun kuruyor, süreyi kullanıyor.

evet katılıyorum üstte de değerlendirme yapmıştım career modu için düşünenler hiç düşünmesin bile.

mesela 2k17 de overall düşük olduğunda yıldız oyuncuyla eşleşince adam sülük gibi yapışır hiçbirşey yapamazdın. Savunması ise çok zordu. Bu daha gerçekçi zaman zaman savunma da kaçırıyorlar boş turnike de atabiliyorsun ayrıca perdeler havada uçuşuyor rakip hücum ederken. Rakip öndeyse maç sonu zamanı kullanıyor resmen gerideyse hızlı top kullanıyor. Kesinlikle daha gerçekçi olmuş. Oyuncular çok kolay atışları da kaçırabiliyor.

Şutlar girmiyor eleştirisini de anlamadım. Adamım neredeyse ham durumda %35-40 seviyesinde yüzdeyle oynuyordu sanırım o eleştiri online için olmalı.

Eleştireceğim birşey yok mu var elbette. Mesela mycourta girerken asansör olayı bayıyor. ara yüklemeler uzun sürüyor bende ssd olmasına rağmen. Zaman zaman yükleme ekranında takılıyor. Başta sürekli mahallede bir yerlere gitmek için yürümek zorunda olmak sıkar diye düşünmüştüm ama o da iyice ortama sokuyor sanki mahalledeymiş gibi.

valla arkadaşlar dediğim gibi steamden ekleşelim,arada bi discord ortamına sohbet muhabbet edelim maçlar yapalım parkta takılalım dediğim gibi,sayımız artarsa bir pro am takımı da kurarız,ben de oyuna geri dönmek oynamak istiyorum da yukarda yazdıgım sebeplerden :D
    bu arada 2k serisinin genel olayı o maalesef,az da olsa bir input lag olayı var online kısmında,parkın yogun oldugu zamanlarda cok belli ediyor ama,bir süre sonra cok rahat alısılıyor ona da

• Merhaba beyler, rosterle ilgili sorunum var. Hep güncellendiği için mesela play now da bostonu seçiyorum gordon vs sakat olduğu için güzel olmuyor onları eski haline nasıl getirebilirim? Yani kadrolar güncel olsun ama oyuncular sakat olmasın istiyorum
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Roster seçme ekranında injury free 2K roster olması lazım, ya da adı official 2K roster da olabilir
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Siz güncel olarak hangi rosteri kullanıyorsunuz
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Oyunu ben oynamıyorum, geçmiş oyunlarda hep sakatlıktan arındırılmış 2K roster seçeneği oluyordu, geçmişten yola çıkarak önerdim
  • oyun pc de nasıl arkadaşlar özellikle myteam modu sarıyormu hilecilerden rahat oynanıyormu 2k15-16 da hileciler vardı maçı koparıyorlardı
  • arkadaşlar pcye indirdim oynayayım diyorum fakat klavye veya gamepad ayarlarını bir türlü yapamadım bilen varsa yardımcı olabilirmi
  • maç başı 70 sayıyla oynuyorum torontoyu tek başıma şampiyon yapıp ilk sezonda mvp oldum. gel gelelim kariyer hala noobmuşum gibi ilerliyor. joel embid çıkıyor benim seviyemde değilsin daha çok yolun var diyor bizimki paul george'a ilah gibi davranıyor.
  • Happy Holidays!

• sakatlıkların olmadığı roster update nereden bulabilirim?
  • yüzlerce olumsuz yorum ve videoya rağmen dayanamadım aldım oyunu. gece indirdim bu akşam deniycem inş çok kötü değildir.
  • Bu kadar olumsuz yoruma rağmen bende oynuyorum. Çünkü başka oyun oynayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün korka korka my career moduna başladım. valla ben baya eğlendim şimdilik her şey güzel görünüyor. gece 23:50'de başladım bir 10 dakika bakim yatim dedim ama ara save bölümüne gelene kadar 3 sokak basketbolu maçı, 2 nba takım antrenmanı yapmak zorunda kaldım sonuç alarak saat 1:30.. yattıgımda uykusuzluktan geberiyordum. ama oyundan keyif aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 5 Ocak 2018; 10:29:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

sakatlıkların olmadığı roster update nereden bulabilirim?

oyunun içinde var injury free roster diye geçiyor. settings'de ki roster menüsünden seçiyorduk sanırım.
  • Mycareer bu sene daha yoğun. Geçmiş oyunlardaki sponsorluklar veya diğer nba oyuncularla olan buluşmalar için "ya şu gün dolu mu?" diye bakmaya gerek yok. O konu da serbest bırakmışlar. Antremanını yap, çıkınca istersen sponsorluk görüşmesi yap istersen oyuncularla takıl sana kalmış. Bu yönü hoşuma gitti gerçekten. Ama çok vakit alıyor gerçekten.
    Bir de bu sene sahneler saçma sapan kamera açılarından çekilmemiş. Daha düzgün gerçeğe yakın olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 5 Ocak 2018; 18:16:13 >
  • İlk defa 2k17 ye para vermiştim. O kadar oyun yapıyorlar hakkını verelim diye ama online’da ki input lag olayını gördüğümde o gecikme yüzünden savunma yaparken çıldırdığım da bir daha para vermem demiştim. Gamepad ile tuşa bastıktan 0,5 sn sonra tepki nedir ya? Ne zaman ki düzelir bu sorun o zaman alırım bu oyunu. Saygılar.

• 2 sebepten oyuna hiç giresim yok.

biri daha önce de sıkça dediğim gibi titreşim olmayışı

diğer aptalca sorun da ayakkabı yapımı bölümündeki sorun...

düzelmiyor bir türlü 1 ayakkabı 2 ayakkabı yapıyorum.3.sü için girdiğimde ayakkabının olduğu kısım bembeyaz.dikey çizgiler falan var bi garip...
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    Aynen baştan beri o ayakkabı sıkıntısı devam ediyor
  • Teşekkürler

• FlightClub kullanıcısına yanıt

bendeki olay bu.

ilk girişte sıkıntı yok.ama 2.ya da 3.kez editlemek isteyince böyle oluyor...

2k'ya da yazdım.ekran kartı sürücünü güncelle onu bunu güncelle dedi.ulan güncel zaten hepsi.

bir de gamepad'deki titreşimi neden kapattınız? ona da yanıt veremediler...

şaka gibi...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.