Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    açık görünüyor vibration...

ancak oyunda sadece serbest atışlarda titriyor...

dribbling esnasında,top sürerken yani,ya da smaçlarda falan sıfır titreşim.

bir önceki oyunda vardı titreşim seviyesi ayarı.bu oyunda göremiyorum..

geçen burada bir arkadaş bahsetmişti ama yazmadı bir daha buraya..
  • En son 2k15 oynuyordum orada şutlar süperdi, 2 sene oynamadım 2k18 indirdim. Lan ne yaparsam yapayım şutlar girmiyor. Ne saçma olmuş öyle. Zıplıyorum güç barı yukarı çıkıp iniyor,çıksa da inse de top girmiyor arada sayı oluyor ama nasıl attığımı ben bile anlamıyorum. Oyundan soğudum şutlar girmeyince. Kıraklı olunca da hikaye zaten olmuyor tüm zevk uçuyor.
  • Oyun şuan Steam'de %30 indirimde 139,30₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 liranın altına inince alacaktım fakat nisandan önce inmeyeceğini öngörerek aldım. Önümüzdeki haftaya kadar bakmam zor. uygulamadan vp kazanmak 2k18 de de var sanırım değil mi? career açmadan vp biriktirebilir miyim uygulamadan oyunu yükleyene kadar?
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama bir dene derim hocam
  • Denedim save dosyası istiyor. Neyse bu gece indirip bi dosya oluşturayım bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

açık görünüyor vibration...

ancak oyunda sadece serbest atışlarda titriyor...

dribbling esnasında,top sürerken yani,ya da smaçlarda falan sıfır titreşim.

bir önceki oyunda vardı titreşim seviyesi ayarı.bu oyunda göremiyorum..

geçen burada bir arkadaş bahsetmişti ama yazmadı bir daha buraya..

Bende de açık geldi ve dribling top sürmede hafif, temaslarda güçlü titriyor. atar gayet hoş olmuş. Sizin controller nedir?
  • Açıkçası oyun yorumlarını okuyunca önyargı oluşmuştu bende. almasam mı acaba demiştim madem oyun içi satışa yüklenmişler ise diye. Ya millet abartıyor ya da ben mycareer oynadığımdan farklı açıdan bakıyorum. My team my gm üzerinden ise eleştiriler birşey diyemem. 5-6 maç yaptım onlar da kısa kısa daha çok dolaşıp tanımaya çalıştım alanları. Ben gibi my career de zaman geçirip ilk önceliği bu olup oyunu almak için tereddütte olanlar için kısaca yazayım.

* Oyuncu gelişimi çok kötü değil 17de 55 overall gibi başlıyorduk 18de 60 başlıyoruz. 5-6 maç oynadım şu an 63 oldum bile. my nba 2k18 uygulamasını indirin quick gameden 500vc + nba maçlarını tahmin ettiğimiz bir bölüm var 10 maçta yaklaşık 6-7 maçı biliyorum 300-350vc de oradan geliyor. Ama bu değişken bazı günler az maç oluyor. Benim en çok korktuğum burasıydı gelişim çok yavaş sanmıştım. Ha ben online oynayacağım hemen 99 olmalıyım diyen varsa ona birşey diyemem. Maçtan gelen vp yaklaşık 700-750vc civarı allstar zorlukta başladım. Ayrıca takım antremanı o kadar çeşitli ki badgeler için yapıyoruz antrenmanı. antrenman olayını çok sevdim.

* eleştirilerden biri de training center da geçireceğiz bütün zamanı eleştirisiydi. 17de nasıl antrenman yapıp barı dolduruyorsak buradaki mantık da farklı değil. Sadece açılmamış upgrade hanelerini açıyor. Evet daha yavaş doluyor. Oyuncu gelişimine etkisi yok gatorade bölümünde sadece çabuklukla alakalı badge e katkı yapıyor. Eleman maçta enerji harcıyor. Training bölümünde sprint yaparsanız fulluyor enerjiyi. Hep böyle mi gidecek bilmiyorum ama enerjiyle ilgili de eleştiriler okumuştum. bu anlamda bir sıkıntı görünmüyor. Açıkçası training alanına sadece enerji doldurmaya gidiyorum o da 1 dk sürüyor.

