Şimdi Ara

NBA 2K17 | ANA KONU (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
8
Favori
41.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mypark oynuyorum. Liste oluşturdum birlikte oynamak isterseniz konuma beklerim yeni açtım konuyu

https://forum.donanimhaber.com/nba-2k17-mypark-online-oyuncu-listesi-ps4--122825317
  • Selamlar,
    Nba2k17 de ps4 de online oynayan varmı?
    lig sıralamasında hangi sırada ve kullanıcı adını yazarsa ekleyebilirim.
    ben sadece online game oynuyorum plus hesabımla.
    nba2k16 ya göre neler değişti anlatabilecek olan varmı? boş şutlar girmiyor.. nba2k16 da ya gore degisik bir durum..
    yorum yapan olursa teşekkürler..
  • Beyler mypark a başlıxam tavsiye edermisiniz birde parayla overall kasma varmış doğrumu
  • Hala şu oyunun grafikleri gibi güzel bir NBA oyunu gelmedi. Ne günlerdi be...

• Arkadaşlar merhaba, Konusu değil ama 2k16 konusuna artık cevap gelmiyor bende sizlere sormak istedim.

6.11" inside Power Forward'ım my career ve my park ağırlıklı oynuyorum ve 94 OVR oldum. Ancak özellikle my park için PF'nin Center'a göre avantajı nedir ? Bunu öğrenmek istiyorum. Pota altını çok iyi domine eden 7,3" center geldiği zaman zorlanıyorum. Postta pozisyon kolluyorum inside olduğum için çok iyi bir şut yüzdem de yok. Postta da boy farkından dolayı fade away falan deneyebiliyorum sadece. İnside Powerforward my parkta nasıl olmalı ? Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
  • My team de ucuz f/p oyuncu karti onerisi var mi

Ucuz ama guzel bir takim kurayim diyorum ornegin 89 luk moments kyrie irving karti normalden daha ucuz

Ayni sekilde 81 lik j.mcgee karti da ucuzdu bayagi aldim

Sg sf pf onerisi olan var ku ucuz f/p olarak. Harden lebron griffin almayi dusunuyordum ama hepsi cok pahali her karti. Pf olarak bosh moments karti alabilirim belki sg sf onerileri bekliyorum

Historic player da olabilir 3 luk mid range ve drive i iyi olan.
  • nba 2k 17 için face scan uygulaması google play de yokmu oyuna nasıl aktarabılırım kendımı
  • arkadaşlar en son nba 2k14 oynamıştım zamanında şimdi unutmuşum oyunu. şimdi ps4 2k17 başladım ben bir takım alıp tüm özellikler açık takas,sözleşme filan sezon yapmak istiyorum my league mi career mi açayım aradaki fark nedir ? bir de pro kolay geliyor all star da zor geliyor zorluk seviyesini nasıl tavsiye edersiniz 3-5 maç sonrasında alışırsam diye direk all star mı seçsem .son olarakta ben her periyot 12 dkdan oynuyorum yani 130-140 lı sayılar oluyor genelde .maçlarımda daha gerçekçi daha az sayı çıkmalı ve daha çekişmeli olabilecek zorluk ayarları var mıdır slider ayarları oluyor herhalde.yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim .
  • arkadaşlar koca dhde bu oyunun sayfası çok az oynayan bu kadar az mı bu oyunu ? en gerçekçi slider ayarları için tavsiye link ,site filan var mı?
  • Nba 2k17 sec hakkı olan var mı acil alınacak

• Hocam oyunu sec olarak aldım ama telefondan kayıt yaparken sec hesabın mailini şifresini girecem değilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan varsa sec hakki alabilirim bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

arkadaşlar koca dhde bu oyunun sayfası çok az oynayan bu kadar az mı bu oyunu ? en gerçekçi slider ayarları için tavsiye link ,site filan var mı?

Oyunu oynayan cok fazla türk görüyorum bence legend olmaya çalışmaktan vakitleri olmuyor :D oyun efsane olmuş özellikle My park yeter 💯🏀

• Ps4 üzerinde bu mesajları açmanın bir yolu var mı sağ Analog işe yaramıyor

• Sağ analoğun üstüne basarak mesajlar açılıyor.Sağ analoğunuz çalışmıyor mu?
  • R3 e basacaksanız hocam,sağ analog yani

• Tamamdır arkadaşlar sağolun

• 53 GB'lık CODEX sürümünü indirdim.
    Bilgisayarımın özellikleri:

İşlemci Modeli i7-6700HQ 2.6GHz Turbo 3.5GHz 6MB (6.Nesil)
    Ram (Bellek Hızı) 8GB
    Bellek Türü DDR4 2133MHz
    Bellek Düzeni 1 x 8GB
    Toplam Bellek Slotu 2
    Bellek Yükseltme Var
    Sabit Disk 1TB + 128GB SSD
    mSATA Slotu m2 SSD Slotu
    Raid Desteği Yok
    Ekran Kartı 4 GB Paylaşımsız
    Grafik Serisi GeForce GTX 9 Serisi
    Grafik İşlemcisi GeForce GTX960M

GTA 5 gibi oyunları en yüksek ayarda hiç kasmadan oynamama rağmen NBA 2k17 kasıyor. Sebebi ve çözümü nedir?

Teşekkürler.
  • Kardeş burası Playstation bölümü yalnız.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.