Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.087
Cevap
22
Favori
53.673
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> NBA 2K16 | ANA KONU
Giriş
    458 Mesaj

Cevapladığınız için teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yunalir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://psnkardeslik.com
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: atili2323

quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

quote:

Orijinalden alıntı: 1s2s

quote:

Orijinalden alıntı: atili2323

Mycareerda takas istemek varmı ,beni baska takıma gönderin diyebiliyomuyuz yoksa kontrat bitip mi gidicez hep

Takas istemek var. Sadece ilk sezon takas istenemiyor.

10 maç tamamladıktan sonra isteyebilirsiniz.

Sagol kardesım ,peki ps4 kolundaki kare şeklinde olan parlak yer ne işe yarıyor ?
    Kolun ortasında olan ps simgesinin üstündeki yer

Touchpad o çoğu zaman oyunlarda uygulamalarda kullanacaksın hocam.

Eğer 2K16 için soruyorsan tekni faul yaparsın basınca.
    |
    |

• Yüzbaşı
    836 Mesaj

Hocam merhaba oyunu plusla indirdim sanırım siz biliyorsunuz baya,kareye basiyorum pres yapmak için sürekli faul oluyor bir yolu yok mu bunun ?

|
    |
    Bahsedilenler: Unorthodox

ps4'de oynuyordum,şimdi xbox'dayım

acaba xbox'a alsam mı diye düşünüyorum,gm mode ve my career modu tam oynayamadım ama oyun eskidi,şimdi 2k17 bomba gibi çıkar,boşa almış olurum gibi olmaktan da korkuyorum

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

Hocam merhaba oyunu plusla indirdim sanırım siz biliyorsunuz baya,kareye basiyorum pres yapmak için sürekli faul oluyor bir yolu yok mu bunun ?

Kareye basma o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

nba de pres tuşu yok l2 tuşu ile defans yapabilirsiniz
    |
    |
    Oliver-Queen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

Oyun burnumda tütüyor abi

ps4'de oynuyordum,şimdi xbox'dayım

acaba xbox'a alsam mı diye düşünüyorum,gm mode ve my career modu tam oynayamadım ama oyun eskidi,şimdi 2k17 bomba gibi çıkar,boşa almış olurum gibi olmaktan da korkuyorum

Boşuna alma,eylülde mi çıkıyordu 17

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam yanlış bilmiyorsam L2 basılı tutunca bacakları dizlerden kırıp savunma pozisyonu alıyor adam ve rakip önündeyse sağ analoğu adama doğru ittirince elinide uzatıyor. Rakibi rahatsız etmen yetiyor kareye basma bencede. Rakibin kaçırması için baskı yap. Ben becerebiliyor muyum? Tabi ki hayır :)

|
    |
    Oliver-Queen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://psnkardeslik.com
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    Arkadaşlar ben sg pozisyonundayım, jump shooter'ı fulledim ama outside scoring hala 2 yıldızlı. Bir de skilled shooter olarak görünüyorum, o ne zaman değişecek :D

|
    |
    Bu sene nba play-off'ların şifresiz yayınlanması, sahura denk gelmesi ve tabi daha önce izlemedim ama bu sene tüm final maçlarını izledim, bence müthiş bir finaldi. Genelde futbol oynarım, ilgilenirim hatta bayağı ilgiliyim. Futbolun menajerlik oyunlarından tut, Fifa'sına Pes'ine kadar hatta daha başka firmaların oyunlarını küçük yaştan beri oynadım. Fakat bu sene nba finallerini izlemenin verdiği gaz ve bir de 2K16'nın plus üyelerine ücretsiz olması ile basketbol içine daldım. Daha önce ps1'de Nba live oynamıştım. Fakat özellikle oyundaki MyCareer ve MyPark modları çok güzel olmuş ve beni acayip bağladı. Yukarıda bi arkadaş daha bahsetmiş; aynı durumdayım ben de. Bir süredir Fifa falan açmıyorum. Sırf 2K16 oynuyorum. Bakalım yeni gelecek olan Fifa'da da bi hikaye modu olacak gibi ama kariyer modunu özellikle geliştirmeleri lazım. 2K16'da gerçekten çok iyi. 2K serisine daha önceden başlasaymışım keşke dedim gerçekten. Ama bu oyunu oynayan bi çevrem de yoktu. Fakat şimdiden 2K17'yi alacaklar listeme aldım