* Bilgisayar iq su çok gelişmiş sizi savunurken de biraz fark var ama en önemli fark bilgisayar hücumuna gelmiş. Perdeleri çok iyi kullanıyorlar. Özellikle pg ya da sg savunuyorsanız işiniz gerçekten zor. Perdelerin birinden kurtulsanız diğerine takılıyorsunuz. Superstar yaptığımda kimbilir nasıl olacak.

* Uygulama üzerinden yüz tarama 17 de daha iyiydi ağız çevresi ve çene çok iyi birebir aynı ama burunda sapıtıyor gözler eh. Benziyor mu evet biraz ama 17 de daha iyiydi.

* bir iki sezon sonra etkileşim azalıp tekdüzeye döner belki ama 17 den daha çok atraksiyon var. Ben genel anlamda sevdim. İyi ki beklememişim dedim sonuç olarak.
    bendeki zımbırtı şu

bir önceki oyunda müthişti titreşimler.top sürerken smaçlarda falan

şimdi sadece serbest atışta var...

NBA 2K18 [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

bendeki zımbırtı şu

bir önceki oyunda müthişti titreşimler.top sürerken smaçlarda falan

şimdi sadece serbest atışta var...

NBA 2K18 [PC ANA KONU]

Logitech kollar iyi hoşta son zamanlarda çok fazla sorun çıkartır oldular. Ben de 3-4 tane f710 eskitmiş biri olarak bağlantı sorunlarından bıkarak xbox one kola geçtim.

steam forumda konu açmayı deneyin ingilizceniz varsa. Yazılımsal bir sorunsa çözüm öneren olabilir. ama f310 artık iyice eskidi desteklemiyorda olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Açıkçası oyun yorumlarını okuyunca önyargı oluşmuştu bende. almasam mı acaba demiştim madem oyun içi satışa yüklenmişler ise diye. Ya millet abartıyor ya da ben mycareer oynadığımdan farklı açıdan bakıyorum. My team my gm üzerinden ise eleştiriler birşey diyemem. 5-6 maç yaptım onlar da kısa kısa daha çok dolaşıp tanımaya çalıştım alanları. Ben gibi my career de zaman geçirip ilk önceliği bu olup oyunu almak için tereddütte olanlar için kısaca yazayım.

* Oyuncu gelişimi çok kötü değil 17de 55 overall gibi başlıyorduk 18de 60 başlıyoruz. 5-6 maç oynadım şu an 63 oldum bile. my nba 2k18 uygulamasını indirin quick gameden 500vc + nba maçlarını tahmin ettiğimiz bir bölüm var 10 maçta yaklaşık 6-7 maçı biliyorum 300-350vc de oradan geliyor. Ama bu değişken bazı günler az maç oluyor. Benim en çok korktuğum burasıydı gelişim çok yavaş sanmıştım. Ha ben online oynayacağım hemen 99 olmalıyım diyen varsa ona birşey diyemem. Maçtan gelen vp yaklaşık 700-750vc civarı allstar zorlukta başladım. Ayrıca takım antremanı o kadar çeşitli ki badgeler için yapıyoruz antrenmanı. antrenman olayını çok sevdim.

* eleştirilerden biri de training center da geçireceğiz bütün zamanı eleştirisiydi. 17de nasıl antrenman yapıp barı dolduruyorsak buradaki mantık da farklı değil. Sadece açılmamış upgrade hanelerini açıyor. Evet daha yavaş doluyor. Oyuncu gelişimine etkisi yok gatorade bölümünde sadece çabuklukla alakalı badge e katkı yapıyor. Eleman maçta enerji harcıyor. Training bölümünde sprint yaparsanız fulluyor enerjiyi. Hep böyle mi gidecek bilmiyorum ama enerjiyle ilgili de eleştiriler okumuştum. bu anlamda bir sıkıntı görünmüyor. Açıkçası training alanına sadece enerji doldurmaya gidiyorum o da 1 dk sürüyor.

