Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
8
Favori
41.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Muratgs_735

MyCareer modu hastasıyım. Muazzam oyun.

Ben de yıllar sonra ilk defa oynuyorum, bu yıl gerçekten muazzam olmuş. Soyunma odasına kadar detaya girmesi şahane. Dün gece oyun inince heyecandan aceleyle girdim. Memphis tarafından draft edildim, her zamanki gibi PG oynuyorum.

Oyuna girişte kendi yüzümüzü atabiliyormuşuz, ben oyunda yüz oluşturdum. Acaba şimdi yüzümü atmaya kalksam, mevcut yüzü çok bozar mıyım? Bir de bu yüz tarama nasıl, izlediğim videolarda çok da iyi görmedim açıkçası :) Kendi yüzünüzle mi oynuyorsunuz ?

Yüzünü taratırsan mevcut yüz gider. Tarama sonuçları kişiden kişiye değişiyor, aynı evde ve aynı telefonla bende harika sonuçlar alınırken, kardeşimin yüzü hep sorunlu oldu oyunda. Biraz şans işi yani.

Teşekkürler, deneyeceğim. Smaç basamıyorum bir, özelliklerimi nasıl yaptıysam hep turnike bırakıyor adamım. Pivot oynamak da istemedim, PG kadar zevk vermiyor diğerleri. PS4'ü yeni almıştım, NBA ile birlikte heyecan kazandım vallahi :)

• Bir Allah kulu bilmiyor mu DS4 yönteminin çalışıp çalışmadığını
  • Arkadaşlar Nba 2k'yi sadece MyGm ve iki kişilik single modu için oynarım. Online ile hiç işim olmaz.

Oyuna birkaç kez 7 gblik güncelleme gelmiş. Gelen güncellemeler offline modunu oynanış bakımından çok değiştirdi mi? Güncellemeleri yapmazsak bir şey kaybeder miyiz?

Lütfen yardımcı olun,iki oyun arasında kaldım. Alacağım cevaba göre hareket edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaziklar olsun yillardir AYNI LAG,AYNI GECIKME. ONLINE O-Y-N-A-N-M-I-Y-OR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Yaziklar olsun yillardir AYNI LAG,AYNI GECIKME. ONLINE O-Y-N-A-N-M-I-Y-OR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Yaziklar olsun yillardir AYNI LAG,AYNI GECIKME. ONLINE O-Y-N-A-N-M-I-Y-OR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Açıkçası MyCareer sezonunun ilk senesinde 7-8 defa denedim. Hep bozuk sonuçlar aldım. Daha da denemedim. Zaten manuel oluşturduğum bir hayli benzedi. 😀

• DS4 çalışmıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixalis Pavlis

Arkadaşlar Nba 2k'yi sadece MyGm ve iki kişilik single modu için oynarım. Online ile hiç işim olmaz.

Oyuna birkaç kez 7 gblik güncelleme gelmiş. Gelen güncellemeler offline modunu oynanış bakımından çok değiştirdi mi? Güncellemeleri yapmazsak bir şey kaybeder miyiz?

Lütfen yardımcı olun,iki oyun arasında kaldım. Alacağım cevaba göre hareket edeceğim.

Oyun ilk çıktığında hareketli perde yapılabiliyordu. Hakem faul çalmıyordu. Ancak sonra güncellemelerle bunu giderdiler. En büyük fark bu. Bide daha kolay şut atılıyordu. Onuda zorlaştırdılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

quote:

Arkadaşlar Nba 2k'yi sadece MyGm ve iki kişilik single modu için oynarım. Online ile hiç işim olmaz.

Oyun ilk çıktığında hareketli perde yapılabiliyordu. Hakem faul çalmıyordu. Ancak sonra güncellemelerle bunu giderdiler. En büyük fark bu. Bide daha kolay şut atılıyordu. Onuda zorlaştırdılar.

Oyunu yeni indirdiğimde güncel haliyle mi iniyor, yoksa yine güncelleştirmeleri sorgulayayım mı ? AKK yüzünden darboğazdayım, Youtube'da video izleyemez oldum. Ayın 3'ünde gömmeyeyim yine kotayı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

quote:

Oyunu yeni indirdiğimde güncel haliyle mi iniyor, yoksa yine güncelleştirmeleri sorgulayayım mı ? AKK yüzünden darboğazdayım, Youtube'da video izleyemez oldum. Ayın 3'ünde gömmeyeyim yine kotayı.

oyunun boyutu 60 gb yazıyorsa güncel haliyle indiriyor demektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muratgs_735

MyCareer modu hastasıyım. Muazzam oyun.

Ben de yıllar sonra ilk defa oynuyorum, bu yıl gerçekten muazzam olmuş. Soyunma odasına kadar detaya girmesi şahane. Dün gece oyun inince heyecandan aceleyle girdim. Memphis tarafından draft edildim, her zamanki gibi PG oynuyorum.

