Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    220 saatim var %80 myteamde zaman harcamışımdır. Maç başlarında tek tük oluyor fakat kontratları etkilemiyor. Hile derken neyi kastettiğinizi anlamadım 2K15den beri ben de oynuyorum myteamde hile falan görmedim. Maçın kopmasından bahsediyorsanız top sizdeyken bile olabiliyor, ne zaman olacağı belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRCTYLN

220 saatim var %80 myteamde zaman harcamışımdır. Maç başlarında tek tük oluyor fakat kontratları etkilemiyor. Hile derken neyi kastettiğinizi anlamadım 2K15den beri ben de oynuyorum myteamde hile falan görmedim. Maçın kopmasından bahsediyorsanız top sizdeyken bile olabiliyor, ne zaman olacağı belli olmuyor.
    dediğim hile işte maç başında yada oynanırken hile ile maçı kopartıp kendilerine win yazıyorlar top sende yada rakipte olması önemli değil sendeykende kopartabiliyorlardı eskiden 2k15 de çok vardı bunlardan
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Anladım, şöyle söyleyeyim nadir başıma geliyor fakat ne oyuncu kontratlarını ne de win-lose oranını etkilemiyor.
  • MRCTYLN kullanıcısına yanıt
    dediğin gibiyse iyi zararı olmaz bize
  • Rakiplerine göre çok rebound veriyorum acaba nedir bir taktiği mi var normal zıplamaya basıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • box out yaparak rbnd almaya çalış birde koç ayarlarında varmı bilmiyorum eskiden vardı oyun stili ayarlarında rbnd için bir ayarı yükseltiyorduk glass bilmem ne birşeyler yazıyordu eski oyunlarda 18 de var mı bilmiyorum varsa onu arttırabilirsin
  • nba 2k18 de istediğim gibi trade nasıl yapabilirim yanlız season yapmak istiyorum play now da oynamak istemiyorum.Sezon oynadıgımda mesela lebron james'i Harden'i Curry'i kolayca oynamak için ne yapmam lazım ?
  • legolas4121 kullanıcısına yanıt
    MyGM den bahsediyorsan. Bence o oyuncuların denk gelmesi çok zor. En fazla 2 siyle oynayabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

MyGM den bahsediyorsan. Bence o oyuncuların denk gelmesi çok zor. En fazla 2 siyle oynayabilirsin.
    mygm değil normal sezon olsun play offs olsun kendi çapımda takılmak için istedigim transferleri yapmak istiyorum. play now da değil ama sezon ve playoffs da oynamak için trade yapılmıyor mu ne verirsem karşı takım kabul edecek.
  • Arkadaşlar oyunu yeni yukledim fakat oyunu kapatmaya çalışınca pc donuyor kapatmak zorunda kalıyorum böyle bir sorun yasayan oldu mu

• Park, Pro Am vs takılan varsa Steam: Sezenist (URL: steamcommunity.com/id/Sezenist)
  • Oyunu yeni aldım.Online oynarken klavye arada çalışmıyor maçtan çıkamıyorum bile alt f4 çekmek zorunda kalıyorum .Gamepad hiç çalışmıyor.Bilgisayara karşı oynarken ikisi de sorunsuz çalışıyor çözümü nedir ?
  • Uygun fiyatli kablosuz gamepad tavsiyesine ihtiyacim var 2k18 ve fifa 18 icin sorun cikarmasin doger oyunlar pekte onemli degil.

• themaniak kullanıcısına yanıt
    Logitech f710 tavsiye ederim

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    F310 bakiyorum hocam

O da olur. Tek farkı titreşim yok ve kablolu olması.

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    peki orjinal ps3 kolu bulup onunla oynasam daha mı iyi olur logitechten
    Ps3 kolu oyunlar da sıkıntı çıkartır mı bilemem. Eğer sıkıntı çıkarmazsa iyi olur bence

• Arkadaşlar online modunda oyuncu durumu nedir oyunun ?

• Beyler oyunu aldım fakat MyPark vs nerede bulamıyorum ve de MyCareer modu hikayesiz direk seçtiğim takımda başlıyo, PC de böyle olması normal midir ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.