* Bilgisayar iq su çok gelişmiş sizi savunurken de biraz fark var ama en önemli fark bilgisayar hücumuna gelmiş. Perdeleri çok iyi kullanıyorlar. Özellikle pg ya da sg savunuyorsanız işiniz gerçekten zor. Perdelerin birinden kurtulsanız diğerine takılıyorsunuz. Superstar yaptığımda kimbilir nasıl olacak.

* Uygulama üzerinden yüz tarama 17 de daha iyiydi ağız çevresi ve çene çok iyi birebir aynı ama burunda sapıtıyor gözler eh. Benziyor mu evet biraz ama 17 de daha iyiydi.

* bir iki sezon sonra etkileşim azalıp tekdüzeye döner belki ama 17 den daha çok atraksiyon var. Ben genel anlamda sevdim. İyi ki beklememişim dedim sonuç olarak.

valla hocam ben uzun süredir oynamıyorum 89 overallda kalmıstım,oyunun başlarında myleague glitchi sayesinde epey bir vc kasıp herkes overall kastı,89 overall ve üstüne cıkabilmek ölüm zaten,yani o rep sistemi yerine gelmesi evet güzel olmuş ta bi keyfi kalmadı yani oyunun yaklasık 2 haftadır elimi sürmedim,bunda tabi cogu yakın türk/yabancı arkadaşlarımın da bırakması etkili oldu.Parkta vakit geçiricek arkadaşlar varsa steamden ekleşelim arada girelim stres atalım,bu sene cok oynayamadım karakteri de istediğim kıvama getirmiştim 32-0 gidiyordum parkta birden herkes bıraktı oynamayı kaldım ortada öyle
    f310 değil f510 o

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

f310 değil f510 o

Haklısınız zaten 310 da titreşimde yok. Xbox a geçince unutmuşum iyice logitechleri
    Logitech gamepadlerin ömrü az oluyor ben de kullanıyorum ama xbox gamepad'i çok pahalı değilse alabilirim, siz nerden aldınız ? türkiyeden mi yoksa amazon'dan mı? türkiyede çok fazla sahte xbox gamepad'i var benim gördüğüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Açıkçası oyun yorumlarını okuyunca önyargı oluşmuştu bende. almasam mı acaba demiştim madem oyun içi satışa yüklenmişler ise diye. Ya millet abartıyor ya da ben mycareer oynadığımdan farklı açıdan bakıyorum. My team my gm üzerinden ise eleştiriler birşey diyemem. 5-6 maç yaptım onlar da kısa kısa daha çok dolaşıp tanımaya çalıştım alanları. Ben gibi my career de zaman geçirip ilk önceliği bu olup oyunu almak için tereddütte olanlar için kısaca yazayım.

valla hocam ben uzun süredir oynamıyorum 89 overallda kalmıstım,oyunun başlarında myleague glitchi sayesinde epey bir vc kasıp herkes overall kastı,89 overall ve üstüne cıkabilmek ölüm zaten,yani o rep sistemi yerine gelmesi evet güzel olmuş ta bi keyfi kalmadı yani oyunun yaklasık 2 haftadır elimi sürmedim,bunda tabi cogu yakın türk/yabancı arkadaşlarımın da bırakması etkili oldu.Parkta vakit geçiricek arkadaşlar varsa steamden ekleşelim arada girelim stres atalım,bu sene cok oynayamadım karakteri de istediğim kıvama getirmiştim 32-0 gidiyordum parkta birden herkes bıraktı oynamayı kaldım ortada öyle

hocam tamamen ayrı dünyalardayız ben laglardan bıkıp online oynamayalı çok oldu. 1-2 sn gecikmeli hareket ediyor ne yaptıysam çözemedim. hadi hücum ederken çok sorun olmuyorda savunma hiç yapamıyorum bu lag dan. bağlantı 50mbit fiber sorun ne bulamadım. Ben de career oynadığımdan ilk sene 90 seviyelerine gelip çaylak sezonunda lebron james olunmasına karşıyım. Daha 2k18 de online denemedim deneyebiliriz biraz artsın overall birkaç badge alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Logitech gamepadlerin ömrü az oluyor ben de kullanıyorum ama xbox gamepad'i çok pahalı değilse alabilirim, siz nerden aldınız ? türkiyeden mi yoksa amazon'dan mı? türkiyede çok fazla sahte xbox gamepad'i var benim gördüğüm