Oyuna girişte kendi yüzümüzü atabiliyormuşuz, ben oyunda yüz oluşturdum. Acaba şimdi yüzümü atmaya kalksam, mevcut yüzü çok bozar mıyım? Bir de bu yüz tarama nasıl, izlediğim videolarda çok da iyi görmedim açıkçası :) Kendi yüzünüzle mi oynuyorsunuz ?

Yüzünü taratırsan mevcut yüz gider. Tarama sonuçları kişiden kişiye değişiyor, aynı evde ve aynı telefonla bende harika sonuçlar alınırken, kardeşimin yüzü hep sorunlu oldu oyunda. Biraz şans işi yani.

Teşekkürler, deneyeceğim. Smaç basamıyorum bir, özelliklerimi nasıl yaptıysam hep turnike bırakıyor adamım. Pivot oynamak da istemedim, PG kadar zevk vermiyor diğerleri. PS4'ü yeni almıştım, NBA ile birlikte heyecan kazandım vallahi :)

yüzde sakal vs gibi kafa şeklinin dışına taşan bir durum varsa (uzun saç ta olabilir bu) sonuçlar çok saçma sapan oluyor, atıyorum çeneyi yanlış yerden dönüyor, kafa yumurta gibi oluyor vs.

biz de Abim bire bir aynısı oldu. Benim sakalım baya uzun, Çeneyi bi türlü oturtamadı naapyıysa olmadı. ben de vazgeçtim.

• arkadaşlar , MY PARK da hangi rep lerden sonra yeni skill puanları geliyor?

YILDIZ 1 im. kariyerden antrenmandan vs alacağım herşeyi aldım bitti adam 95 e dayandı. daha gitmiyor. my PArk REP im yükseldikçe yeni skill puanları gelecek deniyor ama hangi levelde kaç skill puan verecek yazmıyor. her levelde 1 tane veriyorsa işimiz var valla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

arkadaşlar , MY PARK da hangi rep lerden sonra yeni skill puanları geliyor?

YILDIZ 1 im. kariyerden antrenmandan vs alacağım herşeyi aldım bitti adam 95 e dayandı. daha gitmiyor. my PArk REP im yükseldikçe yeni skill puanları gelecek deniyor ama hangi levelde kaç skill puan verecek yazmıyor. her levelde 1 tane veriyorsa işimiz var valla....

Mypark rep kisminda superstar 1,2,3,4,5 odul kisminda yaziyor hangisinde kac puan verdigi ama isin onemli kismi. Sen suan allstarsin,

superstar 1 olduktan sonra 96 overall olabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

arkadaşlar , MY PARK da hangi rep lerden sonra yeni skill puanları geliyor?

Mypark rep kisminda superstar 1,2,3,4,5 odul kisminda yaziyor hangisinde kac puan verdigi ama isin onemli kismi. Sen suan allstarsin,

superstar 1 olduktan sonra 96 overall olabiliyorsun.

pofff bütün hevesim kırıldı. ya oyna oyna artmıyor. 2X rep varken ne güzel geliyordu. 2X Rep event olsa da kassam günde 5-10 saat. :(

• İki sorum olacak yine. Birincisi nasıl dövme yapıyorum ? İkincisi ise ayakkabı olarak Adidas seçtim, ancak hala o ayakkabıları giymiyorum. Ne zaman giymeye başlayacağım ?
  • Myteam online maclarda 5 saniyede bir kisa sureli takilip anlik hizlaniyor oyun takilmalar resmen sogudum oyundan

• Akşamları ProAm modunda takılan var mı ?
  • bu hatayı alıyorum sabahtan beri bilgisi olan var mı There is a problem with your connection to our online services Please visithttp://www.NBA2k.com/status for up to date information

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srhn10

bu hatayı alıyorum sabahtan beri bilgisi olan var mı There is a problem with your connection to our online services Please visithttp://www.NBA2k.com/status for up to date information

Oyunun credits kısmını bir izleyip ondan sonra ana menüye döner misin ? online gelmiş olacaktır. Ben genelde bu sorunu hep o şekilde çözüyorum. ilginç ama işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

quote:

Orijinalden alıntı: srhn10

bu hatayı alıyorum sabahtan beri bilgisi olan var mı There is a problem with your connection to our online services Please visithttp://www.NBA2k.com/status for up to date information

Oyunun credits kısmını bir izleyip ondan sonra ana menüye döner misin ? online gelmiş olacaktır. Ben genelde bu sorunu hep o şekilde çözüyorum. ilginç ama işe yarıyor.

ne gariptir ki online match yapabiliyorum ama mycareer kısmına girdiğimde bu hatayı alıyorum sağ üstte karakterim gözüküyor ama vc gözükmüyor myteam moduna girebiliyorum herşey açık ama para yine gözükmüyor kazanamıyorum

• Twitter 2k support hesabından açıklama yapmışlar düzeltmeye çalışıyoruz diye. Ben de mycareer giremiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.