Şimdi Ara

NBA 2K17 [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
3
Favori
17.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: duranUysaL

Ben 2k16'yı hem ps4 hemde pc'de oynadım. Ps4'de daha yoğun oluyor tabi ama pc'de fena değil oynanabilirlik açısından bir sıkıntı yaşamamıştım. 2k17'de de pek bir sıkıntı olacağını zanetmiyorum. Bazen oyundan atmalar oluyor tabi ama hangi oyunda yok ki.

Hocam peki hic ps4 de lag yada gecikme yaşayıp PC de yaşamadığınız oldu mu MyPark da? Ps nin server ları pek memnun değil kimse nette sorun oluyor diye onlıne da
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Aynı gibi diyebilirim öyle çok fazla farklar yok. PC' de biraz sistemin iyi olsun yeter. Server sorunları hep oluyor zaten. Örn. myTeam'de bir ara bir maçı biteremiyordum sürekli atıyordu oyun. Ama şuan sorun yok.
  • https://youtu.be/rQ6l7DHxMwU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu seneki oyunda Myteam'de önceden olduğu gibi kadro kısıtlaması olmayacakmış. Herkes ilk maçından itibaren istediği kadroyu kurmakta serbest, sistem sana denk overall rakipleri bulup eşleştirme yapacakmış. İnşallah matchmaking sistemi düzgün çalışır da aralarında büyük fark olan takımlar birbirleriyle maça çıkarılmaz, myteam modları oyunun ana damarı, sakın bozma şunu 2k
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Bu seneki oyunda Myteam'de önceden olduğu gibi kadro kısıtlaması olmayacakmış. Herkes ilk maçından itibaren istediği kadroyu kurmakta serbest, sistem sana denk overall rakipleri bulup eşleştirme yapacakmış. İnşallah matchmaking sistemi düzgün çalışır da aralarında büyük fark olan takımlar birbirleriyle maça çıkarılmaz, myteam modları oyunun ana damarı, sakın bozma şunu 2k

böylesi daha saçma olmuş. iyi oyuncu almanın mantığı kalmamış. bi üstünlüğün olmayacak. gerçi çıkana ceza falan verilmediği için ben genelde mypark oynuyorum pek umrumda değil.
  • Hayır böylesi çok daha iyi olmuş, Road To The Playoffs'ta hiçbir kısıtlamanın olmadığı seed'e geldim ve rakiplerimin kadroları benden çok daha güçlü, herifler coin satan sitelere parayı bastırıp tamamı 98-99 overall oyunculardan oluşan takımlar kuruyor. Bu şekilde o adamlar benim karşıma çıkmayacak
  • İlk mesaja yeni videolar eklenmiştir..
  • NBA 2K17 - Arena Authenticity
  • Playstore'dan ön siparişle aldım bakalım

169'a geldi.

steam'de ise 200.

umarım ön siparişin etkisi şu 4 gün önce oynama şeysi olacaktır.yazıyo gerçi playstore'da ama...
  • ThreePeatLAL kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

Playstore'dan ön siparişle aldım bakalım

169'a geldi.

steam'de ise 200.

umarım ön siparişin etkisi şu 4 gün önce oynama şeysi olacaktır.yazıyo gerçi playstore'da ama...

iptal edebiliyorsan et. cdkeyste 90 tl. ****'de 100 tlydi en son
  • Artık "2k17 mi yoksa Live 17 mi" gibi tartışmaların bence gereksiz olduğu gerçek. 2k şirketinin en önemli işlerinin para kazanmak değil oyuncuyu memnum etmek olduğunu düşünüyorum. Zaten ortalıklarda olmayan Live 17 ile bir kapışma içerisnde de değiller. Ne yapmaya çalıştıklarını bilmiyorum ama iyi birşey yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 8 Eylül 2016; 19:33:07 >
  • 2 saatlik Prelude videosu
  • yeni bir video daha gelmiş

anlatım ekibine,daha doğrusu yorumcu kadrosuna Brent Barry,Steve Smith de katılmış.Saha kenarı muhabiri de Doris Burke dışında David Aldridge yer alıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThreePeatLAL -- 8 Eylül 2016; 21:21:38 >
  • baskete nba 2k16 ile ilgi duymaya başladım. 20 yıllık futbol sevdamı noktaladım bu yıl fifa yerine nba aldım. bu konunun 1 sayfa fifa'nın 60 sayfa olması saçmalıktır.

g2a'da key 97 tlye geliyor bilginiz olsun. pc'ye facescan geliyor bu yıl dün paylaştılar.

NBA 2K17 [PC ANA KONU]
  • Şuana kadar nba 2k serisi alıpta pişman olan görmedim. Hak edene hakkını vereceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu ön sipariş verenler şu an PS4 veya XBOXONE ile oynun The Prelude bölümünü ücretsiz indirebilirsiniz.
    The Prelude nedir derseniz MyCareer' in kısa bir bölümünü oynamanızı sağlar. Daha sonra tam versiyonu indirdiğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
    Ayrıca telefonunuza MyNBA2K17 uygulamasını indirirseniz, FaceScan(yüz tarama) yapıp oyuncunuza aktarabilirsiniz.

İOS: https://itunes.apple.com/us/app/my-nba-2k17/id1139391147?mt=8
    Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catdaddy.mynba2k17

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1276468/8aef5229-d83a-43ed-b484-afe3a463cf07.jpg

• Oyunda hangi milli takımlar var arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuleCo kullanıcısına yanıt
    Henüz bir açıklama yok fakat benim tahminimce ABD dışında bir çok Milli Takım olur bence. Çünkü sürekli ABD' yi seçip, ABD' ye karşı oynamak mantıksız.
  • benim okuduğum birşey canımı sıktı :/

klasik takımlar aynı kalacakmış bir önceki oyundakilerle.Umarım yanlış bilgidir bu

güzel bir detay ise anlatım yorumcu ekibinin maçtan maça farklılık göstereceği e o kadar kalabalık olunca,Chris Webber,Brent Barry,Steve Smith falan :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.