• Yarbay
    4944 Mesaj
    Büyük ihtimal bu sene çıkan oyunlardan parayı Horizon Zero Down!a ya da,uzun sürsün diye Gta V alacağım.Aslında 2K17 almak da isterim ama çok tuzlu olur ilk çıktığında,ucuzlayınca nba 2k16 almayı düşünüyorum,oynanır mı sizce

|
    |

Orijinalden alıntı: Burzum.

Büyük ihtimal bu sene çıkan oyunlardan parayı Horizon Zero Down!a ya da,uzun sürsün diye Gta V alacağım.Aslında 2K17 almak da isterim ama çok tuzlu olur ilk çıktığında,ucuzlayınca nba 2k16 almayı düşünüyorum,oynanır mı sizce

Adam ucurulmus hayirlisi olsun oyna

|
    |

Orijinalden alıntı: yusufevzi

Bu sene nba play-off'ların şifresiz yayınlanması, sahura denk gelmesi ve tabi daha önce izlemedim ama bu sene tüm final maçlarını izledim, bence müthiş bir finaldi. Genelde futbol oynarım, ilgilenirim hatta bayağı ilgiliyim. Futbolun menajerlik oyunlarından tut, Fifa'sına Pes'ine kadar hatta daha başka firmaların oyunlarını küçük yaştan beri oynadım. Fakat bu sene nba finallerini izlemenin verdiği gaz ve bir de 2K16'nın plus üyelerine ücretsiz olması ile basketbol içine daldım. Daha önce ps1'de Nba live oynamıştım. Fakat özellikle oyundaki MyCareer ve MyPark modları çok güzel olmuş ve beni acayip bağladı. Yukarıda bi arkadaş daha bahsetmiş; aynı durumdayım ben de. Bir süredir Fifa falan açmıyorum. Sırf 2K16 oynuyorum. Bakalım yeni gelecek olan Fifa'da da bi hikaye modu olacak gibi ama kariyer modunu özellikle geliştirmeleri lazım. 2K16'da gerçekten çok iyi. 2K serisine daha önceden başlasaymışım keşke dedim gerçekten. Ama bu oyunu oynayan bi çevrem de yoktu. Fakat şimdiden 2K17'yi alacaklar listeme aldım

Aynen katılıyorum, bu seneki efsane play offlar ile ücretsiz verilen 2K16 ile basketbol fanı oldum. MyCareer harika bir moda benziyor, All Star Team up oynamaktan ona vakit ayıramadım ama 2K17'de başlamayı düşünüyorum. 5 vs 5 All Star Team up oynamayanlara şiddetle tavsiye ediyorum, aynı takımda Jordan, Shaq, Kobe, Lebronla oynamak çok keyifli oluyor. Pas vermeyen bencil bir ekibe denk gelmemek lazım tabi ki, keşke arkadaşlarla da oynanabilse.
    |
    |

• Binbaşı
    1058 Mesaj
    Merhaba beyler Olt Town Flyers ta Mypark oynayan 3. bir arkadaş arıyoruz. Katılmak isteyen olursa PM den iletişime geçelim.
    |
    |
    Selam 2k16 mypark oynuyorum size katılabilirim.. psn Floopatronus

|
    |

Yok haziran içindi o.
    |
    |
    Egeozbaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bir şey soracağım internette oyunlu hesap satanlar oluyor ya oyunları yükleyip kendi hesabımda oynayabilir miyim ?

|
    |
    Thanatos_1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Hocam bir şey soracağım internette oyunlu hesap satanlar oluyor ya oyunları yükleyip kendi hesabımda oynayabilir miyim ?

forumdan alabilirsin kardeşlikten
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.