Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.088
Cevap
20
Favori
62.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nedir hocam bu kod biraz yabancıyım da yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

quote:

Kariyer moduna girdiğimde sürekli adam yaratma çıkıyor manuel olarak kariyer ime giriş yapıyorum daha once dogum tarihi mail Vs istedi onları girdim ama hala boyle bu olayı nasıl düzeltebilirim

Yardımcı olacak kimse yok mu

Mail adresinize gelen postayı onaylamanız gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mail é posta falan gelmiyor

• quote:

Hocam mail é posta falan gelmiyor

Kayit olurken mail adresi giriyorsunuz ama. Gereksizlere felan düşmüş olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanadriano G kullanıcısına yanıt
    Abi ok tuslariyla verecegin upgrade kadar yukari cikariyor musun sadece x e basarsan olmaz yani bunda verimeme gibi bir hata olmasi mumkun degil yukari cikart kutular cikiyor zaten paran yettigince ver yani kimse cevap vermemis muhtemelen anlamamislardir bende anlamadim cunku tam :)

• Çok baktım ama hocam gelmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Abi ok tuslariyla verecegin upgrade kadar yukari cikariyor musun sadece x e basarsan olmaz yani bunda verimeme gibi bir hata olmasi mumkun degil yukari cikart kutular cikiyor zaten paran yettigince ver yani kimse cevap vermemis muhtemelen anlamamislardir bende anlamadim cunku tam :)

Tammm hocam çözdüm galıba nette sorun varmıs modemı degıstım olay tamam😊 Gelısınce ekıp kuralım ekle gokhanseker26 oynayalım oyunum ıyı sayılır önce gelısmek lazım tabı😊

• gokhanadriano G kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam

• sa beyler

Us psn'den aldığım pri nba 2k16 oyununda ps store'dan VC(oyun parası) almak istiyorum ama alamıyorum İçerik yok yada satışda değil hatası veriyor. bunun bi çaresi veya yolu varmı ?
  • Yigit315 kullanıcısına yanıt
    Oynadığınız hesap us değilse çözümü yok. Bölge farkından dolayı alınamıyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 31 Ocak 2016; 12:18:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasal

Oynadığınız hesap us değilse çözümü yok. Bölge farkından dolayı alınamıyor malesef.

Oynadığım ana hesabım tr. Nba us. Çok saçma ya.
    Bu arada geçen nba 2k15 de hesabım endoydu. Orda alınabiliyordu

• Bende yıllardır oyunu US'den alırım, hesabım TR malesef alınamıyor. İmkanınız varsa hesabı satıp, uyumlu bir bölgeden almaktan başka çözüm yok.

• beyler overalım nasıl yükseltebilirm bide boş sutlarıım çok kaçıyor tam çizgide durduruyorum barı ama girmiyo yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeste

beyler overalım nasıl yükseltebilirm bide boş sutlarıım çok kaçıyor tam çizgide durduruyorum barı ama girmiyo yardım

sana bir tavsiyede bulunayım şut barını mutlaka kapat adamın şut için zıpladığında en tepedeyken bırak alışınca daha rahat basket attığını göreceksin..
  • Arkadaşlar bu oyun içi kontroller nasıl değişiyor bir türlü bulamadım? Mesela koşma tuşu R2 ama ben hiç alışık değilim ve R1 yapmak istiyorum.

• Merhaba arkadaslar oyuna her gordigimizde maili 2 kez yazmak mi zorundayiz bunu sabit bi yerde ayarliyamiyormuyuz ? Bunu merak ediyorum

Ayrica online mac yapmak istiyen varsa yada ayni takimda psn den ekliyebilirisniz
    Psn:tazmanyacanarl
    İstek gonderirken forum donanim yazarsaniz iyi olur

• Oyun satin almak isteyen varsada 150liraya satiyorum beylikduzu avcilar :)

• JOKER357 J kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni aldım oyunu ve ilk girdikten sonra, kapatıp tekrar açtığımda sormadı. Yazdığınız mail adresine bir onay mesajı geliyor, onu onaylamanız lazım sanırım çünkü ben öyle yaptım. Spam'a falan düşebilir o yüzden oraya da bakın derim.

• Tesekkur ederim mailime baktim simdi gordum maile gelmis

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Arkadaşlar bu oyun içi kontroller nasıl değişiyor bir türlü bulamadım? Mesela koşma tuşu R2 ama ben hiç alışık değilim ve R1 yapmak istiyorum.

hocam nba 2k da tuş değişimleri yok maalesef. ps4 ün ana menüsünden tuş ataması yapabilirsin. ayarlarda düğme ataması diye bi menü var ordan R1 ile R2 yi yer değiştirebilirsin, hatta L1 lede L2 yi değiştir daha uyumlu olsun.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.