Şimdi Ara

NBA 2K14'ün Yeni Nesil Sürümünden Harika Video! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buzhokeyinden hiç anlamam ama bu oyunu mutlaka alıcam

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • inş balon değildir
  • Gözlerim bayram etttiii !!!!!!
    Galiba ilk Defa Basket bol oyununa bayila bayila Para verecegim.

• Video müthiş. Yeni nesilde spor oyunları bile CGI kalitesinde görünüyor. Sonraki NBA 2K oyunları da daha iyi görünecektir. PS4 the true next gen -_-
  • Fena değil :D
    Dermişim, o grafikler ney öyle. Gözlerimiz bayram etti resmen. Eğer gerçekten de böyle olacaksa süper bir şey olur.
  • Video'yu izledikten sonra EA:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 17 Ekim 2013; 21:55:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes1205

pc versiyonuna ne olacak eski grafiklerlemi kalacak ???

pc herzamanki gibi old gen.
    3000 TL lik kart xbox 360 grafiğini 2k oynatacakmış hadi yine iyisiniz :D

• Grafikler güzel ama şu formalar çuval gibi folloş durmasa...daha güzel kumaş efektleri verilebilir.

• Bende twitterda gordum izledim tek kelime ile harika ps4 almak farz oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psp24

2K PC Sürümünü Atlıyıcakmı ?

2k15te ayni motoru goruruz ama 2k14e guncelleme gelecegini sanmiyorum.

Efektler vs. aslinda asiri ucuk degil ama kaplamalar super. Tabi rami bol bulunca kullanmislar.

PC'de rahatlikla yapabilirlerdi ama pazarlama stratejisi vs. Ps 4 aldiracaklar insana zorla. Simdi ben nasil acip 2k14 oynayacagim bilgisayarda. 30 dolar cope gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: fujhen

quote:

Orijinalden alıntı: psp24

2K PC Sürümünü Atlıyıcakmı ?

2k15te ayni motoru goruruz ama 2k14e guncelleme gelecegini sanmiyorum.

Efektler vs. aslinda asiri ucuk degil ama kaplamalar super. Tabi rami bol bulunca kullanmislar.

PC'de rahatlikla yapabilirlerdi ama pazarlama stratejisi vs. Ps 4 aldiracaklar insana zorla. Simdi ben nasil acip 2k14 oynayacagim bilgisayarda. 30 dolar cope gitti.

Sen oyunu PC de oynamakla hayatını hatasını yapmışsın zaten konsol versiyonu ile yarı yarıya kırpılmış bir versiyon oynuyorsun şuan.
  • Current Gen'de 2K14'ü ilk oynadığımda kendi kendime söylenmiştim resmen aynı oyunu menüyü falan makyajlayıp önümüze sunmuşlar diye. Pişman oldum açıkçası. Adamlar Next Gen'e çalışıyormuş harbiden. Harika gözüküyor. Alacağım ilk oyun olucak. İnşallah...

• Oyunun gorselleri icin soylenicek pek fazla sey yok asmis deyip geciniz.

"yayınlanan bu video, gerçekten de yeni nesilde göreceklerimiz konusunda bizi heyecanlandırıyor. "

Bir baska gercek yeni nesil oyun Ryse Son of Rome buda oyun icinden alinmis goruntulerdeki traileri.Yeminlen tuylerim diken diken oldu.

http://www.youtube.com/watch?v=-dEbrdfXfCc

• oha evdeki pc me şimdiden geçmiş olsun diyorum :) PS4 ü bir an evvel sipariş vermem gerekecek...
  • şimdi kendinize şunu sorun neden fifa14 de bu denli gerçek karakterler yok? + hala boru paça formalar hareketsiz. şu oyuna bakın ibret alın.

• Heyecanla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

şimdi kendinize şunu sorun neden fifa14 de bu denli gerçek karakterler yok? + hala boru paça formalar hareketsiz. şu oyuna bakın ibret alın.

nba'de kaç takım var fifada kaç takım var bir lig nerdeyse nba kadar kaç tane lig 20 tane civarı hepsiyle ugrassalar cok acayip olur ha barça real münih falan yapsalar diyorsan haklısın ama ugrasmıyolar ayrıca basket sahaları falan daha küçük tabi bunlar bahane yapsalar yapabilirler ugrasmıyolar
  • 2K Games futbolada bir adım atsa harika olur ya :D
  • Muhteşem olacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.