Hocam ben xbox 360 gamepad aldım önce o kadar yorumda orjinal yazmasına rağmen çakma çıktı. Millet orjinal yazıp geçmiş anlamıyorlar heralde. Kutunun tonundan anlaşılıyor aslında. Sonra kızıp amazondan aldım gerçekten çok çakma var piyasada. 49 euroya almıştım vericili setten. 9 euro vergi iadesi oldu. 40 euroya gelmişti:) eğer düşünüyorsan amazon.de de 80 e 13 euro veriyor giftte. 49 euro üstü kargo bedava. Bir de 3-5 saat oynayınca elde ağrı oluyordu f710 da. Bunun ergonomisi daha iyi sanırım ağrı yapmıyor.
  • internet inanılmaz olumsuz yorum kaynıyor 2k18 ile ilgili. o kadar parayı vermek bu durumda çok mantıklı gelmedi. orj. 2k15 i n11'de 28tl ye buldum acaba onu mu alsam yoksa 2k15 i direk korsan mı indirsem.. fikri olan?
    Hocam ben kablolu xbox 360 kolunu 2 hafta once vatandan 99tlye aldım.Çakması çok piyasada,sizin ozaman mesajınızı görseydim yorum yapardım mutlaka

• Valla arkadaşlar herkesin kendi yorumudur saygı duyarım, duyuyorum da zaten ama bu bence bu oyun bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmiyor. Ben pek myTeam oynayan biri değilim daha çok Kariyer oynuyorum belki hatalar online kısmında daha fazla oluyor olabilir. Ama benim şu ana kadar oynadığım en iyi kariyer diyebilirim. Ayrıca optimizasyon sıkıtısı da ben pek yaşamıyorum. Yansımalar, animasyonlar, grafikler falan bence çok gerçekçi. Ayrıca yapay zeka bu sene çok akıllı oynuyor. Oyun kuruyor, süreyi kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Valla arkadaşlar herkesin kendi yorumudur saygı duyarım, duyuyorum da zaten ama bu bence bu oyun bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmiyor. Ben pek myTeam oynayan biri değilim daha çok Kariyer oynuyorum belki hatalar online kısmında daha fazla oluyor olabilir. Ama benim şu ana kadar oynadığım en iyi kariyer diyebilirim. Ayrıca optimizasyon sıkıtısı da ben pek yaşamıyorum. Yansımalar, animasyonlar, grafikler falan bence çok gerçekçi. Ayrıca yapay zeka bu sene çok akıllı oynuyor. Oyun kuruyor, süreyi kullanıyor.

evet katılıyorum üstte de değerlendirme yapmıştım career modu için düşünenler hiç düşünmesin bile.

mesela 2k17 de overall düşük olduğunda yıldız oyuncuyla eşleşince adam sülük gibi yapışır hiçbirşey yapamazdın. Savunması ise çok zordu. Bu daha gerçekçi zaman zaman savunma da kaçırıyorlar boş turnike de atabiliyorsun ayrıca perdeler havada uçuşuyor rakip hücum ederken. Rakip öndeyse maç sonu zamanı kullanıyor resmen gerideyse hızlı top kullanıyor. Kesinlikle daha gerçekçi olmuş. Oyuncular çok kolay atışları da kaçırabiliyor.

Şutlar girmiyor eleştirisini de anlamadım. Adamım neredeyse ham durumda %35-40 seviyesinde yüzdeyle oynuyordu sanırım o eleştiri online için olmalı.

Eleştireceğim birşey yok mu var elbette. Mesela mycourta girerken asansör olayı bayıyor. ara yüklemeler uzun sürüyor bende ssd olmasına rağmen. Zaman zaman yükleme ekranında takılıyor. Başta sürekli mahallede bir yerlere gitmek için yürümek zorunda olmak sıkar diye düşünmüştüm ama o da iyice ortama sokuyor sanki mahalledeymiş gibi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.